zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Problemy

Czy można "naprawdę" zakochać się w kimś kto już nie żyje? Mnie to chyba spotkało...?

~SmutaśnyGość | 24 maja 2017 23:42:53 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Niesamowicie spodobała mi się ta dziewczyna, a przecież ona już...nie żyje :( ryczeć mi się chce...taka ładna, przeżyła katastrofę Lusitanii, niezwykłe wręcz. Strasznie mi przykro, że już jej nigdy nie poznam. Czy można zakochać się w kimś kto nie żyje? Ona na tym zdjęciu była w moim wieku 18/19 lat jakoś. To zdjęcie, co prawda było wykonane w 1915 r. ale przyznajcie sami, że widać piękno tej dziewczyny, musiała być "w naturze" wyjątkowo piękna...skoro jej zdjęcie mnie tak zauroczyło. Od kilku tygodni jest mi bardzo źle z tym, co czuję, bo z jednej strony jej wygląd wg. mnie mój ideał, a z drugiej strony, czy warto w ogóle o niej myśleć...no ale jak tu przestać? Po prostu nie potrafię...:( straszne... 
Jeśli ktokolwiek z osób czytających ten opis pod pytaniem chciałby zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny zamieszczone w nagraniu to proszę, poniżej jest link. I nie mówię tu tylko o męskiej części czytających. Z góry dziękuję. 

Link do nagrania, w którym jest jej zdjęcie: https://www.youtube.com/watch?v=EmQjEIHfDCk 24:37 (24 minuta i 36/37 sekund)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Czy da się to jeszcze nadrobić?

~Gość | 24 maja 2017 00:11:36 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Już jestem blisko trzydziestki i nigdy nie przeżyłam młodzieńczej miłości (takiej odwzajemnionej) i nigdy nie imprezowałam wtedy. Zdałam sobie sprawę, że kiedyś było dużo łatwiej bo jak chłopak cię upatrywał gdzieś w szkole i sobie pogadaliście to można było mieć tego chłopaka. W szkole nie ale na studiach też mogłam częściej chodzić na imprezy i bardziej się otworzyć i poznawać facetów. Czuję, że przepie..ylam piękne lata i teraz to będzie po górkę. Z mężczyznami pod 30 i dalej jest już trudniej. Nie są już tacy kochliwi i po prostu człowiek robi się z biegiem lat bardziej cyniczny i pesymistyczny odnośnie związków. Nie znajdę już nikoho uczciwego i będzie trudno w ogole kogoś wolnego i normalnego teraz, co?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

dziwna relacja mojej żony

~Gość | 12 maja 2017 20:01:02 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Moja żona prowadzi jakąś dziwną relacje kiedyś zostawiła laptopa otwartego i przeczytałem jej korespondencje z jakimś facetem ona pisała do niego:
" kiedy mnie odwiedzisz ? co słychac dawno cię nie było..." a on do niej "przepraszam cię ostatnio mam sporo problemów odwiedzę cię na pewno jak to wszystko wyprostuje , nie gniewaj się prosze cię" a ona do niego " nie będe cię zmuszać przyjedziesz jak będziesz chciał nie będe cię już o to prosić..." a on " przyjade niedługo obiecuje...

co to ma znaczyć?? kolega? jakoś to wszystko dziwnie brzmi...

w innym e -mailu wysłała mu życzenia imieninowe że całuje go podwójnie a on jej podziekował i napisał , że również całuje gorąco i do zobaczenia

kiedyś przy piwku wspomniałem o tym kumplowi to mnie wysmiał i mówi , że to może jakiś jej znajomy a ja sobie głowę zawracam...

i już nie wiem co myśleć??
dziwnie to wygląda nie ?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
PiRols

Jak ją przytulić?

