zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Randki

Po jakim czasie w związku, randce itp. pozwalasz podłączyć się do swojego WiFi?

~Czokoloko | 13 marca 2017 23:57:17 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

W jaki sposób dać do zrozumienia dziewczynie, że to miałaby być randka?

~Geronimo's motorcycle | 13 marca 2017 19:03:13 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Sprawa wygląda tak, że podoba mi się pewna dziewczyna. Ostatnio byliśmy na kawie, było miło, przed pożegnaniem się przytuliliśmy, a na Dzień kobiet wręczyłem jej piękny ale nie zobowiązujący bukiet. Znaliśmy się już wcześniej, ale ta kawa to póki co nasze pierwsze spotkanie we dwoje (nie licząc spotkania integracyjnego przy piwie jeszcze kiedyś :) ). Z innego forum mi kobiety doradziły abym sprecyzował wobec niej swoje oczekiwania i wprost zaprosił na randkę, by było wiadomo, że to nie jest spotkanie koleżeńskie. I tu pytanie do Was, czy to nie jest trochę dziwne i śmieszne tak wprost powiedzieć dziewczynie, że się ją zaprasza na randkę? Słowo daję tak mi poradzono. :D Jeśli waszym zdaniem takie wyznanie również wydaje się dziwne to jak dać znać dziewczynie, że chcę ją zaprosić na randkę nie mówiąc wprost, że to randka oraz pokazać jednocześnie, że lubię ją bardziej niż koleżankę?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Czy takie pierwsze spotkanie z dziewczyną można uznać za udane?

~Flippy Student | 6 marca 2017 18:21:34 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Zaprosiłem ostatnio koleżankę z dawnej pracy na kawę w przyjemnym miejscu. Piszemy co jakiś czas ze sobą przez facebooka, w pracy mieliśmy ze sobą dobry kontakt, ale ona krótko przepracowała, bo raptem miesiąc, gdyż nie dawała rady psychicznie. Zaczekałem na nią aż przyjedzie autobusem (oboje jesteśmy studentami i póki co nie mamy jeszcze swojego samochodu) i razem poszliśmy do kawiarni. Rozmowa się kleiła (choć były czasem krótkie chwile niezręcznej ciszy poprzedzone śmiechem), żartowaliśmy sobie, była roześmiana, troszkę się peszyła momentami przy kontakcie wzrokowym. Starałem się przebić delikatnie barierę cielesną, czyli np. raz przybiłem z nią piątkę kiedy się z nią w czymś bardzo zgodziłem czy objąłem ją za ramię po tym jak zgodziła się w końcu o zwrot reszty pieniędzy. Aaa no właśnie - pieniądze. Upierała się, że zapłaci sama za siebie, trochę mi było głupio, bo to ja ją wyciągnąłem, ale skoro tak chciała i była tego pewna to się zgodziłem. Niestety spotkanie trwało krótko, bo tylko 2,5 godziny (może i to wystarczająco długo, nie wiem. Po prostu z innymi dziewczynami spędzałem te pierwsze spotkania nawet po 6 godzin). Mówiła, że robi się senna kiedy długo siedzi na krześle. Po kawie odprowadziłem ją na przystanek spacerując przez starówkę. Kiedy nadjechał jej autobus to się przytuliliśmy. Potem napisałem do niej z pytaniem czy bezpiecznie dotarła na stancję i podziękowałem za spotkanie, na co odpowiedziała, że to ona dziękuje. Napisałem także, że można by kiedyś powtórzyć wspólne wyjście, na co ona, że w mieście jest wiele kawiarni. 
Kurcze, nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony źle, bo krótko było (a może tylko tak mi się wydaje?), ale z drugiej rozmowa się kleiła i całkiem chętnie się przytuliła na koniec. Ja wiem, że pierwsze spotkanie powinno właśnie być takie czysto przyjacielskie i nie można oczekiwać nie wiadomo czego, ale sam nie wiem co o tym myśleć. Ktoś coś doradzi?
Dałem do tematu "Randki" mimo że trudno powiedzieć czy to była randka. Traktuję to raczej jako przyjemne spotkanie. :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

A Wy jakie macie standardy?

anonymous | 3 marca 2017 22:27:50 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 03-03-2017 22:28:02
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Czy zaproszenie na kawę dziewczyny zwykle oznacza zainteresowanie nią?

~Gość | 2 marca 2017 15:24:21 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Jakiś czas temu pracując w tymczasowej pracy poznałem fajną dziewczynę, która zaczęła pracować razem ze mną. Od początku mieliśmy ze sobą dobry kontakt. Wiem, że kiedy się nie widzieliśmy to pytała o mnie inne osoby. Przepracowała jednak tylko miesiąc, gdyż wykańczało ją to psychicznie. Ja jednak w tym czasie zacząłem być z inną dziewczyną, z którą mi niestety nie wyszło i rozstałem się z nią ponad miesiąc temu. W połowie grudnia ta koleżanka z pracy napisała do mnie na facebooku z pytaniem co tam u mnie słychać. Od tamtej pory co jakiś czas ze sobą piszemy. Po zerwaniu pomyślałem, że byłoby naprawdę fajnie gdyby udało mi się coś zdziałać w stosunku do niej. Zaproponowałem kawę, chętnie się zgodziła. Mieliśmy być na niej już dużo wcześniej, ale albo jej nie było w mieście, bo wróciła do domu, albo była chora. Zobaczymy się, po dłuższym czasie niewiedzenia siebie, w tą niedzielę. I tak się zastanawiam, czy zaproszenie na kawę w takiej sytuacji jest jasnym sygnałem, że staram się o jej względy? Nie umiem stwierdzić czy podobam jej się czy mnie po prostu lubi, a widać, że lubi na pewno, bo zawsze nam się rozmowa kleiła i lubiliśmy się razem pośmiać. Najgorsze jest to, że nakręciłem się na nią, bo to bardzo fajna osoba, do tego wiele nas łączy jak chociażby zainteresowania, światopogląd itp. Brakuje mi uczucia jakim krótki czas darzyliśmy się z moją byłą, ale to nie była odpowiednia osoba, dlatego chciałbym spróbować z tą koleżanką.
Wracając do pytania, czy zaproszenie na kawę dziewczyny zwykle oznacza zainteresowanie nią jako potencjalną partnerką? Chodzi mi o taki konkretny przypadek.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Czy jest jakiś zwyczaj, niepisana reguła, która mówi po ilu randkach można włożyć język do gardła drugiej osobie w czasie pocałunku?

