zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Flirt

antysocjalista

Szybki bezpośredni i skuteczny podryw. Próbowaliście? Na was próbowano?

antysocjalista | 18 stycznia 2017 10:14:25 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
barthezo

No, niestety, bez chemii się nie da...

barthezo | 16 stycznia 2017 12:34:49 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

...nawet mi się nie chce o nią zabiegać, bo nic nie czuję do niej. A jest bardzo ładna, inteligentna, naprawdę wartościowa dziewczyna. 

Ale jak ja nic nie czuję, to jak mam się starać o nią? 

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Czy to tylko zauroczenie?

~nicktymczasowy | 15 stycznia 2017 20:15:26 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Znalazłem pracę w biurze. Poznałem w niej dziewczynę o imieniu Anna. Jest ona niesamowicie uroczą dziewczyną. Ma swoje pasje(niektóre mamy wspólne), jest wesoła i ciekawa świata. Po pracy często się spotykamy. I gdy jestem z nią problemy świata znikają. Nie myślę o problemach w biurze.. Cały ten "Ból Istnienia" znika.. Gdy ona się uśmiecha ja się uśmiecham.. Gdy patrzę na nią czuję takie ciepło na sercu.. Nie wiem jak to opisać..Gdy ona się zawstydza po prostu topie się przy niej taka jest słodka..
Niestety niedawno do naszego biura dołączyła nowa pracownica Marta.. Spodobała mi się. Jest pomysłowa i żywiołowa.. Fascynuje mnie.. Jednak z tego powodu nie chciałbym rezygnować z Anny.. Nie wiem co mam z tym robić.. Cały czas nad tym myślę..

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Mialyscie kiedys tegp typu problem?

~Gość | 9 stycznia 2017 21:15:14 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

W glebi marzy mi sie poznanie kogos ktos mnie bedzie pociagal i bedzie iskrzylo i tak dalej ale taki mezczyzna wzbudza emocje. Czesto jednak przez swoje zachowanie wzbudza we mnie niepewnosc bo trudno go rozgryzc, jest bardziej figlarny w rozmowie. Po prostu umie poprowadzic rozmowe tak, ze nie czujesz, ze rozmawiasz z kumplem na neutralne tematy tylko czujesz, ze cos jest ma rzeczy. Boje sie takich mezczyzn i tego, ze mu ulegne i bedzie mnie pociagal az bede miala wiekszy problem z kontrola emocji i bede dzialac impulsywnie. Wiem, ze jak jest zbyt slodko i cukierkowo albo spokojnie to nie bedzie tej chemii tylko przyjacielska relacja ale boje sie zranienia 

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
barthezo

Czy maz i kochanek w jednym, to mozliwe Waszym zdaniem, dziewczyny?

barthezo | 7 stycznia 2017 07:47:34 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Czym sie kierujecie, jakich cech szukacie u przyszlego meza, a jakich u kochanka? :p

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

nie moge odczytac wiadomosci

~Kate32 | 20 grudnia 2016 09:33:48 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Hej, dostalam wiadomosc od czlowieka na tinderze, klikam, zeby ja odczytac i przerzuca mnie do menu telefonu:) tak samo nie moge wejsc na profil tej osoby:) dzieje sie tak tylko w jednym przypadku, heeelp:)

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czego nie ma świadomości lub czego nie potrafi kobieta w komunikacji z płcią przeciwną jeśli nie brakuje jej nic pod względem wyglądu , inteligencji i tak dalej?

~Gość | 19 grudnia 2016 20:24:20 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Jeśli dobrze się zaobserwuje to często nie trzeba wyglądac jak modelka żeby przyciagac wielu mezczyzn i miec powodzenie. Przecietnego wygladu kobieta moze umiec zainteresowac soba mezczyzne a pieknosc wcale nie albo odwrotnie pieknosc bedzie umiala uwiesc a przecietna nie. To zalezy od tego czegos co przyciaga. Tylko co to jest? Jakie to sa umiejetnosci? Po jednej lasce zauwazylam, że to: bezczelna wrecz pewnosc siebie, kontaktowosc, zalotny usmiech albo komentarz. To wystarcza?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
kasia890

Podoba mi się pewien chłopak...

kasia890 | 13 grudnia 2016 19:21:34 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Ten chłopak nie zwraca na mnie zbytniej uwagi, co najwyżej powie 'cześć'. Nie przyjaznimy się ale ja wiem że jest naprawdę super :) Nie wiem jak mogę się do niego 'zbliżyć'... Nie chcę napisać do niego i prowadzić oklepanej rozmowy np. 'Hej, co tam ?' itd... Jeśli mam pisać to moim zdaniem lepiej przy okazji. Chciałabym zagadać do niego np. w szkole (tam widzimy się najczęściej) ale nie mam odwagi... Prawdopodobnie wynika to z tego że nigdy nie musiałam się zbytnio starać o chłopaka, zawsze ja miałam 'z górki', no i, oczywiście byłaby sensacja gdyby inni się dowiedzieli że coś się dzieje. Napiszcie proszę w komenatrzach, jak mogę zacząć nową znajomość :) Ale na pewno nie podejdę i nie zagadam tak prosto z mostu :D A może wiecie, co mogę zrobić, aby to on zrobił pierwszy krok ? Bo moim zdaniem jestem na przegranej pozycji :( Z góry dziękuję Wam za pomoc ! :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
iga666

Czy to mialo na celu zwrocenie na siebie uwagi,czy to raczej przypadek?

iga666 | 10 grudnia 2016 21:53:55 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

ostatnio kolega w pracy zapytal mnie czy moze mnie wykorzystac (mial na mysli wykorzystanie zebym mu wstawila frytki),ale same wiecie jak to brzmi i gdy to powiedzial,to przez 5m nie moglam przestac sie smiac... Albo jak powiedzialam w zlosci ze chce sie zwolnic z tej pracy,to jak skonczylismy w tych samych godzinach i wyszlismy to powiedzial:''na razie... i nie zwalniaj sie..."

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
znafca_żyta

Jakie owoce morza jadacie?

znafca_żyta | 2 grudnia 2016 08:00:38 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Kraby? Małże? Kalmary? Coś innego?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 102,0 pkt collins01collins01
  3. 3 65,4 pkt leone2leone2
  4. 4 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
  5. 5 42,8 pkt janusmakroniuszjanusmakroniusz
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

tadzio Alice-in-wonderland birbant Ajumiko kobietka