zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

Czy?

~elle mi | 26 maja 2017 19:58:13 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Jak jeden ma pięćdziesiąt trzy a druga czterdzieści siedem i Ona mówi  że jest w stanie błogosławionym to jest to cud czy zdrada bo jestem nieco zmieszany to też pytam.
Może jest tu ktoś a bywali co rozwieje moje nie zdecydowanie.Proszę o powagę bo żarty mi nie leżą.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

dlaczego niektóre fajne laski biorą za mężów grubasów np Taki Arnold Boczek ma ładną żonę

~Gość | 26 maja 2017 19:51:35 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
7_amazing_7

Jaką decyzję mam podjąć?

7_amazing_7 | 26 maja 2017 19:24:57 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Hejka. Byłam z chłopakiem w związku na odległość, wszystko było dobrze i tak na początku tego roku stwierdził, iż to nie ma sensu, bo kilometry przeszkadzają. Całkiem niedawno wróciliśmy do siebie, ale ponownie stwierdził, że związek na odległość to lipa. Ja się wtedy starałam i chciałam, żebyśmy byli ze sobą. Teraz jest przekonany, że to się uda i możemy być razem. Powiedziałam mu, że muszę to wszystko jeszcze raz przemyśleć. Mam już co do niego mieszane uczucia. Niby wciąż go kocham, ale czuję, że powinnam się od niego uwolnić. Teraz wybieram się do nowej szkoły oddalonej od mojego domu o prawie 100km i sądzę, że to świetna okazja by zacząć życie od nowa tak jak chciałam. Problem w tym, że on znowu się pojawił i nie mam pojęcia co robić. Mam zdecydować czy z nim będę. Jak dokonać słusznego wyboru?

Ostatnia aktualizacja: 26-05-2017 19:28:44
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
znafca_żyta

Używacie takich urządzeń

znafca_żyta | 25 maja 2017 17:46:06 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

do robienia "selfies"?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
antysocjalista

Czy każdy z nas zasługuje na miłość?

antysocjalista | 25 maja 2017 09:29:07 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Czy jednak to frazes? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz

Czy można "naprawdę" zakochać się w kimś kto już nie żyje? Mnie to chyba spotkało...?

~SmutaśnyGość | 24 maja 2017 23:42:53 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Niesamowicie spodobała mi się ta dziewczyna, a przecież ona już...nie żyje :( ryczeć mi się chce...taka ładna, przeżyła katastrofę Lusitanii, niezwykłe wręcz. Strasznie mi przykro, że już jej nigdy nie poznam. Czy można zakochać się w kimś kto nie żyje? Ona na tym zdjęciu była w moim wieku 18/19 lat jakoś. To zdjęcie, co prawda było wykonane w 1915 r. ale przyznajcie sami, że widać piękno tej dziewczyny, musiała być "w naturze" wyjątkowo piękna...skoro jej zdjęcie mnie tak zauroczyło. Od kilku tygodni jest mi bardzo źle z tym, co czuję, bo z jednej strony jej wygląd wg. mnie mój ideał, a z drugiej strony, czy warto w ogóle o niej myśleć...no ale jak tu przestać? Po prostu nie potrafię...:( straszne... 
Jeśli ktokolwiek z osób czytających ten opis pod pytaniem chciałby zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny zamieszczone w nagraniu to proszę, poniżej jest link. I nie mówię tu tylko o męskiej części czytających. Z góry dziękuję. 

Link do nagrania, w którym jest jej zdjęcie: https://www.youtube.com/watch?v=EmQjEIHfDCk 24:37 (24 minuta i 36/37 sekund)

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
qerty

Która postawa - rodziców czy nauczyciela - jest naganna?

qerty | 24 maja 2017 21:16:15 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Lekcja biologii o dziedziczeniu grupy krwi. W ramach urozmaicenia nauczyciel prosi uczniów, aby zapytali rodziców o grupę krwi, a następnie wykonali krzyżówkę genetyczną. Dwoje spośród uczniów dowiedziało się w ten sposób, że są adoptowani. Która postawa wpłynęła na negatywne, szokujące przyjęcie przez dzieci prawdy o rodzicach?

• Nauczyciela - nie pomyślał jakie mogą być konsekwencję jego działania
  • Rodzice - nie powiedzieli wcześniej dziecku prawdy o adopcji

Ostatnia aktualizacja: 24-05-2017 21:16:49
0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Garnituroman

Jak się nazywa taka fryzura?

Garnituroman | 24 maja 2017 20:28:15 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Zmieszany

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Kiedy pozwoliłaś swojemu mężowi w Chocapic? Sondaż

~researcher | 24 maja 2017 17:32:10 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Przed ślubem, po ślubie czy nigdy?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy da się to jeszcze nadrobić?

~Gość | 24 maja 2017 00:11:36 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Już jestem blisko trzydziestki i nigdy nie przeżyłam młodzieńczej miłości (takiej odwzajemnionej) i nigdy nie imprezowałam wtedy. Zdałam sobie sprawę, że kiedyś było dużo łatwiej bo jak chłopak cię upatrywał gdzieś w szkole i sobie pogadaliście to można było mieć tego chłopaka. W szkole nie ale na studiach też mogłam częściej chodzić na imprezy i bardziej się otworzyć i poznawać facetów. Czuję, że przepie..ylam piękne lata i teraz to będzie po górkę. Z mężczyznami pod 30 i dalej jest już trudniej. Nie są już tacy kochliwi i po prostu człowiek robi się z biegiem lat bardziej cyniczny i pesymistyczny odnośnie związków. Nie znajdę już nikoho uczciwego i będzie trudno w ogole kogoś wolnego i normalnego teraz, co?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 36,0 pkt elsieelsie
  2. 2 22,6 pkt collins01collins01
  3. 3 13,6 pkt tadziotadzio
  4. 4 13,1 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 11,9 pkt endorfina-endorfina-
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów