zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Dzieci

Orochimaru

Miłość to iluzja

Orochimaru | 12 listopada 2016 11:03:37 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Miłość jest programem,, matrixa " który ma na celu zaludnianie Ziemi nowymi niewolnikami. W tym celu natura dała nam emocje i popęd seksualny. Rodzi się kolejny człowiek który będzie służył systemowi to jest fakt i chyba każda inteligentna osoba to zauważa. Miłość jest potężna i dlatego rozpisujemy się o niej w sposób prozaiczny nadając jej najwyższą wartość. Tak naprawdę jest jej pozbawiona. Kobieta jest dla mężczyzn baterią która ich zasila. Bez niej wpada on w różne nerwice, depresje i dewiacje seksualne. Natomiast kobiecie zależy najbardziej na dziecku i w tym celu otrzymała od natury instynkt macierzyński. Mężczyznę zazwyczaj sprowadza później do roli żywiciela. Znacie takie powiedzenie : Możesz mieć tysiące tatusiów ale matkę tylko jedną. Dlaczego traktujemy miłość jako najwyższą wartość?  Cóż to zaleta bardzo silnych emocji które towarzyszą zakochaniu czyli de facto działaniu oksytocyny ( jej działanie mija po jakimś czasie). Chrześcijańskie wartości to nic innego jak podtrzymywanie tego chorego systemu. Stąd od zawsze był negatywnie nastawiony do homoseksualizmu, aborcji itp. Czy musimy spełniać wymagania społeczeństwa dotyczące zakładania rodziny, płodzenia dzieci?  Ja uważam że nie. To czy umrzesz bezdzietnie to twoja sprawa. Warto podkreślić fakt iż małe dziecko rodzi się pełne fascynacji otaczającym światem. I wtedy motyl zostaje zamknięty w kokon. Synonimem dojrzałości jest niewolnictwo. Będąc dziećmi żyjemy teraźniejszością a będąc dorosłymi głównie przyszłością. Zapraszam do skomentowania moich wypocin.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
SexuoIog

Czy zauważyliście wysyp kobiet w ciąży po wprowadzeniu programu 500+ ?

SexuoIog | 11 listopada 2016 11:36:31 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Kolorowe marsze dla życia i rodziny. Jakież to piękne. Prawda?

~Gość | 11 października 2016 09:58:13 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Życiu zawsze TAK!

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czyż życie każdego człowieka nie jest warte tyle, co cały wszechświat?

~Gość | 11 października 2016 09:34:18 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Choć to Bóg kreuje ten świat, to człowiek jest w nim podstawowym podmiotem i obserwatorem tego, co Bóg uczynił. Chrońmy więc każde życie życie.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Kto był na smolensku proszę o spojler jak sie skończyło ?

~Gość | 8 października 2016 13:49:20 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Kto jest za aborcją?

~Gość | 8 października 2016 09:30:47 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Ten, kto z tej aborcji nie skorzystali...  (Ronald Regan)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Andrzej6289

Któż jest w stanie obliczyć rzeczywistą liczbę ofiar tej ukrytej hekatomby?

Andrzej6289 | 6 października 2016 00:32:21 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

W dzisiejszym świecie dziecko przed urodzeniem jest obiektem swoistej wrogości. Prowadzi się z nim drogą aborcji niespotykaną dotąd w historii walkę. Co roku na świecie uśmierca się najprawdopodobniej ok. 50 mln nienarodzonych dzieci. Jak wynika z danych statystycznych w Europie w 2008 r. dokonano 2 863 649 aborcji, w tym w krajach Unii Europejskiej - 1 207 646, co oznacza, że co 11 sekund ginie dziecko w łonie matki (raport „Aborcja w Europie i Hiszpanii”).

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Andrzej6289

A co by było, gdyby jego matka go zabiła?

Andrzej6289 | 4 października 2016 23:31:40 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Bocelli: "Dziękuję mojej matce, że nie dokonała aborcji". Przypominamy strajkującym dziś kobietom! WIDEO Światowej sławy tenor Andrea Bocelli kilka lat temu przerwał koncert we Włoszech by opowiedzieć historię ciąży swojej matki. Warto przypomnieć tę historię, właśnie dziś.

Wzruszony artysta opowiedział historię młodej, ciężarnej kobiety, która została przyjęta do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Po zabiegu, gdy zakończyło się leczenie, lekarze zasugerowali, żeby przeprowadziła aborcję. Powiedzieli jej, że to najlepsze rozwiązanie, bo dziecko urodzi się z jakimiś wadami

—opowiadał.

Ale odważna, młoda kobieta nie zdecydowała się na aborcję i dziecko się urodziło. Ta kobieta to moja matka, a ja byłem tym dzieckiem

—mówi.

Bocelli z uśmiechem dodał:

Może jestem stronniczy, ale mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. **Mam nadzieję, że to doda odwagi wielu matkom, które czasem są w trudnych sytuacjach, ale mimo wszystko chcą uratować życie dziecka

—zakończył.

Ostatnio muzyk wrócił do tej historii i dodał:

Opowiedziałem tę historię, kiedy mówiło się dużo o kobietach w krajach ubogich, ale i w centrum Europy, które z powodów ekonomicznych czy różnych obaw bały się donosić ciążę. Chciałem, by to dodało im odwagi. Chciałem, by to był mój osobisty apel, który zaniesie nadzieję w świat. Powtarzam to ciągle - mamy, które się wahacie, może jesteście w skomplikowanej sytuacji, przeżywacie dramat, ocalcie życie waszych dzieci!

—zaapelował.

Zwolennicy aborcji na życzenie często powtarzają hasło – „Mój brzuch, moja sprawa”- powyższy przykład pokazuje jak fałszywe są to słowa.

ann

autor: wSumie.pl

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 55
odpowiedz
Andrzej6289

Jedna z was podsunęła mi pewne pytanie. Pyta się ona tak - czy lepiej zabić urodzone dziecko czy zygote?

Andrzej6289 | 4 października 2016 20:14:51 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 59
odpowiedz

Chcielibyście by wasze pierwsze dziecko bylo chlopcem czy dziewczynką? :D

~Gość | 4 października 2016 18:19:41 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

marzy mi się dziewczynka. chciałabym mieć

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13