zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Flirt

jak uwieść faceta po 40 ?

~Gość | 23 marca 2017 18:07:38 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

jak uwieśc takiego faceta , kiedyś ja go " spławiłam " bo miałam kogoś a teraz znamy się już pare miesiecy i coś czuje do gościa chciałabym spróbowac ale nie wiem czy on będzie mnie chciał, niby wpada czasem do mnie do pracy ale to chyba po koleżeńsku mnie odwiedza sama już nie wiem... jedno jest pewne chciałabym spróbować...

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Czy to będzie zauważalne?

~Gość | 16 marca 2017 17:04:18 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Mam 26 lat i nigdy się nie całowałam. Możecie nie wierzyć ale taka prawda. Czy jeśli ktoś tego nie robił to wyjdzie to na jaw po zachowaniu? Można nigdy tego nie robić a za pierwszym razem być w tym dobrą?  Jak sobie pomyśle to aż wstyd. Jakbym schrzanila taki prawdziwy pocałunek z jezyczkiem to bym urwała kontakt z takim gościem.  To obciach by był.  Jeszcze w tym wieku. W moim wieku już dzieci mają. 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
antysocjalista

Kobieta mnie podrywała i teraz się nie odzywa. Taki kwas to norma?

antysocjalista | 13 marca 2017 22:37:09 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Jakieś dwa miechy temu napadła mnie sprzątaczka. 
Starsza kilka lat ode mnie, nie była gruba ale raczej nie w moim typie. Zresztą mam jeszcze żonę, a żona mi się bardziej od niej podoba. 

No i ona zaczepiła mnie jak paliłem fajkę. Zaczęła mi wkręcać historię swojego życia, co ona potrafi, jaka jest obrotna i w ogóle jakby była na rozmowie kwalifikacyjnej. 
Przedstawiła się po imieniu, długo trzymała moją dłoń przy tym i wkręcała jakiś bajer jaki to mam super uścisk. 
Postałem z nią 10 minut i poszedłem do domu.

2 albo 3 dni później mijam ją na korytarzu a ta odwraca wzrok, mówię jej dzień dobry,a ta bezczelnie udaje że mnie nie zna. Zdenerwowało mnie to i zacząłem jej przez jakiś czas specjalnie mówić głośno dzień dobry, jednak dałem już se siana i traktuję ją jak innych pracowników firmy których nie znam czyli ich mijam po prostu. 

To normalne? Może ona była wtedy naćpana czymś? Pijana w pracy raczej nie była i bym chyba wyczuł. Jak mnie kiedyś dziewczyny podrywały to albo się tylko patrząc albo raz jedna bezpośrednio łapiąc mnie w trakcie zapoznawczej rozmowy za jądra. Nigdy nie miałem takiej tego typu akcji i pytanie do was co takiej kolejnej odpowiedzieć aby znowu nie było kwasu? Uciekać od razu? Udawać że muszę gdzieś zadzwonić i ją zbyć?

Ostatnia aktualizacja: 13-03-2017 22:37:34
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 25
odpowiedz
barthezo

Jak zacząć rozmowę, co powiedzieć, w jaki sposób...

barthezo | 10 marca 2017 10:13:34 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

...by zaproponować kobiecie związek? Znamy się kilka miesięcy, ale chciałbym jej jasno do zrozumienia, że chcę z nią być na poważnie. Jak to zrobić?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Jak nie robić z siebie debila w kontakcie z płcią piękną?

~Rączy Stasiu | 2 marca 2017 21:03:17 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Co należy robić a czego nie?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

do czego prowadzi ta relacja??

~Gość | 18 lutego 2017 18:35:11 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

3 lata temu flirtowałam z pewnym facetem byliśmy blisko ale mam męża i pochamowałam się jakoś, zmieniłam pracę on wyjechał za granice... i uspokoiło się... jakieś 2 miesiące temu wrócił i często do mnie pisze n Fb czasem napisze sms-a odwiedza mnie w pracy czasem , wygłupiamy się tak jak wtedy do czego ta relacja prowadzi?
pogubiłam się, ja już Go opłakałam że tak powiem bo wtedy się fatalnie zauroczyłam a teraz... znowu czuje , że historia się powtarza... co byście pomyślaly?

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
iga666

Czy wg Was on próbuje ze mną flirtować,czy jest po prostu miły?

iga666 | 17 lutego 2017 01:40:57 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

ostatnio w pracy bylam zla na siebie bo wszystko mi nie wychodzilo i w zlosci powiedzialam ze sie zwolnie i kolega po pracy powiedzial zebym sie nie zwalniala,jak nie mialam sprawnego samochodu i przyjechalam autobusem,to po pracy odwiozl mnie do domu,na wigilii pracowniczej usiadl na przeciwko mnie, jak ostatnio przyszlam po rzeczy to zapytal czy nastepnego dnia mam zmiane,dzisiaj skolei pierwszy raz przytulil mnie na pozegnanie, wczesniej podawal reke,a na samym poczatku tylko mowil bez niczego... 
jeszcze zauwazylam,ze czesto na mnie zerka,a jak sie na niego popatrze to sie odwraca,ale sie nie usmiecha przy tym :( 

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Zaproponowałem znajomej spotkanie przy kawie. Zgodziła się, jednak wciąż nie mam pojęcia czy miałbym u niej szansę.

