zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Problemy

purple_reign

piątkowa impreza

purple_reign | 25 marca 2017 14:28:59 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

rozmawiałam dzisiaj z koleżanką na fejsie, napisała mi tak:

-zdradziłam swojego chłopaka
-ale myślałam, że już nim nie jest
-więc się nie liczy

no więc jak? liczy się, czy się nie liczy? Śmiech 

dodam, że zdrada w sensie całowanie, żadne seksy i inne ekscesy 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz

Czy naturalny odruch?

~Gość | 24 marca 2017 23:39:44 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Nie mogę znieść dziewczyny, którą flirtowal facet, który mi się bardzo podobał. Sam widok jej twarzy mnie denerwuje. Drażni mnie jej głos i wszystko co robi. Krótko mówiąc-nie cierpię jej. Mamy zajęcia w tej samej grupie i musze ja oglądać.  Jak widzę jak się tylko kręci w pobliżu niego to mnie to drażni. Czy powinnam jakoś odwrócić jego uwagę od niej czy liczyc, że nic między nimi więcej nie będzie? On tez jest jakiś ,,kochliwy" bo widziałam jak gruchal sobie słodko z inną na korytarzu. Nie wiem już w sumie która mu się naprawdę podoba albo może mnie się tak wydaje. Obie są ładne.  Mnie w sumie tez tak nie brakuje ale nie umiem się zabrać za takie rzeczy. Nie jestesmy w tej samej grupie i nie mamy tej samej paczki znajomych wiec nie ma powodu żeby zagadać o czymś konkretnym. Najsmieszniejsze, że ja bardziej się skupiłam na nie lubieniu tamtej niż na nim samym.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Jak mam przekonać do siebie dziewczynę

~Pz. | 24 marca 2017 21:10:56 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Piszemy ze sobą już 3 tygodnie. Ale nie odważyłem się do niej podejść i zagadać po prostu denerwuję się w szkole mijaj ją kilka razy ale z trudem potrafię wykrztusić np Hej. Napisałem więc jej to że mi się podoba le ona nie odpisuje. Proszę was o pomoc i wskazówki co zrobić żeby ją do siebie przekonać.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
zebedeja

Jedzenie publiczne

zebedeja | 23 marca 2017 12:22:52 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Macie problemy z jedzeniem w miejscach publicznych? lub przy ludziach w większym gronie?
gdzie np,jest dużo ludzi w restauracji ?Wystawiony język

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
purple_reign

friendzone

purple_reign | 20 marca 2017 21:41:51 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

myślałam, że to nie niemożliwe, ale jednak. jestem osobą, która słysząc słowo związek mówi 'nie, dziękuję". mam w nowym miejscu bardzo dobrego kolegę, z którym mogę pogadać na każdy temat. taki nawet powiedziałabym przyjaciel, bo dosyć mocno się uzewnętrzniałam przy nim i czułam swobodnie będąc całkowicie szczera. w ten weekend się spotkaliśmy i coś dziwnego się stało. coś mi przeskoczyło, jakieś przełączniki we łbie czy coś i jakimś cudem przestałam go postrzegać jako chłopaka z friendzone. od soboty, kiedy ostatni raz się widzieliśmy, nie mogę przestać o nim myśleć i strasznie chciałabym się z nim zobaczyć już, teraz. coś jakby uczucia... da się to jakoś wyłączyć? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

jak mam to rozumiec? te sms-yy? ich rozmowy?

~Gość | 18 marca 2017 19:29:40 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

jesteśmy po ślubie 5 lat , nie mamy dzieci, moja żona zawsze była skromna cicha , odkąd poszła do pracy 3 lata temu zmieniła się., a od roku :
pięknie się ubiera
2 razy w miesiącu kosmetyczka -
tak samo fryzjer.

Pracuje w biurze kiedyś poszedłem Ją odwiedzić a tam jakis facet z nią rozmawia ona do niego " fajnie , że przyjechałeś miło było cię zobaczyć.." on do niej " ciebie również... " pocałował Ją w policzek taki speszony usmiechnął się do niej ona do niego i poszedł.
Wieczór wysłała mu sms-a " dziekuję że przyjechałeś musisz wpadać częściej " a on " cała przyjemnosc po mojej stronie " [b][/b] kiedyś przeczytałem sms-a jak brała prysznic , od niego oczywiście " masz męza nie burz tego...dobranoc , miłych i ostatni snów" kiedyś jak przyjechałem po nią do pracy poszedłem na góre i kto tam był ?? on? On ją pogłaskał po ramieniu stali obok siebie a moja żona pocałowała go w policzek ale jakoś tak inaczej ... tyle czułości w tym było... mnie tak nie całuje , pratycznie wogóle mnie nie całuje już...
Spytałem ją o tego faceta : powiedziała że znajomy wkurzyła się i zmieniła temat!

czy to jest normalne taki znajomy?????

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
purple_reign

zdrada

purple_reign | 15 marca 2017 20:46:55 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

zdradziliście kiedyś swojego partnera/partnerkę? co popchnęło was do tego? a może byliście zdradzeni? co wtedy czuliście? 

jakie macie ogólnie podejście do zdrady? ot, zdarza się, czy raczej jakoś coś nie do wybaczenia? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Ile miałyście lat kiedy się calowalyscie z kimś do kogo cos szczerze czułyscie?

~Gość | 13 marca 2017 18:55:19 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Ja jestem blisko 30-tki i nadal tego nie doświadczyłam. Pocałunek bez uczuć jest jak uścisk dłoni. Dotykasz czyjegos ciała ale to takie neutralne uczucie. Juz więcej tego nie zrobię ale mam też obawy, że nigdy nie zrobię tego z uczuć. Strasznie trudno coś czuć do kogoś i pocałować ta osobę i żeby ta osoba tez coś czuła. Tyle razy jednostronnie cos czułam do kogoś, że nie mogę sobie wyobrazić jak ludzie mogą się tak dopasować, że to jest obustronne.

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Weandfrozenshakes

Jak sobie poradzic z niespelniona miloscia?

Weandfrozenshakes | 11 marca 2017 10:29:31 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Uczucie niespelnienia jest takie trudne do zniesienia. Jak z tym soboe poradzic kiedy ktos z kim wyobrazalosmy sobie nasza przyszlosc, chyba nic nie czuje. Nawet tego nie wiem. Tylko wiem ze to wszystko, cos tak pieknego, nigdy nie zaistnieje. Jak Jak zapomniec o tym czyms tak pieknym ze nie opisania. To nigdy bie bedzie nialo miejsca.. Czekalam na cos czego nigdy nie bedzie. Nie potrafie sobie z tym poradzic, zadnego juz sensu w zyciu nie widze.byl ktos w takiej sytuacji? Jak sobie z tym poradzic??

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 33,9 pkt purple_reignpurple_reign
  2. 2 14,8 pkt elsieelsie
  3. 3 14,5 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 14,1 pkt GarnituromanGarnituroman
  5. 5 13,9 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

tomekloko nanana Eponine odrzu cona kurdegunda Andrzej6289 collins01