~poziom_trudności | 28 lutego 2017 20:44:05 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o takich zwykłych ludzi, którzy od czasu do czasu chodzą na randki, coś miedzy nimi zaiskrzyło i chcą okazać sobie uczucie pocałunkiem.

odpowiedzi i komentarzy: 39
odpowiedz
purple_reign

randka

purple_reign | 17 lutego 2017 19:33:16 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

facet zaprasza na randkę. kto powinien płacić? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
BingoIas

Środek nocy a Bingolas wiersz dla panny pisze. Czy to może być miłość?

BingoIas | 14 lutego 2017 03:18:39 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Z pewnością, dlatego wrzucam tu laurkę tzn walentynkę dla mojej ulubionej mgr inż. Anity.

a.

Samochód na drugim planie pozwoliłem sobie przerejestrować szminką Anity. Próbkę koloru pobrałem ze wspomnianej czerwieni ust :). Z chęcią stworzyłbym jeszcze poezję śpiewaną, bo panna na zdjęciu działa na mnie motywująco, ale warunki techniczne (a raczej ich brak) na razie na to nie pozwalają. Nabyłem instrument i fałszuję w domu. Tani instrument. Ma swoje ograniczenia, tak samo jak ja, więc jeszcze Anicie nie pośpiewam, choć samo pisanie tekstów powinno iść znacznie łatwiej, niż wierszy. W ostatnich miesiącach niestety dopadł mnie kryzys twórczy, związany raczej z brakiem dogodnych warunków, niż wypaleniem się. Wiersze nie powstają w pięć minut (pomijając te o byle czym), na to potrzeba mnóstwo czasu, by wszystko się dotarło, dopasowało w najdrobniejszym szczególe, ale gdy wiem, że mam szpiegów w domu i poza nim, którzy podglądają moje dzieła zanim zostaną ukończone, to w ogóle odechciewa się zaczynać. Kusy z Rancza też potrzebował działać w odosobnieniu, bo gdyby mu jakiś Pietrek przez ramię zaglądał zanim dotknie pędzlem płótna, to podejrzewam miałby ochotę zerwać się na równe nogi, kopa zasadzić i krzyknąć - jak skończę, to zawołam.
Kryzys wygląda w ten sposób, że w ostatnich dniach dopisałem zaledwie dwa wersy dla poprawy spójności, a pozostałe osiem powstały latem 2015 i przeleżały w przysłowiowej szufladzie. Jak tak dalej pójdzie, to za rok o tej porze nie powstaną nawet dwa wersy, a tego bym nie chciał.

Ostatnia aktualizacja: 14-02-2017 05:31:09
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
harmonik

Podobało Ci się zdradzanie swej grupy płciowej, i zadawanie się z osobami z przeciwnej, co przeważnie skutkuje Sondaż

harmonik | 13 lutego 2017 12:36:26 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

ogromnym wzrostem obowiązków rodzinnych i drastycznym zmniejszeniem czasu dla przyjaciół?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 35
odpowiedz
Ajumiko

Co pamiętasz z pierwszej randki z osobą, z którą jesteś lub byłeś ostatnio w związku?

Ajumiko | 4 lutego 2017 17:39:44 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Znalezione obrazy dla zapytania pierwsza randkaUmówiliśmy się w połowie drogi. Czekał na mnie na parkingu. Wypatrywał mojego samochodu, bo przyjechał pierwszy. Buziak. Czekoladki. Spacer w poszukiwaniu fajnej knajpki. Usiadł naprzeciwko mnie, żeby mnie lepiej widzieć -ja na kanapie, a on na krześle. On chyba zamówił samą kawę, a ja kawę i lody. Sympatycznie się rozmawiało. Pamiętam, że zerkał na mnie szczególnie wtedy, gdy wstałam do toalety, zmierzył od góry do dołu, ale nie chciał, żebym to zauważyła Wystawiony język Miałam na sobie czarne spodnie szarą bluzkę z nadrukiem i szarą marynarkę, a on chyba był w koszuli w kratkę. Potem spacer do samochodów, buziak i rozjechaliśmy się w swoje stronyŚmiech Druga randka była za tydzień.
A Ty co zapamiętałeś?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 98,7 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 85,1 pkt elsieelsie
  3. 3 44,9 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 38,6 pkt tomeklokotomekloko
  5. 5 35,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Ajumiko