zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Pozostałe

Wozio

Takie zachowanie dziewczyny podczas obejmowania... Czy to coś znaczy czy sobie tylko ubzdurałem?

~Gość | 4 stycznia 2017 20:36:19 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy takie drobne zachowanie coś sugeruje czy to nic takiego? Otóż czasami kiedy stoję z dziewczyną i się obejmujemy oraz w międzyczasie całujemy to lubi 

troszkę pokręcić biodrami kiedy jednocześnie patrzymy sobie w oczy. Ja 
mam swoje ręce na jej talii a ona czasem tak właśnie fajnie 
pokręci biodrami. Niby nic w ty
m nadzwyczajnego, może tak po prostu robi, ale czasami się zastanawiam czy to nie jest dawanie jakiegoś znaku bym trochę śmielej się z nią obchodził np. że mógłbym ją delikatnie złapać i pomasować po tyłku czy coś? Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakiś napalony, choć mi się ona naprawdę podoba, jednak zastanawia mnie czy taki drobiazg coś znaczy. No nie powiem, że takie jakby nie patrzeć figlarne pokręcenie mi się podoba ;)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Ajumiko

Jak prowadzić budżet domowy w związku? Kobieta potrzebuje więcej pieniędzy, prawda? ;)

Ajumiko | 20 grudnia 2016 18:37:14 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wydatki wspólne, opłaty konieczne, ale też pieniądze na własne potrzeby... ;)

Ile tych pieniędzy na własne potrzeby? 40% dla niego, a 60 dla niej? ;)

A może, jeśli oboje pracują, to każdy wrzuca równą część do wspólnego budżetu, a resztę ma na swoje potrzeby?
Znalezione obrazy dla zapytania podział pieniędzy w związku

Ostatnia aktualizacja: 20-12-2016 18:50:53
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Czy Waszym zdaniem jest sporo osób, które związały się na całe życie z pierwszymi partnerami/partnerkami?

~Gość | 19 grudnia 2016 02:24:55 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy w większości jest tak, że ludzie są po jednym, dwóch lub więcej związkach, zrywają bo im nie wyszło i dopiero wtedy wiążą się z kimś odpowiednim na całe życie? Czy w takim razie jest możliwe związanie się z pierwszą dziewczyną lub pierwszym chłopakiem na całe życie? Znacie takie osoby? Czy ich związek/małżeństwo przetrwało taką próbę?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jak to jest z tym całowaniem? Chociażby w domu na kanapie...

~No namer | 18 grudnia 2016 20:47:35 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Z moją dziewczyną jesteśmy świeżą parką, spotykamy się od prawie miesiąca, więc JESZCZE seksu nie było, więc darujcie sobie nawiązania do tego...
Do rzeczy, czy pary spędzając czas w domu chłopaka lub dziewczyny to całują się zwykle z języczkiem czy bez? Dlaczego zadaję takie dziwne pytanie? Ponieważ zauważyłem, że odkąd jesteśmy całowaliśmy się po francusku dosłownie kilka razy. Nie mam jakoś specjalnie doświadczenia w całowaniu, więc u mnie to da się wytłumaczyć, że mogę sobie ciut nie radzić, ale ona jest po jednym związku i powinna dobrze "wywijać" językiem natomiast sama całować z języczkiem raczej nie umie. No słowo daję, już ja, niedoświadczony studencina, mam więcej w tym fantazji niż ona... I zastanawia dlaczego nie bardzo inicjuje francuskich pocałunków? Czy to moja wina? A może po prostu nie lubi? Muszę dyskretnie wybadać teren... Chociażby ostatnio jak oglądaliśmy film u mnie na stancji to owszem całowaliśmy się, ale normalnie, bez francuskiego... Nie żebym był napalony, nie zrozumcie mnie źle, ciągnie nas do siebie, więc takie przyjemne zbliżenie jak pocałunek z języczkiem powinien częściej występować zwłaszcza, że jesteśmy sami i nikomu się obscenicznie nie prezentujemy.
Jaka może być tego przyczyna? Znajdzie się tu jakaś pomocna dusza?

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Denaturatus

Czy związek introwertyka z ekstrawertyczką ma szansę na przetrwanie?

Denaturatus | 17 grudnia 2016 20:04:45 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak to może wyglądać na dłuższą metę?
Jak może czuć się w takim związku introwertyk, a jak ekstrawertyczka?
Jest ktoś z Was w takim związku?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 44
odpowiedz

Pytanie do młodych osób: jak często spotykacie się ze swoimi partnerami/partnerkami w tygodniu?

