zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Problemy

Rodos

Jeśli dziewczyna tak napisze to oznacza że jej się podobam?

Rodos | 16 stycznia 2017 22:27:03 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Hejo wszystkim, mam takie pytanie. Pisałem przez kilka dni z dziewczyną, która bardzo mi się podoba i w pewnym momencie napisała że "bardzo by chciała i ma wielką nadzieję że kiedyś ktoś ją pokocha i zechce". Czy to może oznaczać że jej się podobam i czegoś ode mnie oczekuje? Że ją naprzykład gdzieś zaprosze?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Czy to faktycznie dobry pomysł, abym się nie odzywał przez dłuższy czas skoro jej chyba nie zależy?

~Gość | 15 stycznia 2017 18:06:35 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Ostatnio dziewczyna przestała się mną interesować. :( Przestała pisać, odzywać się sama. Jedynie jak ja do niej piszę to mi odpisuje, ale tak jakby od niechcenia. Nie ma w niej już tego entuzjazmu i radości co na początku. Kolega, który już z niejedną dziewczyną się spotykał, polecił mi zaprzestać się do niej odzywać na parę dni choćby nie wiem co. I co? Już trzeci dzień się z nią nie kontaktuję i ona ze mną też nie.
Czy to znak, że zakończenie związku jest nieuniknione?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Czy też byście podjęli taka decyzję?

~Gość | 13 stycznia 2017 16:14:00 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mój chłopak jest bardzo zdolny, potrafi wiele rzeczy i jest świetnym człowiekiem. Naprawdę ze świecą  takiego szukać. On jest odważny i zdecydowany a ja tchorzliwa i niepewna. On zawsze szybko się uczył i jest zdolny a mnie sprawia trudności nauczenie się na jeden egzamin. Wiem, że nie do końca zdaje sobie sprawe jaki jest wspaniały przez rygorystycznego ojca. Myślę, że widzi jakaś wartość w byciu ze mna bo zawsze staje w jego obronie i go wspieram ale to jest dla mnie oczywiste. Poza tym niczym się nie wyróżniam i myślę, że inna dziewczyna byłaby dla niego lepsza i byliby silna para. To żadna sztuka wspierać kogości takiego jak on. Nie chce go ranic ale myślę, że w przyszlosci mądrzejsza dziewczyna bardziej by uszczęśliwila. Wiem, że najpierw rozstanie by bolało nas oboje ale on i tak w końcu zauwazy, że nasz poziom się różni jak ulotni się to pierwsze zauroczenie. Nie wiem do teraz czemu on chciał ze mną być. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
Królik123

Dziewczyna zawsze wybiera mojego kolegę.

Królik123 | 9 stycznia 2017 14:23:06 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Cześć Wszystkim,
Mam problem, ponieważ mam dziewczynę gdzieś tak od 1,5 miesiąca. Jedynym mankamentem jest, że wybiera mojego kolegę zamiast mnie. Podam przykład:
Para na wf-ie. Najpierw pyta się mojego kolegi czy chce z nią być, jak on się nie zgodzi, dopiero później mnie.
Dodam, że kolega ma inną dziewczynę
Jak to zmienić? 

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Nie mam już pojęcia gdzie ją zabrać na randkę. Nic nie pasuje.

~Gość | 7 stycznia 2017 12:16:35 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Ja już kompletnie nie wiem gdzie by zabrać dziewczynę na randkę. Spacerów nie lubi, bo mówi, że to bez celu (jak można nie lubić spacerów?). Kawiarnie i wszelkie gastronomie odpadają, bo jest na diecie i nie może jeść i pić między posiłkami. Na łyżwach już byliśmy i było fajnie ale wolałbym jakoś inaczej spędzić razem czas. W kinie nic teraz nie leci. Wspólne oglądanie filmów u mnie odpada, bo robiliśmy to ostatnio. Basen odpada bo ma kompleks na temat wagi i nie chce mi się pokazać w stroju kąpielowym. Na kręgle natomiast uważa że fajnie by było jeszcze ze 2 osoby znaleźć. Ja już nie mam kompletnie pomysłu gdzie mam ją zabrać by była zadowolona. Mówi, że lubi galerie fotograficzne ale ja się na tym kompletnie nie znam oraz grać razem w gry. Niby banał a tyle kłopotu. Błagam, niech mi ktoś doradzi gdzie ją zabrać, bo moja kreatywność w tym przypadku gdzieś wyparowała.

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czy jest w ogóle sens?

~Gość | 6 stycznia 2017 22:22:54 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Jeśli nie można zdobyć mężczyzny, którego się pragnie i jest tak za każdym razem? Czy jest w ogóle sens być z kims kto nam nie odpowiada ale jest nami zainteresowany? Czy w takim razie trzeba być do końca życia sama? 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Ajumiko

Czego wymagacie od swoich facetów, kobiet? Jeśli "nawalą" lub obnażą jakąś cięższą wadę, to co wtedy?

Ajumiko | 6 stycznia 2017 14:10:10 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Jak wyglądają Wasze rozmowy na ten temat?
Jest ból rozczarowania? płacz? bo nas ktoś zawiódł? łzy, bo trudno nam to przełknąć mimo miłości, jaką tę osobę darzymy?
A może awantura?
Może rzeczowa rozmowa? 
Nie z każdym tak się da i nie zawsze są sprzyjające okoliczności, a to coś leży nam na sercu i nie możemy tego przemilczeć.
Każdy chyba miał do czynienia z taką sytuacją, gdy ktoś go rozczarował, zawiódł, skrzywdził i każdy zmagał się z problemem, jak to rozegrać, jak powiedzieć wszystko i tak jakby się chciało?
Przypomnijcie sobie taką sytuację i opowiedzcie o tym.
Ja pamiętam, że się kiedyś poryczałamPłacz podczas rozmyślań i podczas rozmowy na spacerze.Zmieszany

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy Waszym zdaniem warto kontynuować związek i walczyć o nią, mimo tego że się całkowicie różnimy?

