zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Ciąża

Młoda mężatka

Starania o Dzidziusia

Młoda mężatka | 28 lipca 2017 09:06:04 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Cześć, mam takie pytanie, przez,jak długi okres,czasu Wy staraliscie się o Dzidziusia?

Ja już o niczym innym nie myślę, chyba mój instynkt tak bardzo tego pragnie że inne rzeczy mnie przestają,cieszyć.
Ginekolog mówi że ok wszystko. Dała mi coś co na pewno wywoła  i po 3 mc stosowaowulacmcnia tego nadal nie jestem w ciąży.

Dlaczego słyszy się że,jakaś dziewczyna zaszła na imprezie kiedy to nie jest takie proste.

Proszę o opowieści z Waszego życia.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Pytaniemam02

Antykoncepcja

Pytaniemam02 | 17 czerwca 2017 17:38:37 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Witam, mianowicie mam pytanie czy wam po stosunku a prezerwatywie przydazyla sie wpadka czyli ciaza?
Chcielismy z dziewczyna to robic prezerwatywa + wtedy gdy ma dni nieplodne, na dodatek wytrysk jak my to robimy nigdy nie jest "w niej" tylko konczymy inaczej. Jest opcja zajscia w ciaze?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
harmonik

Kochana Córeczko, Syneczku. Może nie byliście święci w poprzednim życiu, i przyszliście je odpokutować?

harmonik | 20 marca 2017 23:16:14 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Przecież nie chcieliśmy Was zabić, ale to nas przerosło w ludzkim, patologicznym świecie!

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
harmonik

Milutkie i kochane, ale czy pożyteczne z punktu widzenia milionów gatunków harmonijnych stworzeń DSHN, równie miłych i kochanych,

harmonik | 20 marca 2017 19:08:27 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

które potem będą padały ofiarą mordowania przez ludzkich myśliwych, wędkarzy i rybaków, rzeźników dla ludzi mięsożernych i rybożernych, a wegetarianie i weganie nie są tu wiele lepsi?

Ostatnia aktualizacja: 20-03-2017 19:12:00
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy kobiety w ciąży mogą używać perfum z alkoholem?

~potęcjau | 18 marca 2017 19:19:55 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Czy można zajść w ciążę?

~Iksigrekzettt | 10 lutego 2017 20:14:04 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Witam, 
Czy jest możliwość zajścia w ciążę jeśli spadła mi i partnerowi prezerwatywa? Czuł że dojdzie dwa razy alea robilismy przerwy żeby móc dalej to robić. W pewnym momencie zobaczyliśmy że prezerwatyw spadła i przestaliśmy. (Partner nie skończył) Czy jest możliwość że w jego płynie są plemniki i można zajść w ciążę? Teoretycznie dni plodne zaczynają się za trzy dni ale czasami się przesuwa i zaczyna wcześniej. Czy jest możliwość że ewentualne plemniki "wylaly się" i mogło dojść do zapłodnienia? Może ktoś pomóc? 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Dlaczego młode kobiety ukrywają, że sa w ciąży i próbują ją usunąć???

~Gość | 2 stycznia 2017 23:26:25 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Dlaczego najbliżsi im nie pomagają???

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Dlaczego kobiety po aborcji maja takie ogromne problemu emocjonalne?

~Gość | 2 stycznia 2017 23:05:51 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Czy jest miejsce gdzie mogą sie uwolnic od tego ciężaru???

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Andrzej6289

Dlaczego Bohosiewicz wypisała się z czarnego marszu?

Andrzej6289 | 6 października 2016 01:26:58 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Bo przeczytała projekt ustawy i wypisała się z czarnego marszu. Bohosiewicz ma dosyć medialnych bredni, którymi karmią lewackie media naiwnych i mało rozumnych oglądaczy. 

A co ona mówi na ten temat?

Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje – napisała na facebookowym profilu aktorka Maja Bohosiewicz. O medialnym obrazie prolaferskiego projektu ustawy mówi krótko: brednie.

Wśród popierających czarny protest znalazła się m. in. polska aktorka Maja Bohosiewicz. Do czasu. Wszystko zmieniło się, gdy przeczytała projekt ustawy, który wzbudza gniew aborcyjnych fanatyków.

„Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje. Myślałam że nie można robić badań prenatalnych, że lekarz który ratując mnie pójdzie siedzieć jeśli płód umrze. Brednie” – napisała na FB Bohosiewicz. Jak zauważa aktorka „ludziom wciskają ciemnotę, że nie będą mogli robić badan prenatalnych (!) nie ma ani słowa o tym w ustawie. Puszczają w mediach informacje, że lekarz który ratował twoje życie i przez te działania dziecko zmarło, będzie siedział. Przeczytałam te ustawę (dopiero dzisiaj) i ja się z czarnego protestu wypisuje”.

Zdaniem autorki wpisu „jeżeli w państwie jest głośno na jakiś temat, to też nie bez powodu. Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy, żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice mając poczucie, że wie, co się dzieje i ma prawo głosu” - pisze.

Bohosiewicz sugeruje, że rząd wykorzysta skupienie masowej uwagi ludzi, żeby po cichu przepchnąć przez Sejm inną kontrowersyjną ustawę. „Ustawa o CETA ma być podpisana 26 października. Polskę zaleją produkty naszpikowane GMO. Wszystkie produkty będą odkażane chlorem, nafaszerowane antybiotykami, modyfikowane genetycznie” – pisze Bohosiewicz.

O dalszych losach internetowego wpisu Mai Bohosiewicz" czytaj tutaj

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Andrzej6289

Jak można popierać aborcje na dzieciach poczętych, a nienarodzonych?

Andrzej6289 | 4 października 2016 16:01:03 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Czy ci, co tą zbrodnię popierają, nie rozumieją, że stają się mordercami i popierają morderców?

Przecież kobieta może urodzić i zostawić dziecko w szpitalu, a znajdzie się ktoś, kto się nim zaopiekuje.

14 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 15,7 pkt okonekokonek
  2. 2 15,4 pkt birbantbirbant
  3. 3 14,5 pkt elsieelsie
  4. 4 10,2 pkt AutsajderAutsajder
  5. 5 9,9 pkt erzacerzac
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd