zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Rozstania

Emi_ly

Ile razy ktoś zerwał z Wami?

Emi_ly | 27 kwietnia 2017 19:38:39 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Czyli jak to sie mówi "rzucił Was"?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Zerknąłem na instagrama byłej dziewczyny i za każdym razem robi mi się gorąco po zobaczeniu nowego jej zdjęcia

~Gość | 13 kwietnia 2017 20:32:06 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

wiem że nie powinienem w ogóle odwiedzać jej profili, ale nie mogę się powstrzymać. Byliśmy ze sobą krótko, a związek rozpadł się głównie z mojego powodu, a ona dolała do tego oliwy do ognia. Do dziś nie mogę o niej zapomnieć i tych chwil spędzonych razem. Za inną dziewczyną tak bym pewnie nie tęsknił, ale nie za kimś kto mi się tak szalenie podobał zarówno pod względem charakteru jak i wyglądu. Co mam zrobić? Jeżeli znajdzie sobie nowego faceta (a prędzej czy później niestety tak będzie, nie zabronię jej przecież tego) to zwariuję.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Co w sytuacji kiedy była znajdzie sobie faceta?

~Gość | 19 marca 2017 22:23:02 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Jakiś czas temu rozstałem się z dziewczyną, wciąż mi jej jednak często brakuje, mimo że nie pasowaliśmy do siebie. Zastanawia mnie jednak jak zniosę sytuację kiedy znajdzie sobie w ciągu najbliższych miesięcy innego faceta, być może inteligentniejszego, bardziej przystojnego i ogólnie fajniejszego ode mnie? Wiem, że myślę na zapas, ale dobija mnie ta myśl, że najprawdopodobniej będzie szczęśliwsza z kimś innym, a ja dla niej będę tylko złym wspomnieniem, które trzeba zapomnieć. Może i najlepiej by było samemu poszukać jakiejś lepszej dziewczyny, ale nic "na horyzoncie" nie widać, poza tym wciąż jeszcze trochę czuję ból po rozstaniu. Jest jakiś sposób aby sobie poradzić z tym podłym uczuciem? Do tego sądząc po jej facebooku nie wyglądało aby po rozstaniu była załamana jak ja. Dalej udostępniała, wklejała zdjęcia itp jakby nic się nie stało. Na zdjęciach wydaje się szczęśliwa...

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

CO to jest TWA powaznie pytam!!!!!

~Gość | 17 marca 2017 20:14:12 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Co myślicie o takich zwiazkach/małżeństwach?

~Gość | 17 marca 2017 17:59:53 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Znam małżeństwo, które są razem od ponad 10 lat a ona wcześniej była mężatką. Podobała mu się ale byli znajomymi. Potem się rozwiodla i zaczęła się spotykać z tym, który został jej drugim mężem.  Albo para, która jest razem 5 lat i są w siebie wpatrzeni a kiedy się poznali to oboje byli w związkach. Czy nie wydaje wam się,  że to działa zasada atrakcyjności,  że zajęta osoba wydaje się bardziej atrakcyjna?  Jak mój kolega chciał ze mną iść na randkę i skłamalam, że kogoś mam to jeszcze bardziej zabiegał o mnie. Chociaż z drugiej strony ludzie surowo oceniają takie osoby. Jak nawet tutaj ktoś pisze,  że się się podoba ktoś zajęty to każdy odradza mocno coś z tym robić.  A co jeśli ta osoba nie jest w szczęśliwym związku albo się mogłoby okazać,  że z tą drugą mogliby być pokrewne dusza i ta jedyna? Ja kiedyś rozmawiałam z fajnym chłopakiem i było miło ale okazało się,  że kogoś ma i niestety urwałam kontakt. Takie to skomplikowane.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
czwartyszop

Ucięła mu "to i owo"

czwartyszop | 16 marca 2017 18:33:06 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Wczoraj pojawiło się tu pytanie o zdradę ilustrowane kobietą, która w rewanżu obcięła facetowi "to i owo". Zazwyczaj taki czyn jest poniekąd aprobowany i spotyka się z wyrozumiałością występku, nie mniej oczywiście karalny (ale to pomijam). Tak się zastanawiam a co w odwrotnej sytuacji kiedy to mężczyzna ukarałby swą niewierną partnerkę jakimś zszyciem jej genitaliów? Ciekaw jestem waszej opinii. Jak oceniacie jakie zachowanie?

