zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: O mężczyznach

Czy kobieciarze się zmieniają?

~Katarinka123 | 10 stycznia 2017 16:01:37 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Czy kobieciarz może się zmienić? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy byłybyście z facetem, który jest bezpłodny?

~Gość | 29 grudnia 2016 14:43:01 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Znamy się od dłuższego czasu. Niedawno zaczęliśmy się spotykać. To naprawdę wspaniały facet. Bardzo wrażliwy, uczuciowy, opiekuńczy. Mamy te same zainteresowania i światopogląd. Jednak ostatnio wyznał mi, że wygrał z poważną chorobą i nigdy nie będzie mógł mieć dzieci. Przeraziłam się tym, bo zawsze chciałam mieć pełną rodzinę. Jak byście zareagowały na takie wyznanie? Brałybyście je pod uwagę?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy to normalne w tym wieku, że zainteresowanie zanika?

~Gość | 28 grudnia 2016 12:56:00 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jestem blisko trzydziestki ale od dawna nie umiem chociaż trochę się zaangażować w znajomość z drugą osobą. Czasem się spotykam z jakimiś mężczyznami ale właściwie nie interesują mnie i nie interesuje mnie zbytnio co mówią. Spotykam się dla towarzystwa i urozmaicenia sobie wolnego czasu ale nie umiem tego kontynuować. Nie ma tak jak mówią, że coś zaiskrzyło i chcę się dalej spotykać. Może to ze względu na mój wiek? U nastolatków buzują hormony i łatwo im przychodzi zauroczenie. Miałam jakieś 19 lat kiedy byłam ostatnio zauroczona i od tej pory już nic czyli od około 9 lat.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

lekceważnie faceta?

~Gość | 26 grudnia 2016 16:16:44 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

kiedy facet pisze w smsie " do jutra na razie pa " a na drugi dzień cisza i wogóle to co ma gdzieś... lekceważy?

3 dzień i cisza...

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Ukryta Autorka

Jak poradzić sobie z romantyczną nieszczęśliwą miłością?

Ukryta Autorka | 11 grudnia 2016 22:41:48 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

1. Jestem romantyczką i często sobie wyobrażałam miłosne rzeczy przed snem. Umieszczałam w marzeniach chłopaków, którzy mi się podobali i idealizowałam ich. Było to przyjemnym uczuciem. Ale teraz zaczyna mnie to po prostu irytować i doskwierać bezsens tego.

2. Podoba mi się pewien chłopak. Obiecałam sobie, ze nie zrobię sobie nadziei ani nic w tym rodzaju, walczę z tym bo wiem, że nic z tego nie będzie. Jak znam mojego pecha to albo ma dziewczynę albo jest gejem albo mnie nie zechce.
Chodzimy na ten sam kierunek, ale jesteśmy w innych grupach. Jedne zajęcia X mamy wspólne. Ubzdurałam sobie(albo nie) że się do mnie uśmiechnął kiedy podawałam mu listę. Zatem drugi raz jak czytałam na głos co moja grupa stworzyła
to on siedząc w pierwszej ławce odwrócił się tak szybko i odwrócił głowę w moją stronę i spojrzał na mnie(widziałam to, gdy spojrzałam się na panią, która coś mówiła). Inni jakoś nie byli odwróceni w moją stronę albo nie zwracałam uwagi. Nawet nie wiem dlaczego tak zareagował, powiedziałam coś śmiesznego? Może mówiłam śmiesznym tonem? (akurat wtedy byłam rozbawiona z kolezankami, cieszyłam się ze wszystkiego, miałam pozytywną energię, możliwe że mogłam czytać z uśmiechem). Nie chce tego interpretować "wow, spodobałam się" bo to niemożliwe, żeby ktoś się komuś spodobał po przeczytaniu kilku nudnych punktów!
Jak czytalam referat to złapałam jego wzrok jak patrzył się zamyślony na moje ręce - coś w okolicy tego(przedstawiałam referat z koleżanką - ona przy lapku a ja obok tablicy).
Jestem na tyle głupia, że jak szłam raz korytarzem na wykład i miałam się z nim właśnie minąć a było ciasno a szłam wolno to spojrzałam się w jego oczy, nie czułam jak odwracam leciutko głowę w jego kierunku i złapaliśmy się wzrokiem. Był wtedy rozbawiony bo gadał z kolega o wykładzie (powiedział "wykładowca" jak był blisko). Strasznie było mi głupio przez cały dzień, bo mógł sobie pomyśleć: "dlaczego się na mnie gapi?"
Zresztą nie chce sobie wmawiać że mu się również podobam bo pewnie tak nie jest.

