zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: O kobietach

janusmakroniusz

kiedy kobieta ładnieje...

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 02:19:48 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

kiedy kobieta "ładnieje" o 10-15 kg, czy jest to powód by ją zdradzać czy zostawić? Czy w  powiedzeniu: wymienił na młodszy model - chodzi rzeczywiście o wiek?
Taki temat na nocne rozważanie:)

Ostatnia aktualizacja: 15-01-2017 02:22:15
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 42
odpowiedz
Now

Czy dalej w to wchodzić?

Now | 27 grudnia 2016 19:56:49 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Witam, od razu mówię, że wpadłem tu na chwilę i założyłem konto ponieważ mam problem z moją dziewczyną. Początkowo wszystko było super zaczęło się od romansu, nie przeszkadzała jej duża różnica wieku (prawie 20 lat). Była tak urocza, że zaproponowałem stały związek. Krótko potem powiedziałem, żeby zamieszkała u mnie (ukochana studiuje, więc aby nie musiała płacić za najem). Ona chce, żebym ją budził, przygotowywał jedzenie jakie uważam że jest dla niej dobre, wydzielał witaminy które powinna brać (bierze c , magnez, drożdże, czasami wapń, skrzyp) ale chce żebym ja jej teraz wyznaczał co ile), żebym pomagał jej się ubierać, czytał z książki na dobranoc. Ostatnio zaproponowała, ze skoro jestem od niej tyle starszy to mogłaby do mnie mówić Tata.

Ostatnia aktualizacja: 27-12-2016 20:18:26
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Do jakiego wieku kobieta jest atrakcyjna w oczach mężcyzn?

~Gość | 27 grudnia 2016 16:48:30 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Ale mądra babka co nie ? Gdyby nie mówiła po Polsku tak dobrze uznałbym, że to Szwedka :) W końcu wygląda jak stereotypowa Szwedka :)

xxxmaciejkaxxx | 11 grudnia 2016 18:55:47 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 11-12-2016 18:59:42
1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

o kobietach i portal randkowy

~Obcokrajowiec | 10 grudnia 2016 20:33:58 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Cześć. 
Pochodzę z Gruzji i jestem niesłyszący, ale od 2009r. mieszkam w Polsce, mimo to moja polszczyzna nie jest idealna, proszę o wyrozumiałość.
Od 2013r. związałem z dziewczyna Polką, to była najlepsza kobieta który miałem w życiu, ale dwie lata później jednak zerwaliśmy :( zazdrosna jego przyjaciółka zniszczyła nas itp... Na początku stycznia tego roku związałem z inna dziewczyną, ale zerwaliśmy w sierpniu, nie odpowiada mi. Poznałem wiele inteligentne Polki, ale większość są zajęte. Jest ciężko znaleźć mądre Polki ale niesłyszące w tej chwili. Więc tydzień temu spróbowałem założyć portal randkowy zagraniczny dla niesłyszących z całego świata, jestem świadomy że trzeba być ostrożnym i nie wysłać ŻADNEGO pieniędzy. Pięć dni temu odezwała mi kobieta z Ukrainy, zajrzałem na jego profil , mega sensowny opis , perfekcyjny z angielski, mimo to starałem się być ostrożny. Podałem do niej mój nick Skype i pogadaliśmy sobie, ona jest świetna z angielski,naprawdę jest mądra... ale moja opinia na podstawie rozmowa Skype. Dowiedziałem że jest studentka i pracuje ale nie chce mi wierzyć czy to prawda, powiedziała że pracuje pon - pt 9-18 i trzy razy w tygodniu 21-24. Powiedziała też że interesuje sztukę i podała miejscowość gdzie mieszka. Znam tylko jego imię. Spróbowałem wyszukać jego profil na fb, ale ciężko tylko imię. Skopiowałem na google jego nick Skype i znalazłem ta Ukrainkę na aukcji internetowych na Ukrainę, powiedziała prawdę gdzie mieszka i ona sprzedaje obiektów malarskich i antyków. 
Dziś ona pytała czy chcę kamerę internetowej, powiedziałem tak. Więc nawiązaliśmy połączenie,
jego wygląd jest taka sama jak na portalu randkowym, Ale jedno byłem zdziwiony, okazało się że ona jest słysząca i nigdy nie zna języka migowego, dla mnie jest podejrzane po co słysząca Ukrainka chciałaby założyć portal który jest przeznaczony dla osoby z wada słuchu? Ona powiedziała że chętnie poznałaby jakiś osobę, bez względu czy on jest słyszący lub niesłyszący...                                                                             
W tej chwili wolałbym znaleźć dobra dziewczynę z Polski ,ale nic na siłę. Tylko jestem ciekawy co sądzicie z ta Ukrainka? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
bang_gang

Wszystkiego najlepszego ...

bang_gang | 9 grudnia 2016 15:40:51 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Mam problem z żoną

~Gość | 4 grudnia 2016 18:25:14 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Witam. Moja żona odkąd zaczęła więcej zarabiać wydaje całą swoją pensję na różne duperele. po opłaceniu wspólnych rachunków kupuje masę kosmetyków perfum i innych niepotrzebnych gadżetów. zachowuje się jak dziecko.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Co myslicie o takim typie kobiet?

~Gość | 25 listopada 2016 13:24:22 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Dziewczyna, z którą się zaczałem spotykać jest bardzo ładna ale ma że tak powiem.. mentalność takiego fajtłopowatego kumpla albo brzyduli. Mimo urody nie zachowuje się jak zbyt pewna się damulka tylko rzuca tekstami ,, To chlup w tej głupi dziub'' jak wypija drinka albo opowiada jakieś żenujące historie jakie się przytrafiły jej koleżankom. Nie raz jak coś powie to tak jakbym słyszał laskę, która nigdy nie miała styczności z facetami albo jakbym gadał z kumplem. Niszczy cały nastrój i jak na przykład spytałem czy nosi seksowną bieliznę to odpowiedziała, że nosi cytuje ,,gacie po tacie''. Nie wiem czy ona to robi specjalnie żebym z nią nie flirtował ale to strasznie dziwne żeby taka atrakcyjna kobieta tak się zachowywała. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
Jankess

Co robią żony w czasie wolnym?

Jankess | 20 listopada 2016 19:47:58 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Co jej jest?

~Gość | 19 listopada 2016 15:56:19 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Moja dziewczyna zaczęła płakać przy oglądaniu jakiegoś romansidła i zaczęła opowiadać jakieś dziwne rzeczy, że w życiu ludzie się tak nie poświęcają, że w filmie mieli ciężko albo na koniec było dobrze a w zyciu nigdy nie kończy się dobrze. Jeszcze bym pomyślał, że to zwykłe rozczulanie się przy wyciskaczu łez ale ona już drugi raz tak reaguje na coś podobnego. Jeszcze powiedziała, że nie mogła jakoś powstrzymać płaczu i jej się zrobiło smutno. Jaki może być konkretny powód? Dla mnie to nienormalne tak reagować na film jakby to jej się działo a nie w filmie.

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 242,7 pkt elsieelsie
  2. 2 124,9 pkt collins01collins01
  3. 3 112,9 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 102,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 101,9 pkt VilemoVilemo
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

arinkao