~Gość | 15 lutego 2017 20:06:47 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Przez 2 miesiące pracowałem w dorywczej pracy, gdzie poznałem fajną dziewczynę. Oboje jesteśmy studentami, na dodatek z tej samej uczelni. W prawdzie ona pracowała tylko miesiąc, ale podłapaliśmy dobry kontakt. Chciałem zorganizować integracyjne spotkanie przy piwie grupki, z którą rozpoczęliśmy pracę, ale suma summarum wyszło, że na tym piwie byliśmy tyko we dwoje, ale było przyjemnie, miło nam się rozmawiało. Wiem, że kiedy jakiś czas się nie widzieliśmy to pytała o mnie. Potem sama się do mnie odezwała na facebooku, następnie sam zacząłem się do niej odzywać przez fb, jednak nic specjalnie nie działałem, gdyż byłem wtedy z inną dziewczyną (niestety krótko, bo nam nie wyszło. Na szczęście koleżance z pracy o tym nie wspominałem). Co kilka dni ze sobą piszemy i zaproponowałem jej wspólną kawę gdzieś w najbliższej przyszłości. Zgodziła się chętnie mówiąc, że fajnie by było pogadać i że zgadamy się w takim razie. W sumie nie dziwi mnie ta odpowiedź, gdyż oboje jesteśmy na daną chwilę poza miastem, w którym studiujemy i nie mamy okazji się teraz zobaczyć. Widzę, że dużo nas łączy, zainteresowania, upodobania czy nawet charakter, jednak nie wiem i trudno mi wybadać na daną chwilę czy mnie po prostu lubi jak kolegę czy jak kogoś więcej niż tylko kolegę. Najgorsze jest to, że się nakręciłem na tą dziewczynę, a nie chcę sobie robić nadziei, bo gdyby nic nie wyszło to będę miał przez jakiś czas doła. Co powinienem Waszym zdaniem najlepiej zrobić? Nie chciałbym zepsuć takiej okazji.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Jak nauczyć się filtrować?

~didded | 9 lutego 2017 19:10:37 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

odpowiedz

Czy on jest we mnie zauroczony lub zakochany?

~trzykropka | 25 stycznia 2017 19:08:52 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Wiem, ze ten opis będzie długi, podobny do setek przed i setek powstałych po nim, ale skoro już tu jesteś, nie żałuj tych pięciu minut :) Wiem tez, ze jeśli napiszę, ze to bardzo ważne dla mnie, nie zachęci cię to do dalszego czytania. Nie chcąc pisać tu autoreklamy... zaczynam XD
Pod koniec grudnia byłam na takiej konfie na fb - losowi ludzie, z różnych stron Polski, w ogóle się nie znaliśmy. Jedna dziewczyna dodała chłopaka ze swojej klasy. Na początku było fajnie, pisaliśmy ze sobą wszyscy, każdy z każdym, ale później siostra jednej dziewczyny zaczęła pisać do niego(tego kolegi z klasy jednej dziewczyny) głupie wiadomości, narzucać się, nie dawała mu spokoju, ciagle tylko "czy jesteś zajęty?" i tego typu rzeczy. XD Od tego czasu stracił do niej zaufanie po całości(w sensie do starszej siostry, która była dodana), na grupie byla jeszcze jego koleżanka z klasy i ja. Od czasu do czasu prawdopodobnie tez ta młodsza siostra podszywała się pod swoją siostrę, pisząc na grupie. W międzyczasie zaczęłam z nim trochę pisać na priv, zwierzał mi się, był zły, ze zaufał, a ona znowu "dała mu kopa w dupę". Wysyłaliśmy sobie różne memy i śmieszne zdjęcia, zawsze był dla mnie miły, później zaczęliśmy pisać na coraz to poważniejsze tematy. Raz przeklinaliśmy i mieliśmy ze wszystkiego bekę, raz gadaliśmy o śmierci i wierze, raz byliśmy wobec siebie bardzo uprzejmi(na proszę, dziękuje, serduszka, buziaczki, rzygam tęczą), innym razem wysyłaliśmy sobie chore i pokręcone komiksy. Pisaliśmy już chyba z każdej możliwej strony i w każdym możliwym nastroju. Wysyłaliśmy sobie zdjęcia, poznawaliśmy poglądy na różne tematy. Często pisał mi coś w rodzaju, ze byłby uległy - chodziło o to, ze zapytałam dla jaj, co by zrobił gdybym szła do niego chcąc go zabić - odpisał, ze nie uciekałby, czekał by na mnie, nie bił się ze mną ani nic, tylko czekałby co zrobię. Czasami tez doszukuje się podobieństw, nawet jak obaj siedzimy, pisze ze coś nas łączy. Ogólnie jest bardzo miły. Pisze mi komplementy, ale nie takie najprostsze, tylko ogólnie się stara - tak mi się wydaje. Z charakteru jest bardzo podobny do mnie, typowy śmieszek XD, ale da się z nim pogadać na inne tematy. Nie muszę chyba dodawać, ze jest bardzo ładny :D Problem w tym, ze mieszka prawie 500 km ode mnie. Co mam dalej robić? Czuje, ze jestem nim zauroczona, a może i zakochana, nie chciałabym odpuścić. I dzięki za przeczytanie :)

odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 85,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,1 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 40,5 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 35,4 pkt tadziotadzio
  5. 5 33,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

birbant Alice-in-wonderland Ajumiko kobietka tadzio