~Gość | 14 grudnia 2016 17:45:15 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Od miesiąca spotykam się z pewną dziewczyną i w sumie jesteśmy już oficjalnie razem. Nie wiem jednak jak to wygląda w przeciętnym związku, bo nie mam w tym doświadczenia, a mianowicie częstość spotykania się z tą osobą. My widzimy się średnio 2 razy w tygodniu. Jako, że oboje jesteśmy młodymi studentami to często któreś z nas, zwykle ona, nie ma czasu i trudno razem się zgrać. Żal mi że widzimy się dosyć rzadko, bo ona ma dużo projektów na głowie, ale ja to doskonale rozumiem, więc nie mam absolutnie zamiaru się narzucać. Zastanawiam się jednak czy takie niezbyt często widywanie się nie wpłynie negatywnie na związek. Dzięki niej odzyskałem wiarę w siebie i mam w końcu po co żyć, więc nie chciałbym jej stracić. Najgorszy scenariusz dla mnie to taki, gdzie coś się między nami wypali i nie będzie jej już cieszył nasz związek.
Więc jak to właściwie wygląda jeśli chodzi o ilość spotkań w tygodniu u młodych par w wieku 20-25?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Czy oblizujesz się po pocałunku w usta? Sondaż

~ofdik | 12 grudnia 2016 21:19:46 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Po co kobiety ze sobą rywalizują?

~Gość | 12 grudnia 2016 09:02:59 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dajmy na to jakąś wygodnicką panią, która zwiąże się z kimś w podobnym wieku. Oboje nie mają pieniędzy, wszystkiego muszą się dorabiać. Bo rzeczonej pani spieszy się do związku. Albo inny przykład, kobieta jest lesbijką. Uważa, że kocha inną kobietę, a jest bardzo młoda, bo ma 17 lat. Też będzie musiała pójść do bloku, czy gdzieś indziej, z tą jej partnerką. Z reguły jest sportowcem, jakąś humanistką albo pracuje w sklepie z ciuchami. Obie będą pracować w sklepie z małymi zyskami, promować pokój na świecie, czy też uczyć małe dzieci. Bo o literaturze i poezji raczej nie mają większego pojęcia. W końcu mężczyźni to romantycy. Może napisze kilka kryminałów. Ciekawe czy wyimaginowanych, czy to będą jej osobiste podboje. Albo będzie pisać o sproblematyzowanych ludziach, którym się nie powodzi. A trzeci przykład, to kobiety decydujące się na posiadanie dużej ilości dzieci. Czemu? A może na złość tym wygodnickim kobietom, wyznającym sobie miłość. W końcu facetów jest dość. To na co ta wygodnicka kobieta nie ma dzieci? Jeszcze jak się skrzętnie chowa ze swoimi aspiracjami. Mało jest facetów na tym świecie?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy tak zawsze jest w związku? + Pod jakim względem Waszym zdaniem ludzie powinni się dobierać w pary?

~Gość | 10 grudnia 2016 13:30:31 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

1. Czy zawsze jest w związku tak, że na początku jest kolorowo, wydaje się że jest idealnie, a po jakimś czasie kiedy wady obojga wychodzą na wierzch i dają się we znaki uczucie zbytnio powszednieje i nie odczuwa się już takiego zapału jak na początku?

2. Pod jakim względem Waszym zdaniem ludzie powinni się dobierać w pary? Czy głównie pod względem pociągu fizycznego do siebie czyli tzw. chemii, charakteru, zainteresowań, spojrzenia na przyszłość? Wiadomo, że wszystkiego po trochu, ale co wg. Was powinno być na pierwszym miejscu?
Ja i moja dziewczyna różnimy się pod względem upodobań muzycznych czy filmowych, mamy inne spojrzenie na swoją przyszłość, ale podobne poglądy oraz po prostu jest miedzy nami chemia. Wszystko to sprawia, że boję się, że zbyt spore różnice między nami dadzą w końcu znać i wszystko między nami się rozsypie, czego naprawdę bym nie chciał.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 242,7 pkt elsieelsie
  2. 2 124,9 pkt collins01collins01
  3. 3 112,9 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 102,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 101,9 pkt VilemoVilemo
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ptakwodny arinkao collins01 przechodzien tadzio birbant MoltoBene