zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Ślub i wesele

Garnituroman

Żarcik czy prawda?

Garnituroman | 28 maja 2017 09:17:06 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

dlaczego niektóre fajne laski biorą za mężów grubasów np Taki Arnold Boczek ma ładną żonę

~Gość | 26 maja 2017 19:51:35 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

czy kobieta lat 34 ma jeszcze szansę ułożyć sobie życie z kimś?

~Gość | 26 kwietnia 2017 16:52:02 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Po co żona? Po co mąż? Ja nie wiem, serio...

anonymous | 18 kwietnia 2017 22:24:45 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

re

~lili55555 | 4 kwietnia 2017 20:01:30 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

dlaczego moj chlopak spieszy sie tak do slubu? jest starszy odemnie 5 lat i bedzie mial niedlugo 22 lata a ja 17 wiem ze to duza roznica wieku ale nam to nie przeszkadzalo do pewnego czasu gdy on zaczal czepiac sie mnie o moja najlepsza przyjaciolke ktora tez jest jego siostra cioteczna i nas zesfatala ze niby ona mi sie liczy bardziej od niego ze jej sluham za bardzo itp ponadto zawsze muwil ze hce miec duzo dzieci i zaczal muwic o slubie itp o dzieciah ciagle nawijac muwilam ze 18 lat to by bylo mi za wczesnie a ten ze jestem prawie dorosla a w tym wieku po trzeh miesiacah znajomosci dziewczyny juz hodza w ciazy muwilam ze nie jestem jak inne dziewczyny i zeby poczekal na mnie hociaz ze dwa trzy lata a ten dalej swoje ze na co czekac ze moze miec kazda ale hce tylko mnie itp czasem czuje ze jemu to najlepiej by bylo zeby juz w tym momencie zebym zaszla w ciaze i zebysmy sie pobrali rodzice nasi tez sie znaja calkiem niezle i czesto gadaja co do planow na przyszlosc o slubie czy dzieciach. dodam ze znamy sie cztery miesiace z tym chlopakiem i ja nie mam zielonego pojecia dlaczego mu sie tak spieszy ? ciagle powtarza ze ile bedzie do mnie jezdzil i na co czekac. wydaje mi sie ze z reguly facetom nie spieszy sie do pieluh i malzenstwa ze hca sie wyszalec a ten na odwrot 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
qerty

Po co się żenić / wychodzić za mąż?

qerty | 27 marca 2017 10:31:38 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
purple_reign

ślub

purple_reign | 5 marca 2017 18:32:38 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

dlaczego wielu ludzi jeszcze w tych czasach uzależnia sukces w życiu prywatnym (czy w ogóle w życiu) od ożenienia się czy zamążpójścia? facet w pewnym wieku, który nie ma żony jest uważany za nieudacznika lub kobieciarza, a kobieta z kolei nazywana jest starą panną i oczekuje się, że zacznie sprowadzać do domu masę kotów. a co jeśli ci ludzie są szczęśliwi sami za sobą? 

zauważyłam, że wiele osób uzależnia swoje szczęście od drugiej osoby, czy właściwie od bycia z drugą osobą. często słyszy się teksty w stylu "do szczęścia brakuje mi tylko drugiej połówki". albo ostatnio znalazłam na necie ogłoszenia na fp typu spotted, że "mam 32 lata, nie mam partnera, a jestem już trochę zdesperowana" - TROCHĘ? z czego wynika to parcie na bycie w związku małżeńskim? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 27
odpowiedz

60 rocznica ślubu.

anonymous | 3 marca 2017 20:51:31 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Moi rodzice obchodzą dzisiaj 60 rocznicę ślubu.
Jak myślicie?Czy pokolenie naszych dzieci i wnuków będzie świętować takie 
jubileusze? Oczywiście w zdrowiu szczęściu i miłości.
Ja dobiłam do dwudziestki.Krzyk

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Malita

Na jaki koncert byś się nigdy nie wybrał?

Malita | 29 stycznia 2017 20:49:32 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Masz taki rodzaj muzyki ?

Nawet jakbyś dostał bilet ?

Choćby Ci obstawili całą bibę, a Ty i tak byś podziękował ?

Znalezione obrazy dla zapytania nie lubię tej muzyki

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Jakie chcielibyście mieć wesele? począwszy od ślubu, świadków, stroju, poprzez gości, tort weselny, miejsce a na podróży poślubnej skończywszy

Ajumiko | 16 stycznia 2017 20:52:52 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Pytanie do tych, co ślubowali i do tych, którzy dopiero będą. Gdybyście mieli teraz planować, to jakby to było?Znalezione obrazy dla zapytania wesele

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 20:54:39
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 36,0 pkt elsieelsie
  2. 2 22,6 pkt collins01collins01
  3. 3 13,6 pkt tadziotadzio
  4. 4 13,1 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 11,9 pkt endorfina-endorfina-
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

birbant ksiezniczka arinkao ptakwodny Bingola