PiRols | 6 maja 2017 18:13:38 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Witam, chodzę do 3 gim., a moja dziewczyna do 1 i mam taki problem, że na przerwie między lekcjami w głebi duszy chcę ją przytulić, ale coś mnie powstrzymuje. Tylko raz się udało, ale wtedy kolega mnie na nią wepchnął (i jestem mu za to wdzięczny), no ale ja sam mam jakieś opory. Mój kolega to jest chłopak jej przyjaciółki i jak na przerwie to jesteśmy w czterech. Oni są zajęci sobą, a ja z nią stoimy jak słupy i nawet cieżko mi się do niej odezwać. Kumpel mi mówi "przytul ją" ale ja panikuje i stoję dalej sam. Na lekcji zawszę tego żałuję i mówię sobie, że zrobię to i nic z tego nie wychodzi i tak w kółko. Jak wychodzimy gdzieś to idziemy za ręce i jest 0 stresu. Nawet poza szkołą się nie przytulamy chyba, że jak się witamy i żegnamy. Bardzo mi na niej zależy i boję się, że mnie zostawi. A tak wgl to jestem bardzo nie śmiały. 5 dni temu na majówce u mnie na działce, było nas czterech i tą majówkę zrobiłem po to by się zapytać, czy ze mną bedzie. Musiałem dużo wypić by mieć odwagę. Najpierw mówiła, że musi się zastanowić, a później ten sam kumpel i jego dziewczyna ją namawiali. Zgodziła się ale on mówił, że była bardzo uparta. Bardzo boję się poniedziałku, że mnie zostawi, nie wiem co wtedy zrobię... Proszę, pomożecie mi sie jakoś zmotywować czy coś. Jak się przełamać?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Co mam zrobić?

~Gość | 6 maja 2017 13:58:43 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Chce być w związku ale nie ufam mężczyznom. Nie lubię seksu i nie ciągnie mnie do tego.  Na kobiety nie mogę się przerzucić bo nie kręcą mnie. Nie jestem lesbijka. Nie wiem co robić bo nie chce być sama.

odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
znafca_żyta

Lenie śmierdzące

znafca_żyta | 2 maja 2017 07:47:21 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Jak to możliwe, żeby w kraju na dorobku był prawie tygodniowy weekend? 5 dni? Takie bogate kraje jak Kanada i US nigdy by sobie na taką rozpustę nie pozwoliły..

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Czy warto zniżać się do poziomu portali randkowych?

~Gość | 30 kwietnia 2017 23:56:53 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Nie mam znajomych, nie umiem flirtować i nie mam faceta. Nigdy nie miałam i mi z tym źle. Co chwila zakładam konta na portalach ale boję się oszustów. To nie jest zbyt czarujący sposób poznania osoby. Nie wiem co innego wymyślić. Nie mam gdzie poznać faceta.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy jestem nienormalna czy stałam się nienormalna przez samotność?

~Gość | 30 kwietnia 2017 21:59:42 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Nigdy nie miałam chłopaka i podoba mi się bardzo jeden ale nie ma z nim szans więc korzystam z takiej aplikacji gdzie się robi fikcyjne smsy i udaje, że z nim smsuje jako ze swoim chłopakiem i sobie to zapisuje na komputerze żeby czasem na to spojrzeć i żeby poczuć się lepiej... To takie miłe uczucie myśleć, że ktoś cię lubi i pisze do ciebie słodkie rzeczy i flirtuje.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Ajumiko

Lepiej być singlem, czy w związku? Sondaż

Ajumiko | 28 kwietnia 2017 15:03:16 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Kontynuacja wczorajszego pytania o to- W związku trzeba liczyć się z tym, że  będzie gorzej?
Postanowiłam dorzucić sondę :)

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz

Bezpłodność faceta a ciąża

~Gość | 27 kwietnia 2017 21:01:05 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

W wyniku choroby lekarze stwierdzili, że nie może mieć dzieci. Jednak dawali duże szanse, że za rok lub dwa jego płodność wróci. Od tamtego momentu minęło siedem lat, a on badał się ostatni raz dwa lata temu - wynik negatywny. Przez ostatnie dwa miesiące kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Dzisiaj mija 37 dzień, gdy nie mam okresu. Cały czas jestem senna, zmęczona i rozdrażniona. Na dodatek w 10 dniu cyklu miałam upławy, które albo mówią o infekcji albo o zagnieżdżeniu się jajeczka. Jutro robię test. Czy myślicie, że jest duża szansa na taki cud jakim jest ciąża? W końcu dwa lata temu w jego badaniach wyszło, że nie może mieć dzieci. 

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 151,6 pkt tadziotadzio
  5. 5 117,8 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

mnbvcxz1234567890 vifix Eponine Malita Catbert gra okonek