zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: O mężczyznach

martinezka

Panowie jakimi kryteriami kierujecie się gdy szukacie dziewczyny do związku?

martinezka | 21 maja 2017 12:27:16 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Kiedy to fascynacja a kiedy poczatek uczucia ?

~Gość | 2 maja 2017 22:01:27 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Może mi coś doradzicie bo się poplatalam w tym co czuje. Jest pan A i pan B. Nazwe ich tak dla odroznienia. Zawsze lubiłam pana A bo mnie zawsze rozsmieszal i podobała mi się jego osobowość. Fajny jest.  Jednak to na Pana B zwróciłam uwagę jako sympatię. Coś mnie w nim zaintrygowalo bo trudno go rozgryzc. Rzadko się odzywa i czasem sprawia wrazenie jakby kazdego mial gdzies ale bywal tez sympatyczny. Po czasie coraz bardziej mi nie pasował jego charakter ale nadal mnie coś w nim interesuje i uważam go za ciekawego. Pan A jednak zawsze wzbudzał wenie ciepłe odczucia i czuje się przy nim dobrze. Podoba mi się tez bardziej z wygladu. Dlatego nie wiem do którego to jest zauroczenie.  Motylkow nie czuje ale dużo jest rozminy. Zwłaszcza na temat pana B ale coś mnie w nim odpycha i nie wzbudza we mnie zaufania. Jednocześnie mnie coś w nim pociąga ale to A akceptuje całkowicie.  

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Czy mężczyzna, który gotuje lub sprząta nago, jest seksowny? Sondaż

~Grabyou | 29 kwietnia 2017 22:42:02 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Przerypane mają mężczyzni co wchodzą w związek z kobietą?

~Gość | 28 kwietnia 2017 15:28:32 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

jak mymślicie?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Dlaczego mężczyźni tak szybko się zakochują z byle powodu?

~Gość | 27 kwietnia 2017 18:05:38 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jak dziewczyna jest ładna i nie ma wredne osobowości to facetowi wystarcza. Popatrzy z dwa razy na ładna pannę, zamieni ledwo dwa słowa i juz zakochany. Generalnie może to być co druga dziewczyna. 

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Dlaczego mężczyźni oczekują, że dorosłe kobiety będą dziewicami i ciotkami niewinnym jak dzieci?

~Gość | 22 kwietnia 2017 15:18:59 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Wkurza mnie, że mają podejście do kobiet jakby były jakimis zalakowanymi listami, które pierwsi rozpieczetowuja albo jakby pierwsi dotarli do mety w trakcie biegu. Błona dziewicza to Błona i nie ma w tym żadnej filozofii a z reszta to infantylne i niedojrzałe podojście by spodziewać się po 28 letniej , 32 letniej kobiety, że będzie miała zerowe doświadczenia w związkach i była dziewica. Może powinna w magiczny sposób zamieniać się znowu w dziewice po jazdy sensie i powinna nią pozostać do śmierci?  Wkurza mnie, że nawet partnerka jest traktowana jako jakieś zwycięstwo w wiecznym męskim pościgu w zyskania czegoś lub udowodnienia sobie jacy są super. Niby nie chcą kłody w sypialni ale jakby nie daj Boże była lepiej doświadczona to już źle.  Ba, pewnie jakaś puszczalska. Zdradzi mnie bo nie zachowuje się jak 15 latka. A jeszcze zabawne jest, ze z dzi..ka zrobi wszystko bez pohamowania a z partnerka juz nie. Woli spelnic zachcianki i pojsc na calosc z inna i zdardzic niz to samo zrobic z partnerka. Fuck logic. 

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Jak byście określili takiego faceta?

~Gość | 22 kwietnia 2017 00:20:09 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

On lubi sobie zabalować i dobrze popić. Pali papierosy i chyba go kręci BDSM. To są rzeczy, które mi się w nim nie podobają ale ogólnie wydaje się miły, wrażliwy i przyjaźnie nastawiony do ludzi i pozytywnie nastawiony do życia. Czy w sumie te negatywne cechy, które wymieniłam to nie są po trochu cechy większości mężczyzn? Trochę mam obawy czy on nie jest zdemoralizowany.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy głupio postepuje?

~Gość | 15 kwietnia 2017 22:14:55 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Zauroczylam się w zwariowanym chłopaku.  Jak zauważyłam, że umie imprezowac i lubi oryginalne dziewczyny to chciałam to bardziej podkreślić. Zawsze jak spotykam kogoś takiego to staram się wyróżnić. Tez wyjść na zwariowana. Nie jest nudziara ale staram się wtedy bardziej wtedy. 

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czy mu sie podobam

~Izaa1989 | 27 marca 2017 13:33:45 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Hej, jestem w dziwnej sytuacji. Jestem w związku i mam dziecko . Poznałam tajnego sąsiada , bardzo mi sie spodobał ( w moim związku już od dawna sie nie układa ) nie mogę go rozgryzc czy ja mu też sie podobam. Chciałam jego numer to nie chciał mi go podać , jednak kiedy go widzę ciągle sie uśmiecha i patrzy mi prosto w oczy, kiedy z nim rozmawiam ciągle o sobie opowiada , gdy go zapytałam czy sie spotkamy to powiedział że on odpuszcza i nie pakuje sie w to.  Kiedy poszłam na dyskotekę on też tam był tańczył ze mną a jak już później nie miałam sił to tańczył z innymi kobietami. Gdy mnie odprowadzał do domu to dał mi buziaka i powiedzial dobranoc. Nie wiem sama co mam myśleć 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Dlaczego slysze czedto jak mężczyźni w kółko to powtarzają?

~Gość | 22 marca 2017 15:39:06 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

,,Wszystkie kobiety lecą na dupków/drani/chamów "
Słyszę to non stop. Nawet kolega, który jest typem dżentelmena powiedział niby żartem,  że ,,lubią niegrzecznych chłopców". Przemilczalam to. Kurde, ja nie lubię takich.Wręcz mnie odpychala od takich. I co? Nie potwierdza się, że wszystkie.. Wole delikatniejszych i wesołych i na pewno nie gadających takich głupot w kółko. Co jest fajnego w ordynarnym facecie, który źle traktuje kobietę? Mnie osobiście nie kręci bycie traktowana jak ścierka. Może inne kobiety tak.. Nie wiem skąd się to wzięło zjawisko ale to takie zamknięte koło. Udaje gościu chama i jest nienaturalnt i potem się dziwi,  że nie trafia na normalne kobiety. Bo uciekają od nich. Kiedy onie pojma, że to sobie robią na złość a nie kobietom? Tak. Chamów wybierają kobiety z patologii, które się przyzwyczaily do złego traktowania albo mocno zakompleksione, które trzymają się kogokolwiek bo boją się być same. Takie was interesują? Wątpię. Jeśli z kolei kobieta nie rozumie, że facet to tez człowiek i ma swoje słabości i nazywa go cieniasem bo to okazuje to tez diabli z taką babą. Potem i tak będzie wam podkopywala samoocenę bo to taki podły typ kobiet. Same czują się niepewnie i szukają brutala,  który będzie robił za jakiegoś ochroniarza.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 26,4 pkt kaziu_61kaziu_61
  2. 2 17,0 pkt elsieelsie
  3. 3 14,3 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 13,0 pkt MalitaMalita
  5. 5 11,6 pkt Adi_kamiAdi_kami
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

arinkao MoltoBene kontoanonimowe tadzio birbant