~Gość | 4 stycznia 2017 16:40:53 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Zależy nam na sobie, zarówno mi na niej jak i jej na mnie. Problem w tym, że nie dość, że mamy zupełnie inne upodobania (to akurat nic specjalnie dziwnego, bo w większości związków są takie różnice), poglądy (no tutaj ja nie zrozumiem jej lewicowego  a ona mojego trochę bardziej konserwatywnego sposobu myślenia), mamy inne spojrzenie na przyszłość i charaktery. Na logikę patrząc na to z boku bym pomyślałem, że coś takiego nie ma sensu, bo w końcu się zagryziemy razem, ale z drugiej nie chcę jej stracić, bo dała mi od siebie wiele uczucia i ciepła. Jestem rozdarty. Nie ma obecnie między nami jakichś zwad, choć już bywały, mimo krótkiego stażu bycia razem -ok. 2 miesięcy. Co Wy myślicie o ludziach niemal skrajnie różnych, którzy łączą się w pary? Czy taki związek ma szansę przetrwać? Czy znacie osoby, którym się to udało?

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Co sądzicie o poradnikach miłosnych?

~kakaoo | 3 stycznia 2017 09:58:49 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Oglądam poradnik Anny Ślęzak oraz innych vlogerów i z każdym filmikiem czuję się beznadziejnie.

Mam niską samoocenę, jestem nieśmiała, więc na starcie jestem skreślona na znalezienie odpowiedniego faceta. Ciągle krąży mi w głowie głos: "Chciałabym znaleźć faceta, bo fajnie byłoby się poprzytulać, wychodzić gdzieś, dzielić się problemami itp" i desperackie myśli (zły nastrój, zazdrość innym parom, przygnębienie)) mnie nie opuszczają choć tak bardzo bym chciała.
Ostatnio naszły mnie myśli, że fajnie byłoby mieć w przyszłości dzieci, ale skoro jestem tak beznadziejna, głupią nieśmiałą osobą to jakie są szanse? No chyba, że po pijaku w klubie, ale tego bym nie chciała.

Ciągle jestem spięta, zestresowana (inni ludzie mi to mówią) a to odstrasza płeć przeciwną. Nie potrafię się wyluzować, prawie wszystko biorę na poważnie(chce mieć wyraźnie zarysowane kiedy żart a kiedy obrażanie). Czasami jest to nieświadome(wydaje mi się, że się nie stresuje, nie boję a ktoś mi mówi że wyglądam na przerażoną). Nie wiem czy nie ma na to wpływu gimnazjum(dokuczali mi koledzy przez 3 lata, byłam zaszczuta, bo na każdym kroku ośmieszali mnie, sprawiali że cokolwiek powiedziałam - nawet normalne rzeczy - sprawiały mi dużo wstydu, czasami podstawiali nogę gdy byłam rozpędzona i uderzali ręką z całej siły w plecy i kopali po nogach).

Chyba nigdy się nie zmienię, bo próbowałam i po kilku dniach, tygodniach zaprzestawałam. Czuję się jak ofiara. Czuję już frustrację, bo mam odczucie, że cały świat traktuje mnie jak łamagę życiową i nieudacznika. Ostatnio ciągle chce mi się płakać, że nie poradzę sobie w życiu, że zostanę sama, że wszyscy mają mnie za dziwaka. Czuję się potwornie samotnie.
Chce pójść do terapeuty, ale cholernie się wstydzę wyjawiać swoich problemów obcej osobie a poza tym to straciłabym język w gębie, plątałaby mi się treść i wolałabym dać jej na kartce to co chce przekazać niż ustnie

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

CZY JA COŚ ZLE ZR4OZUMIAŁAM?

~Gość | 30 grudnia 2016 10:08:08 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

facet zalecał się do mnie przez parę miesięcy zapraszał mnie na spotkania / randki , chciał podwozic z uczelni do domu non stop to proponował, kolację, itd. Ja odmawiałam bo nie byłam facetem zainteresowana ale pisalismy jak kumple potem coraz smielej on mi napisał , że boi się , że się zakocha we mnie itd aż wkońcu ja coś do niego poczułam dobrze się czułam w jego towarzystwie jak wpadał do pracy a teraz on wypala z tekstem do mnie " czy ty się we mnie nie zakochałas?"
co to miało znaczyć? facet kilka miesięcy zawraca mi głowe aq teraz pyta mnie czy się zakochałam? to co on się mną bawił tylko? jeszcze mi pisze" bo zaczełas mnie traktowac za blisko" AHA CZYLI JEGO ZAPROSZENIA NA RANDKI SPOTKANIA TO CO BYŁO? FORMA GRZECZNOŚCI??

OKROPNIE SIĘ CZUJE... JAKBYM MU SIĘ NARZUCAŁA...:(
CO BYŚCIE POMYŚLALY?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 80,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 50,9 pkt j84j84
  5. 5 45,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

odrzu cona jan_ek 57 tomekloko Alice-in-wonderland Catbert kurdegunda nanana