zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Rozstania

Bingola

Czy kobieta, która straciła swoje dziewictwo po ślubie z mężem, może starać się o unieważnienie defloracji?

Bingola | 23 sierpnia 2017 13:17:23 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Dziś dzień pytań o unieważnienie małżeństw kościelnych. Były  już dwa, więc ja wrzucam trzecie Uśmiech

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Rozwód kościelny

~MiLenaLodz | 23 sierpnia 2017 11:06:42 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Witam,
piszę w dość delikatnej sprawie. Jakiś czas temu rozwiodłam się ze swoim byłym mężem. Ponieważ jednak jestem osobą wierzącą, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozwodem kościelnym. Co muszę zrobić? Widziałam, że w Łodzi działa jakaś poradnia Salomon. Byłam na ich stronie i wydają się profesjonalni. Wiecie może coś na ich temat? Albo polecacie jakieś inne miejsce, w którym mogłabym zasięgnąć pierwszych informacji? Będę wdzięczna za pomoc.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
harmonik
Karolinaaa123

Dziwna sytuacja z chłopakiem.

Karolinaaa123 | 9 sierpnia 2017 20:13:13 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Miesiąc temu poznałam chłopaka, z którym pisało mi się bardzo dobrze. Poznałam go na portalu sympatia.pl i po tym jak napisał do mnie pierwszy, pisaliśmy już non stop. W końcu się z nim spotkałam bo akurat mówił, że szuka dziewczyny ( typ samotnika, łączy nas wiele rzeczy itd. ) ogólnie to spasował mi do mojego charakteru bo również miał problemy psychiczne i opowiadał mi jak wyleczył się z jąkania, które bardzo mu namieszało w jego życiu i łączyło nas wiele rzeczy. Byłam pod wrażeniem, że spotkałam w końcu chłopaka w moim typie. W końcu przyjechał do mnie na parę godzin, pochodziliśmy, poznaliśmy się, pogadaliśmy. Na koniec przytuliliśmy się na pożegnanie. Potem umówiliśmy się, że ja do niego pojadę. Lecz dzień temu po spotkaniu napisał mi smsa, że jednak nie tego szukał i chciałby żebyśmy byli tylko znajomymi i możemy się kumplować ale w między czasie będzie szukał sobie dziewczyny. Bo jak on to mi powiedział " nie czuje jej chemii ". Dostałam szoku i przez chwilę osłupiałam bo myślałam, że ja też mu się spodobałam. I zawiodłam się na sobie oczywiście uczucie było takie jakby on się zawiódł na mnie.. Czułam się odrzucona pierwszy raz przez faceta, którego poznałam i myślałam, że to ten jedyny bo mamy takie same charaktery... Nawet spytał mnie czy odwiedzałabym go gdyby mieszkał w moim mieście. Co to miało być? Do tej pory nie pisze do mnie, ale ja czekam aż napisze. Codziennie denerwuję się tym, że nie mam pojęcia co on ma na myśli. Czego on szuka? Czego może szukać samotnik, który lubi siedzieć w ciszy w domu? zupełnie jak ja. Ja właśnie takiego szukam, a on nie wiadomo czego. Czy był ktoś już z takim samotnikiem? Czy miał ktoś taką sytuację( mówię do dziewczyn i chłopaków ), że zakochaliście się w kimś a ten ktoś jednak z was zrezygnował? To straszne uczucie. Jak się pozbyć tej myśli i zapomnieć o tym co było? Czas na razie nie gra roli bo ja i tak czekam aż do mnie napisze.. Tylko proszę, bez jakichkolwiek obraźliwych i wyszydzających komentarzy. Z góry będę wdzięczna za jakąkolwiek miłą odpowiedź.

Ostatnia aktualizacja: 09-08-2017 20:46:40
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

jak pogodzić się z tym , że facet mnie już nie chce

~Gość | 7 sierpnia 2017 17:31:02 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

On o mnie zabiegał , staral się przez długi czas nie byłam gotowa( odmawiałam mu randek , spotkań ) teraz pracuje w innym mieście niż on , od czasu do czasu mnie odwiedza kiedys nawet mi dał buziakia jak nigdy ale jak wczoraj do niego napisałam już nie odpisał...

zalezy mi chcialabym naprawić wszystko ale on mnie traktuje już chyba tylko jak koleżankę... przestałam mu się podobać? nie moge jakos się z tym pogodzić:( ciągle o nim myślę ale to ciągle jak ja mam sobie go z głowy wybić on jest sporo starszy i nie wiem już nie chce być nachalna...

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
calkaa

Popieracie?

calkaa | 27 lipca 2017 05:36:58 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Rodzica ktory swoje niedoscignione ambicje wpychaja w dziecko?(Matce,ojcu cos w zyciu nie wyszlo i za wszelka cene ma wyjsc to dziecku)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
znafca_żyta

Alimenciarze

znafca_żyta | 25 lipca 2017 17:51:10 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Na jakie wyroki powinni być skazywani alimenciarze, tacy jak słynny już pan K?
KLIK

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
przema95

Czy to najgorsze uczucie na świecie ?

przema95 | 2 lipca 2017 22:43:20 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Skończyłem drugi rok na studiach (zostały mi jeszcze 3 semestry ). Studiuje, ze mną taka ładna i fajna koleżanka, niestety mieszkamy daleko od siebie około 200km. Pewnego dnia rozmawiamy, ze sobą i nagle tak jakoś z kontekstu wyszło, że ma chłopaka (jakiś sytuację przytoczyła z chłopakiem ) nie wiedziałem, że ma chłopaka. Poczułem się dosłownie tak jakby mnie ktoś spoliczkował. Zostałem w niestety w sytuacji bez wyjścia. (Gdyby była wolna można byłoby postarać się o bliższe relacje) a teraz zostało mi tylko o niej zapomnieć jak się studia skończą. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Ajumiko

Ile razy zostaliście rzuceni/ktoś z wami zerwał?

~Gość | 24 czerwca 2017 01:14:34 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 224,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 95,8 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

arinkao MoltoBene