zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Flirt

Czy to jest przyjazn czy kochanie ? czy zwykła znajomość...

~Gość | 21 maja 2017 13:18:56 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Jak byście odczytali zachowanie faceta: Najpierw jest mną zainteresowany , zaprasza na randki , podrywa miesiąc , drugi , trzeci... ja odmawiałam , często rozmawialiśmy w pracy , on jest z innego działu czasem on wpadał na mój dział , pogadaliśmy i tak się toczylo... mnie przenieśli do innego miasta i co ? zaczęłam tęsknić za naszymi rozmowami , smsami , za tym , że mogłam mu się wygadać... wiem byłam głupia za pozno to zrozumiałam , on zaczął wychładzać relacje przestał zapraszać mnie na randki , kiedyś jak ja wspomniałam , że może pora się spotkać na normalnym gruncie a nie w pracy to on do mnie " kiedyś na pewno ..." jednego tylko nie rozumiem , odwiedza mnie w pracy raz - dwa razy w miesiacu i jest cudownie gadamy nie możemy się na gadać....
Jak mam traktować te znajomość? zalezy mi na nim , ale nie wiem czy jemu na mnie choć trochę.
Ostatnio jak przyjechał byłam w 7 niebie , ale długo nie pogadaliśmy bo musiałam wrócić do pracy nawał obowiązków, powiedział , że następnym razem mnie uprzedzi...

jak mam to rozumieć?? kolega?? tylko? mam taki mętlik w glowie

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Co byście kobiety powiedziały na taki podryw?

~Gość | 12 maja 2017 10:44:53 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

-Hej mała, dziś są moje urodziny, może chciałabyś zdmuchnąć świeczkę?

Lub drugie 

-Hej maleńka, umówimy się? Jestem łatwy w obsłudze. 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

facet się nie odzywa...

~Gość | 11 maja 2017 18:06:54 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

flirtuje z nim podoba mi się , często piszemy ale ostatnio jakiś taki kiedys odpisał po 2 godzinach kiedyś na drugi dzień a teraz ? napisałam mu wczoraj smsa i cisza... ostatnio pisał , że spotkamy się niedługo i caluje gorąco a teraz ? cisza w eterze? wiem , że ma swoją firme i nie ma czasu ale jakby chciał to by znalazł...

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Panowie co byście zrobili gdyby podrywała Was kobieta młodsza od was o 20 lat?

~Gość | 26 kwietnia 2017 13:32:17 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

jest bardzo ładna , ale trochę dziwnie się czuje ja już prawie mam pod 50 siątką no może jeszcze troche a ona ma chyba z 26 lat więc nawet więcej niż 20 mlodsza.
Nie mam żony całe życie poświęciłem pracy , jakieś przelotne zwiazku nie udane szkoda gadać... co byście zrobili? Trochę się obawiam bo nie chce jej skrzywdzić ja mam już swoje zasady swoje poukładane życie a ona?
kusi oj kusi bardzo... ale to chyba lekko nie moralne już?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Emi_ly

Lubisz popatrzeć na walory płci przeciwnej?

Emi_ly | 25 kwietnia 2017 21:12:59 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Albo swojej jesli jestes homo :)

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
fenix8874

" Coś słodkiego " - co jako pierwsze przychodzi Ci na myśl ?

fenix8874 | 24 kwietnia 2017 13:39:14 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Mrugnięcie

Znalezione obrazy dla zapytania uśmiech

2 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
przema95

Jak zacząć działać ?

przema95 | 21 kwietnia 2017 21:23:35 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Studiuję już na 4 semestrze, zostały mi niecałe 4 semestry do końca studiów, studiuje ze mną taka fajna koleżanka, która mi się podoba, problem w tym, że ona jest z miejscowości, która jest około 200km ode mnie. Po skończonych studiach pewnie wróci. Nie mam dużo czasu. Gdy teraz nic nie zacznę działać, to po studiach wróci do siebie i już nigdy w życiu  jej nie zobaczę .... , bo przecież ,, w ciemno" tam do niej nie pojadę. Nie wiem czy nie zacząć od tego, żeby przepisać do jej grupy, bo jesteśmy w tej samej grupie wykładowej ale w różnej ćwiczeniowej... i mamy tylko wykłady razem, tylko na 2 semestrze byliśmy w jednej grupie, ale po 2 semestrze znowu przenieśli mnie do końcowej grupy. Wracając do problemu, nawet w 100% nie wiem czy jest zajęta czy wolna. Nie wiem czy można to jakoś poznać... Na studiach nie chcę przy wszystkich zagadywać. Chyba parę razy tak będzie, że pojedziemy razem busem miejskim, może wtedy spróbować zagadać ??? Tylko jak zacząć. Bo tak normalnie to zawsze cześć, cześć, niekiedy zapytam o studia. Proszę o pomoc... naprawdę za 2 lata mogę już jej do końca życia nie widzieć.... Dziękuję

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

jak mam rozumiec jego zachowanie?

~Gość | 20 kwietnia 2017 14:18:49 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

a teraz tego żałuje on jest na dystans od czasu do czasu odwiedzi mnie w pracy jak ma wolne parenaście km dalej ale nie pisze już tylko ja się odzywam, na swieta wysłał mi zyczenia i to wszystko po co wogóle odpisuje przychodzi zalezy mi na nim ale ta jego terazniejsza obojetnosć mnie przeraża... dać sobie spokoj???

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
przema95

Czy według was też tak jest ?

przema95 | 11 kwietnia 2017 00:12:13 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Jeśli ktoś się żegna zwrotem "pa" ,to jest to taka bardziej ciepła i bliższa forma pożegnania niż zwykle "cześć", "na razie" czy "hej".

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Jak mam to rozumieć?

~Gość | 6 kwietnia 2017 18:09:59 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

facet zarywał do mnie , zapraszał na randki ale odmawiałam bo nie byłam gotowa napisał wtedy , że jak będe gotowa żebym dała znać, po paru miesiącach znajomości napisałam , że może pora spotkać się gdzie indziej a nie tylko w pracy a on" no jasne kiedyś na pewno " zgasił mnie tym pogadaliśmy chwile a potem mi pisze " bardzo miło mi się z tobą rozmawiało chociaż przez chwile"

splawił mnie ???

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 160,1 pkt elsieelsie
  2. 2 44,1 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 33,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 21,5 pkt collins01collins01
  5. 5 20,8 pkt ata-ataata-ata
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Alice-in-wonderland birbant tadzio kobietka Ajumiko