zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Rozstania

Co jest ze mna nie tak?

~Pinkli | 15 stycznia 2017 16:23:28 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Ze chce zerwac z kims, z jednocześnie chce to zrobic tak, zeby mu sie przypodobac troche chociaz, boje sie reakcji? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
janusmakroniusz

kto zaczął?

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 10:28:21 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

wiele związków/małżeństw ulega rozpadowi. Jednak na początku było uczucie, przysięgi...

Po czasie, wyniszczającej związek wojny, częstym zwrotem/pytaniem jest: kto zaczął. Czy naprawdę "kto" ma znaczenie? Czy jest to tylko zasłona dymna przed wybaczeniem? Zranieni, nie chcemy lub nie umiemy tego zrobić.
Patologię oczywiście pomijam.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
dwojka

co zrobic zeby tego nie robic..

dwojka | 5 stycznia 2017 02:01:31 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Konczenie relacji nie jest latwe, ale gdy koncze z jakims chlopakiem on wtedy sie jeszcze bardziej nakreca, niech jakas bezlitosna kobieta lub mezczyzna mi powie co zle robie. Nie chce kogos zranic, tridno mi skonczyc , moze to jest problem

Ostatnia aktualizacja: 05-01-2017 02:03:24
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Żona odejść czy nie

~Gość | 1 stycznia 2017 15:36:19 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Mam problem z mężem lub ze sobą już nie wiem, jesteśmy ze sobą 9lat i jest coraz gorzej, mąż ma specyficzny styl życia,  inaczej aborcję wszystki kobiety nawet dochodzi nieraz do dotykanie ich niby w zartach, boli to bardzo bo na mnie tak nie patrzy nie żartuje, nie wiem czy to normalne może ja przesadzam ale to pomału mnie dobija tracę poczucie wartości może ze mną jest coś nie tak i wymyślam już sama nie wiem 

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
barthezo

Rozstania nadszedł czas...

barthezo | 29 grudnia 2016 14:14:47 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

...to była krótka, ale dość emocjonalna moja znajomość z kobietą. Postanowiłem nie kryć swoich uczuć (jednak gdzieś daleko wiedziałem, że coś mi w niej nie pasuje, a mimo to brnąłem w to, jakoś tak z automatu...). 
Napisałem jej po 2 tyg. przerwie, że się stęskniłem...a ona...

- naprawdę tęsknisz za moim znerwicowaniem? Niezdecydowaniem? I za urywaniem kontaktu tak bez ostrzeżenia?

Chciałem zaproponować jej wspólnego Sylwka...a ona...

- może ja nie jestem warta spędzenia razem Sylwestra? Może gdybyś mnie lepiej poznał, to powiedziałbyś, że masz już dość, dziękuję, do widzenia? :)

Rozstaliśmy się kulturalnie, często powtarzała, że ma problemy z rodziną i w ogóle z ludźmi...że wyniosła to z domu...kurde, zawróciła mi w głowie i odeszła eh...

Wiem, że być może macie mnie już dość z powodu tych rozterek w relacjach damsko-męskich, ale...jednak się trochę człowiek zaangażował (bo myślał, że w końcu to ta właściwa) i traktuję to pytanie jako takie wywalenie z siebie jakby nie było yhym negatywnych emocji...nie są to miłe chwile, aczkolwiek na pewno im więcej doświadczenia, tym łatwiej to znosić :). 

Sorry raz jeszcze, że zawracam głowę ;)...ale nie wiem, kim ona była tak naprawdę...pisze takie rzeczy, że ma takie problemy, a ja chciałem w to brnąć?? Whyyyyyyyyyyyy? :/

:)

Ostatnia aktualizacja: 29-12-2016 14:18:33
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Malita

Wasze największe zatrucie alkoholem ?

Malita | 28 grudnia 2016 23:12:17 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Zainspirowana Vilemo i jej odpowiedzią na pytanie o alk na Sylwka :

"Jak mój byly wyrąbał kiedyś litr tequilii z cynamonem wlasnie a potem 3 dni umierał to mi powiedział że cynamon mu zaszkodziłŚmiech"

Jakie macie wspomnienia ? :)

Znalezione obrazy dla zapytania kac

Ostatnia aktualizacja: 28-12-2016 23:13:24
1 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
Malita

Jak długo podjemowaliście decyzję o odejściu ?

Malita | 9 grudnia 2016 19:28:11 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Czy byliście kiedyś w związku, w którym przestaliście z jakiś powodów czuć się dobrze i postanowiliście odjeść..Ile wam zajęło podjęcie takiej decyzji ?

Ile potrzebowaliście czasu ?

Czy ktoś czekał za długo i dziś już o tym wie ?

Czy można podjąć taką decyzję zdecydowanie i szybko ?

Znalezione obrazy dla zapytania odchodzę

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... odpowiedz

Byla dziewczyna

~Gość | 2 grudnia 2016 00:07:50 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Od dawna nie jestem z "byla" dziewczyna. Nie jestesmy znajomymi na facebooku, ale pogodzilismy sie. Dziwnym przypadkiem pokazuje mi sie po prawej stronie na facebooku na czacie, ze jest dostepna ;o i mam taki chytry plan, ze napisze do niej "dziwne, czemu jestes u mnie dostepna na czacie na facebooku?" i chcac wyslac jej screenshota, wysle jej pierw zdjecie mojego ciala (mam teraz fajnie zbudowana sylwetke, wyrzezbione cialo) i napisze zaraz cos w stylu "upss... .przepraszam nie to zdjecie, pomylilem sie" i zaraz wysle jej wlasciwego ss'a. Cos w stylu zeby miala bol dupy. Dobre, srednie czy strasznie slabe?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Szukam program na adroida lub iOS do robienia smutnych filmików z podkładem muzycznym

~Gość | 30 listopada 2016 21:14:01 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
garnituroman70

Jak Wam się podoba widok z tej kawalerki ?

garnituroman70 | 26 listopada 2016 21:41:54 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

1700zł/mies. z opłatami

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 84,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 58,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 50,9 pkt j84j84
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

MoltoBene arinkao Vilemo