zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Pozostałe

Kiedy piszesz z kimś kto Ci się podoba i tak osoba przerywa rozmowę...

~Gość | 23 marca 2017 20:30:18 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mówiąc, że będzie później i faktycznie będąc później dostępną na facebooku się nie odzywa to znaczy, że ktoś taki chce po prostu nas spławić?
Piszę już jakiś czas z dziewczyną, która mi się podoba, ale temat spotkania szybko ostatnio zmieniła, a kiedy przerwała rozmowę, bo poszła się myć to już do niej wróciła. Dodać jednak trzeba, że od rozmowy nigdy specjalnie nie uciekała, zawsze sobie żartowaliśmy i pytaliśmy co tam u nas itp.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
znafca_żyta

Lubicie tak?

znafca_żyta | 19 marca 2017 22:52:17 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 52
odpowiedz
mnbvcxz1234567890

Gdyby tak można kupić męża lub żonę w sklepie , bylibyście zainteresowani ?

mnbvcxz1234567890 | 16 marca 2017 20:06:07 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Z gwarancją , instrukcją obsługi itd.

2 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz

,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"

~XYZ1111111111 | 13 marca 2017 09:54:44 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki" 
Co może oznaczać podany cytat ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Dałem dziś kwiaty dziewczynie, która mi się podoba

~Gość | 8 marca 2017 20:49:54 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Piszemy ze sobą od jakiegoś czasu, byliśmy ostatnio na naszej pierwszej kawie, choć znamy się dłużej, gdyż razem pracowaliśmy przez krótki czas. Wręczyłem jej dziś kwiaty i szczerze mówiąc spodziewałem się żywszej reakcji. Kwiaty były naprawdę piękne (nawet współlokatorkom się bardzo podobały), fioletowe irysy i jeszcze jakieś, ale nie znam ich nazwy. Nieduży bukiet, aby dziewczyna się nie speszyła. Podziękowała, powiedziała, że są bardzo ładne i nie spodziewała się takiej niespodzianki. Myślałem, że się przytulimy z tej okazji, ale jednak nic. Absolutnie nie chciałbym aby mi się rzuciła na szyję i zaczęła całować :) bo przecież nie jesteśmy parą, ale oczekiwałem, że jakoś bardziej się ucieszy. W prawdzie uśmiechnęła się, ale czuję, że to wszystko wyszło zbyt koleżeńsko. Porozmawialiśmy kilkanaście minut i na koniec zagadałem, że w razie czego w następnym tygodniu moglibyśmy gdzieś wyskoczyć. Ona że w porządku, więc wróciłem do siebie. Ona wraca dziś do domu z miasta, w którym studiujemy i musiała zacząć się zbierać. Nie bardzo już wiem czy nie wie, że staram się o nią czy wie, ale jej niespecjalnie odpowiadam pod tym względem? :/ Jak myślicie? Gdybym jej się podobał to by pewnie w ramach podziękowania np. dała buziaka w policzek, prawda? :/

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy to normalne, że tylko ja się odzywam do niej? + pytanie o jutrzejszy Dzień Kobiet

~Gość | 7 marca 2017 16:07:59 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wczoraj zadałem pytanie o to czy moje spotkanie z pewną dziewczyną przy kawie można uznać za udane dodając opis całego spotkania, chciałem jednak jeszcze o coś się zapytać. Jak coś to jest tutaj. :)
Mianowicie, piszę z nią w sumie tak od połowy grudnia. Wcześniej było to raz na jakiś czas, potem ta częstotliwość wzrastała. Niestety w 90% to zwykle ja ją zagaduję przez facebooka. Ona napisała do mnie dosłownie kilka razy, można te razy policzyć na jednej ręce. O tyle dobrze, że rozmowa zawsze się klei, nigdy od niej nie ucieka, jest wesoła itp. Nie da się ukryć, że mi się podoba i "zabieram się" za dziewczynę stopniowo, aby jej przypadkiem nie wystraszyć. ;) Jednak czy to zwykle tak wygląda, że to niemal zawsze facet na początku zagaduje, a dziewczyna sama z siebie się nie odzywa? 
I pytanie nr 2. Jako, że jutro jest Dzień Kobiet to chyba nie zaszkodziłoby na pewno gdybym jej kupił jakiś niezobowiązujący bukiecik kwiatów, prawda? Żadnych róż czy innych "poważnych" kwiatów, po prostu ładny bukiecik. Jak myślicie czy takie kwiatki nie speszą jej zbytnio? Kiedy jej zapytałem pół żartem pół serio "ciekawe ile kwiatów dostaniesz na Dzień Kobiet ^^" to mi odpowiedziała, że tylko jednego od chłopaka swojej siostry i tyle. Kurcze szkoda i dziwne, że taka fajna i atrakcyjna dziewczyna nie dostaje kwiatów z takiej okazji. :/ To jest właśnie taka sytuacja kiedy chcę jej pokazać, że mi się podoba i zabiegam o jej względy, ale jednocześnie nie chcę jej speszyć zbyt nachalnym i szybkim zachowaniem. 
Piszemy ze sobą, jak już pisałem, od połowy grudnia, ale znamy się jeszcze z listopada kiedy pracowaliśmy razem. Byliśmy ostatnio na kawie póki co pierwszy raz.
Ktoś mi jeszcze coś doradzi? Byłbym wdzięczny. :)

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
dwojka

Co jest bylo nie tak we wczorajszej sondzie o robieniu lodow?

dwojka | 2 marca 2017 13:05:00 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
RAD

jak znależć dane o osobie lat młodości- dyskretnie

RAD | 23 lutego 2017 14:48:04 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Miłosz11

Zamykacie oczy przy buzi buzi ? :)

Miłosz11 | 17 lutego 2017 22:16:41 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://files.tinypic.pl/i/00872/ud2i2sn9zman.jpg

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
j84

Skąd się bierze zazdrość ? :)

j84 | 15 lutego 2017 19:03:20 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

No nie mogę patrzeć na to babsko... Tym bardziej na te jej wstrętne glany, związane włosy i niechlujny plecak :p Konkurencja żadna, ale jednak nie mogę patrzeć :)) 
Pytanie bardziej ma formę żartobliwą :) 

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 47,3 pkt elsieelsie
  2. 2 32,3 pkt birbantbirbant
  3. 3 30,2 pkt tadziotadzio
  4. 4 26,4 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 25,4 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

roqq tomekloko birbant fenix8874 collins01 MoltoBene jan_ek 57