zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Flirt

Dziewczyna, która mi się właściwie nie podoba

~Gość | 12 sierpnia 2017 10:55:41 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Od niedawna mam sąsiadkę w mieszkaniu obok. Niby fajna dziewczyna, mamy dobry kontakt i właściwie od początku się jakby do mnie przymila. W sumie ją lubię, ale nic więcej poza tym. Jest trochę niestety pusta, nie ma żadnych zainteresowań, trudno z nią porozmawiać o jakichś wyższych wartościach a poza tym jest strasznie chuda i ogólnie niezbyt mnie pociąga. Ostatnio zaprosiła mnie do siebie pracy gdzie pracuje na czas wakacji zanim wróci na studia abym wpadł na obiad. Miło z jej strony, ale widzę po jej zachowaniu, że jej się podobam. Z jednej strony to przyjemne uczucie, ale z drugiej, czy warto rozpoczynać bliższą znajomość z kimś kto nie jest w naszym guście? Jedni by powiedzieli aby się za nią brać skoro jest w ogóle jakaś okazja, zwłaszcza że nie mam obecnie zbytnio okazji kogoś poznać. Od jakiegoś czasu ciągle myślę o zupełnie innej dziewczynie, z którą złapałem dobry kontakt, ale nie wiadomo kiedy ją teraz zobaczę.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Może i trochę zbyt pochopnie oceniam moją sąsiadkę w kwestii charakteru, ale ona mnie po prostu nie pociąga. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy mógłbyś/mogłabyś zakochać się w jakimś użytkowniku z Pytamy?

~Gość | 30 lipca 2017 18:11:58 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Dlaczego to się rzadko zdarza?

~Gość | 26 lipca 2017 08:53:25 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Nie chce mi się tego opisywać i dosłownie wyjaśniać żebyście sobielizna nie żartowali z idiomów ale czemu tak trudno o chemię między ludźmi, żeby zaiskrzylo, żeby ich do siebie przyciągało? 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

jak mam się zachować?

~Gość | 28 maja 2017 19:08:35 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

facet z którym kiedyś byłam blisko , roztsał się z dziewczyną własciwie ona go zostawila jak psa bez wytłumaczenia ani nic... , my utrzymujemy kontakt ostatnio coraz częsciej on " rozpacza" po niej że czuje się jak śmiec itd że on zrobił by wszystko dla niej a ona tak postąpiła... jak mam się zachować? dziwnie sie czuje on mi sie tak zwierza i w ogóle... a przecież my kiedyś też coś... i jakos tak dziwnie...

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy to jest przyjazn czy kochanie ? czy zwykła znajomość...

~Gość | 21 maja 2017 13:18:56 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Jak byście odczytali zachowanie faceta: Najpierw jest mną zainteresowany , zaprasza na randki , podrywa miesiąc , drugi , trzeci... ja odmawiałam , często rozmawialiśmy w pracy , on jest z innego działu czasem on wpadał na mój dział , pogadaliśmy i tak się toczylo... mnie przenieśli do innego miasta i co ? zaczęłam tęsknić za naszymi rozmowami , smsami , za tym , że mogłam mu się wygadać... wiem byłam głupia za pozno to zrozumiałam , on zaczął wychładzać relacje przestał zapraszać mnie na randki , kiedyś jak ja wspomniałam , że może pora się spotkać na normalnym gruncie a nie w pracy to on do mnie " kiedyś na pewno ..." jednego tylko nie rozumiem , odwiedza mnie w pracy raz - dwa razy w miesiacu i jest cudownie gadamy nie możemy się na gadać....
Jak mam traktować te znajomość? zalezy mi na nim , ale nie wiem czy jemu na mnie choć trochę.
Ostatnio jak przyjechał byłam w 7 niebie , ale długo nie pogadaliśmy bo musiałam wrócić do pracy nawał obowiązków, powiedział , że następnym razem mnie uprzedzi...

jak mam to rozumieć?? kolega?? tylko? mam taki mętlik w glowie

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Co byście kobiety powiedziały na taki podryw?

~Gość | 12 maja 2017 10:44:53 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

-Hej mała, dziś są moje urodziny, może chciałabyś zdmuchnąć świeczkę?

Lub drugie 

-Hej maleńka, umówimy się? Jestem łatwy w obsłudze. 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

facet się nie odzywa...

~Gość | 11 maja 2017 18:06:54 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

flirtuje z nim podoba mi się , często piszemy ale ostatnio jakiś taki kiedys odpisał po 2 godzinach kiedyś na drugi dzień a teraz ? napisałam mu wczoraj smsa i cisza... ostatnio pisał , że spotkamy się niedługo i caluje gorąco a teraz ? cisza w eterze? wiem , że ma swoją firme i nie ma czasu ale jakby chciał to by znalazł...

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Panowie co byście zrobili gdyby podrywała Was kobieta młodsza od was o 20 lat?

~Gość | 26 kwietnia 2017 13:32:17 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

jest bardzo ładna , ale trochę dziwnie się czuje ja już prawie mam pod 50 siątką no może jeszcze troche a ona ma chyba z 26 lat więc nawet więcej niż 20 mlodsza.
Nie mam żony całe życie poświęciłem pracy , jakieś przelotne zwiazku nie udane szkoda gadać... co byście zrobili? Trochę się obawiam bo nie chce jej skrzywdzić ja mam już swoje zasady swoje poukładane życie a ona?
kusi oj kusi bardzo... ale to chyba lekko nie moralne już?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Emi_ly

Lubisz popatrzeć na walory płci przeciwnej?

Emi_ly | 25 kwietnia 2017 21:12:59 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Albo swojej jesli jestes homo :)

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
fenix8874

" Coś słodkiego " - co jako pierwsze przychodzi Ci na myśl ?

fenix8874 | 24 kwietnia 2017 13:39:14 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Mrugnięcie

Znalezione obrazy dla zapytania uśmiech

2 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 45,8 pkt elsieelsie
  2. 2 37,4 pkt okonekokonek
  3. 3 27,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 25,5 pkt birbantbirbant