zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Miłość

Malita

Co wam daje miłość ?

Malita | 9 stycznia 2017 19:32:03 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania miłośc

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Natsume

Biseksualność?

Natsume | 6 stycznia 2017 14:57:08 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Czy możliwa jest bieksualność na poziomie niemal całkowicie emocjonalnym?

Chodzi mi o np. kobietę, którą jak większość kobiet pociągają mężczyźni, jednak nasza bohaterka twierdzi, że byłaby w stanie zbudować emocjonalny (pełen miłości) związek z drugą kobietą, tyle, że inny niż ten z mężczyzną.

Czy możliwe by ta kobieta była biseksualna na poziomie emocji?
Tj. pokrewieństwo dusz, wzajemne wsparcie, obecność i bliskość  (spanie w jednym łóżku, przytulanie, drobne buziaki, ale BRAK seksy seksu, namiętności itd)?

Trochę mnie to nurtuje...
(Nie to nie o mnie. To trochę z obserwacji ludzi i innych takich)

Ostatnia aktualizacja: 06-01-2017 20:28:42
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 36
odpowiedz

czy to jest narzucacnie się?

~Gość | 4 stycznia 2017 10:00:37 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

jak napiszę do faceta od czasu do czasu co słychac itd ? tak raz na 2 tygodnie?
zależy mi na nim , kiedyś Go nie dostrzegałam , zmarnowałam szanse chciałabym to naprawić ale nie wiem czy nie będe natarczywa??

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Nowaaa

Czy jestem bi?

Nowaaa | 30 grudnia 2016 19:02:46 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Ogólnie nigdy tego nie rozważałam pod uwagę bo jakoś miałam takie przekonanie, że albo jest się homo albo hetero, a bi to taki wymysł. Ale ostatnio się zastanawiam czy sama nie jestem. Wygląda to u mnie w ten sposób, że jeśli chodzi o facetów. To zakochuję się raczej w tych atrakcyjnych, czuję do nich silny pociąg, mam ochotę na sex, ale nie wytwarzam głębszych uczuć. U koleżanek zupełnie na odwrót, raczej fascynuje mnie charakter, zaczynam myśleć ciągle o tej osobie, chcieć dla niej tylko to co najlepsze, być jak najczęściej przy niej. Wyobrażam sobie wspólne mieszkanie, z facetem jakoś na razie nie miałabym ochoty. Jednak dość szybko zmieniam obiekty zainteresowań. Czy to po prostu silne przywiązanie do koleżanek czy może jestem trochę bi?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

czy to pożegnanie?

~Gość | 24 grudnia 2016 14:02:30 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

czekalam na wiadomość od pewnego faceta ( zależy mi na nim i troche za pozno to zrozumiałam ) wysłał mi życzenia i na końcu dodał bądz zawsze usmiechnięta i radosna tak jak cię zapamiętałem...

to pożegnanie? odpisałam mu , że brakiuje mi go itd... a;e już nie otrzymałam odpowiedzi... siedze i becze jak głupia już nigdy się nie spotkamy? nie napisze nie zadzwon

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
odrzu cona

Moi drodzy!

odrzu cona | 22 grudnia 2016 16:30:24 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Już dzisiaj chciałabym Wam złożyć życzenia świąteczne bo nie będzie mnie przez kilka dni.A więc wszystkiego najlepszego Kochani,zdrowych i spokojnych świąt i,żebyście zawsze byli szczęśliwiPocałunekTym którzy spędzą sami święta życzę z całego serca by następne święta spędzili już z kimśPocałunekA tym którzy nie robią świąt życzę udanego weekenduPocałunek

Ostatnia aktualizacja: 04-01-2017 14:37:35
1 ładowanie danych... 21 ładowanie danych... odpowiedz

PROSZĘ O pomoc :)

~Gość | 22 grudnia 2016 15:49:13 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

chciałabym wysłać krotkie życzenia na Święta do faceta na którym mi zależy ,
chcialabym żeby były krótkie ale żeby zapadły w pamieć... jakieś pomysły, pytam serio

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

jak spławić faceta by bynajmniej dał mi spokój?

~Gość | 13 grudnia 2016 11:30:45 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

podrywa mnie kolega z pracy ale nie jestem nim zainteresowana. dałam mu do zrozumienia że nic z tego nie będzie ale on ciągle mnie podrywa.

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
TowarzyszuReaktywaca

Czy jeśli jesteś lub byłeś/aś szczęśliwy/a, to dzielisz się swoim szczęściem z innymi ludźmi?

TowarzyszuReaktywaca | 12 grudnia 2016 22:31:57 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Różnica wieku

~K. | 12 grudnia 2016 18:45:24 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Hejka wszystkim. Mam 18 lat, niedawno umówiłam się z facetem 36 letnim, ktory mi się spodobał :P Od początku wiedział, że chodzi mi tylko o sex i nie miał nic przeciwko temu. Myślałam, że po tej jednorazowej przygodzie każde rozejdzie się w swoją stronę i kontakt przypadnie, a przynajmniej taki był zamiar,  jednak oboje się sobą zainteresowaliśmy że tak to nazwę. Zadziwiająco łatwo znaleźliśmy wspólny język i dużo rozmawiamy. Zaproponował mi coś więcej niż tylko luźną znajomość, chciałby być dla mnie kimś bliskim. Facet naprawdę mi się podoba i lubię go, może nawet jestem nieco zauroczona. Jednakże jest między nami aż 18 lat różnicy! Nie wiem, czy cokolwiek mogłoby z tego wyjść. Znajdujemy się na kompletnie różnych etapach życiowych, on ma dziecko, jest rozwodnikiem, pracuje, a ja nawet nie poszłam jeszcze na studia i wciąż mieszkam z rodzicami :/ Czy ktoś z was jest w związku z dużo starszą połówką i mógłby podzielić się doświadczeniami? 

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 80,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 50,9 pkt j84j84
  5. 5 45,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

-ihtiel Ryzykantka jajeczko don_hihot Catbert okonek tadzio