Ostatnia aktualizacja: 16-03-2017 18:39:31
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Wy nawet nie wiecie jak to przykro jest kiedy śliczna dziewczyna okazuje się feministką :(

~Gość | 7 marca 2017 01:55:23 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Na początku wydawała się naprawdę ciekawą, inteligentną, z poczuciem humoru i atrakcyjną fizycznie osobą. Gładziutka biała skóra, ogromne cudowne oczy, rude farbowane włosy, krągła tam gdzie trzeba (no może i miała troszkę kilo nadwagi, ale nawet z nimi wyglądała naprawdę kobieco zachowując przy tym figurę klepsydry). Myślałem, że trafił mi się skarb dopóki nie zacząłem poznawać jej lepiej. Zaczęło wychodzić na jaw, że jest feministką (nie, to złe określenie. Prawdziwe feministki działały w XX wieku. Okazała się feminazistką.). Być może wynika to z faktu, że jej ojciec zostawił ją i jej matkę dla innej kobiety co może zapoczątkowało niechęć do mężczyzn i chęć dominacji kobiet. Zaczęła dyktować jak ma wyglądać nasz związek poniżając mnie przy okazji, że brak mi doświadczenia i jaki to beznadziejny we wszystkim nie jestem. Do tego ciągle na facebooku jakieś akcje, udostępnienia typu "przeciwko torturowaniu kobiet", jakieś dziwne pro-lewicowe hasła, chora tolerancja do jakże przyjaznych uchodźców... No po prostu dla mnie dramat. Nie to, żebym był za tym, aby kobietom robić krzywdę albo zagonić je wyłącznie do kuchni ani nic z tych rzeczy, ale nie popadajmy w paranoję. Rozstaliśmy się, ale to dlatego, że zbytnio się od siebie różniliśmy i w niczym się nie zgadzaliśmy, mimo że zawsze starałem się sprawy rozwiązać pokojowo. Do tego pisała mi nieraz o tym, że i tak o niczym nie będziemy mieli rozmawiać na spotkaniu, bo w niczym się nie zgadzamy i każdy lubi co innego. Na każdą propozycję wyjścia czy to na bilard czy gdziekolwiek reagowała negatywnie przy czym sama mówiła, że nie wie co moglibyśmy razem robić. Do tego okazała się osobą z zupełnie innym temperamentem niż to określała na początku. Co tydzień by najchętniej chodziła do klubu... Sam święty nie jestem, ja również wiele popełniłem błędów w stosunku do niej przez co do dziś jest mi głupio, ale zawsze starałem się je naprawić. Myślałem, może to ja przesadzam i to normalne, ale po naszym rozstaniu nasi wspólni znajomi (w większości dziewczyny) woleli trzymać moją stronę, gdyż jak twierdzą nie znali jej od tej strony, lewicowsko-feministycznej strony. To jest dramat, kiedy wydawałoby się inteligentna i jakże słodka dziewczyna okazuje się apodyktyczną feministką chcąc trzymać cię na smyczy. Dobrze się stało, że z nią nie jestem, bo to jednak było poniżające. Nie spodziewałem się, że jest jest zupełnie kimś innym.
Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia? Wiem, że to się wydaje nierealne "piękna feministka", ale jednak wyjątki się zdarzają.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Śledzę facebooka mojej byłej... czy to dziwne?

~Gość | 27 lutego 2017 17:32:19 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Byłem z tą dziewczyną krótką, raptem ok 2 miesięcy. Zależało mi na niej, ale zbytnio się różniliśmy od siebie i sprawialiśmy sobie nawzajem ból. Rozstaliśmy się w sumie pokojowo, ale z żalem do siebie. Od rozstania minął miesiąc a ja ciągle będąc ciekawy co u niej przeglądam jej facebooka, ale z fałszywego konta (z resztą i tak mnie niedawno wyrzuciła ze znajomych oraz wiele innych osób). Czy to dziwne zachowanie? Nie mam z nią w ogóle kontaktu, nie nachodzę jej ani nic z tego typu rzeczy. Tylko przeglądam co udostępnia, czasem popatrzę na jej zdjęcia. Wydaje się mimo wszystko... szczęśliwa. Ja też po rozstaniu odżyłem, ale i tak mi brakuje jej dotyku i wpatrzonych oczu, więc odwiedzam codziennie jej profil. Czy wy też tak robiliście w stosunku do swojej/swojego ex?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
7_amazing_7

Związek na odległość

7_amazing_7 | 16 lutego 2017 18:19:04 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Hejka. Dzisiaj zerwał ze mną chłopak, mówiąc mi, że zastanawiał się nad tym czy to wypali, ponieważ związki na odległość nie kończą się dobrze, powiedział też, że boi się mnie stracić jako przyjaciółkę i nie chce mnie ranić. Jeszcze wczoraj wszystko było dobrze mówił, że mnie kocha i w ogóle. Ja na prawdę go kocham, ale nie chcę go do niczego zmuszać. Szanuje jego punkt widzenia, ale strasznie boli mnie to, że on tak po prostu odpuścił. Nie mam pojęcia co robić. Czuję się teraz jak idiotka. Czy mogę liczyć na wasze rady?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Dlaczego w ubiegłym roku ponad 51% małżeństw się rozwiodła?

anonymous | 3 lutego 2017 12:18:37 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 03-02-2017 12:18:51
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,0 pkt elsieelsie
  2. 2 23,8 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 22,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 19,4 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 17,8 pkt birbantbirbant
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

arinkao MoltoBene