Nie mam jak go poznać i pewnie jakby chciał mnie poznać to po prostu by do mnie zagadał i koniec kropka. Chce sobie wybić go z głowy doszczętnie. Czuje jakiś zawód, że znowu to samo będę przeżywać.
Nie chce wyjśc na jakąs desperatkę, która jest nachalna. Wolę odpuścić. Chce zaprzestać tą karuzelę niepowodzeń...

3. Nie chce mieć żadnego chłopaka dopóki nie pójdę do terapeuty. Nie chce przeżywać kolejnej beznadziejnej miłostki. Co to za relacja tak w ogóle? Nawet się nie znamy a ja chce go poznać. A on pewnie nie.
Zawsze przeżywałam nieszczęśliwe miłości bez wzajemności. Mam w tym doświadczenie, że mogę się swobodnie na ten temat wypowiadać. Teraz znów to samo. Już powoli zaczynam się zniechęcać do tego, żeby spróbować zapoznać się z nim.

P.S. Nie wiem jak ludzie to robią, że poznają się w pociągach, przystankach i w sobie się zakochują. Nie wiem. Dla mnie to niemożliwe.
Wiem, że to nie jest miłość tylko zauroczenie.

Chyba raczej czuję rozgoryczenie, że w związkach z męzczyznami mi nie wychodzi i wpędzam się w zauroczenia bez wzajemności... echhh

Ostatnia aktualizacja: 11-12-2016 22:50:10
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
sandra56

co zrobilam zlego?

sandra56 | 3 grudnia 2016 20:50:46 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

zakochalam sie w taksowkarzu on chcial sie zemna umowic ale gdy zapytalam sie czy chce spaceru czy seksu to obrazil i zerwal kontakt co zrobilam zlego?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czy skoro to działa na tamtych to na tego zadziała?

~Gość | 1 grudnia 2016 19:25:49 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Zauważyłam, że jak nie zależy na kimś i się kogoś traktuje po koleżeńsku to jest większa szansa, że faceci będą zainteresowani daną kobietą i jeszcze bardziej się zauroczą. Piszę z punktu widzenia kobiety bo nią jestem i nie wiem jak jest odwrotnie. Zauważyłam, że im bardziej neutralne miałam podejście do kogoś lub im bardziej okazywałam brak zainteresowania to taki ktoś okazywał sam zainteresowanie i proponował spotkanie.
- Dlaczego tak się dzieje i czy z reguły tak jest?
- Czy jeśli zastosuje taką metodę na kimś kto mi się podoba to tak samo się zainteresuje?
- Czy to dlatego, że przez takie niedbałe. luźne podejście jesteśmy po prostu sobą i ludzi to bardziej przyciąga?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Co myślicie o facecie , który zdradził swoją ciężarną kobietę ?

~madzia124 | 29 listopada 2016 00:10:00 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Co myślicie o facecie , który zdradził swoją ciężarną kobietę z którą już ma jedno dziecko, czy on naprawdę może ją kochać? A zdradę potraktował tylko jako odskocznię? Czy ona powinna się o tym dowiedzieć?

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Dlaczego tak z reguły jest?

~Gość | 28 listopada 2016 13:30:02 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Że najbardziej zabiegają o kobietę totalne dziwolągi tak naprawdę? Piszę z własnego doświadczenia. Był niezrównoważony emocjonalnie koleś, typ na psychotropach i z depresją, wyalienowany od ludzi abstynent. Już trochę ironicznie z tego żartuje, że ten komu się bardzo spodobam musi być nienormalny. Na samoocenę to jednak nie wpływa. Czy normalni mężczyźni są za fajni żeby w ogóle zabiegać o kobietę?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 31
odpowiedz
bang_gang

Czy niektórzy mężowie w wyniku żalu mogą dostać zmarczek na pośladkach ?

bang_gang | 25 listopada 2016 10:02:46 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 25-11-2016 10:08:06
0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

birbant Vilemo MoltoBene arinkao kontoanonimowe tadzio