zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

purple_reign

piątkowa impreza

purple_reign | 25 marca 2017 14:28:59 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

rozmawiałam dzisiaj z koleżanką na fejsie, napisała mi tak:

-zdradziłam swojego chłopaka
-ale myślałam, że już nim nie jest
-więc się nie liczy

no więc jak? liczy się, czy się nie liczy? Śmiech 

dodam, że zdrada w sensie całowanie, żadne seksy i inne ekscesy 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Garnituroman

Podoba Ci się ta żona?

Garnituroman | 25 marca 2017 02:20:04 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

https://youtu.be/5eu4jklOpRs?t=25s Zmieszany

tak bym się z nią żenił jak nie wiem, bo nie ma obrączki.

Ostatnia aktualizacja: 25-03-2017 02:20:37
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy naturalny odruch?

~Gość | 24 marca 2017 23:39:44 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Nie mogę znieść dziewczyny, którą flirtowal facet, który mi się bardzo podobał. Sam widok jej twarzy mnie denerwuje. Drażni mnie jej głos i wszystko co robi. Krótko mówiąc-nie cierpię jej. Mamy zajęcia w tej samej grupie i musze ja oglądać.  Jak widzę jak się tylko kręci w pobliżu niego to mnie to drażni. Czy powinnam jakoś odwrócić jego uwagę od niej czy liczyc, że nic między nimi więcej nie będzie? On tez jest jakiś ,,kochliwy" bo widziałam jak gruchal sobie słodko z inną na korytarzu. Nie wiem już w sumie która mu się naprawdę podoba albo może mnie się tak wydaje. Obie są ładne.  Mnie w sumie tez tak nie brakuje ale nie umiem się zabrać za takie rzeczy. Nie jestesmy w tej samej grupie i nie mamy tej samej paczki znajomych wiec nie ma powodu żeby zagadać o czymś konkretnym. Najsmieszniejsze, że ja bardziej się skupiłam na nie lubieniu tamtej niż na nim samym.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Jak mam przekonać do siebie dziewczynę

~Pz. | 24 marca 2017 21:10:56 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Piszemy ze sobą już 3 tygodnie. Ale nie odważyłem się do niej podejść i zagadać po prostu denerwuję się w szkole mijaj ją kilka razy ale z trudem potrafię wykrztusić np Hej. Napisałem więc jej to że mi się podoba le ona nie odpisuje. Proszę was o pomoc i wskazówki co zrobić żeby ją do siebie przekonać.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Garnituroman

Też masz ochotę się z nią ożenić jak mówi to swoje "ewribadi" ?

Garnituroman | 24 marca 2017 17:44:20 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

nie ma pierścionka na palcu 

https://youtu.be/wOd8NNSo27A?t=3m10s Zmieszany

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Bingola

Czy umalujecie sie w barwy UE na jutrzejsze demonstracje?

Bingola | 24 marca 2017 16:10:29 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Jutro 60 rocznica Traktatów Rzymskich, które legły u podstaw zjednoczonej Europy.

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Kiedy piszesz z kimś kto Ci się podoba i tak osoba przerywa rozmowę...

~Gość | 23 marca 2017 20:30:18 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mówiąc, że będzie później i faktycznie będąc później dostępną na facebooku się nie odzywa to znaczy, że ktoś taki chce po prostu nas spławić?
Piszę już jakiś czas z dziewczyną, która mi się podoba, ale temat spotkania szybko ostatnio zmieniła, a kiedy przerwała rozmowę, bo poszła się myć to już do niej wróciła. Dodać jednak trzeba, że od rozmowy nigdy specjalnie nie uciekała, zawsze sobie żartowaliśmy i pytaliśmy co tam u nas itp.

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

jak uwieść faceta po 40 ?

~Gość | 23 marca 2017 18:07:38 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

jak uwieśc takiego faceta , kiedyś ja go " spławiłam " bo miałam kogoś a teraz znamy się już pare miesiecy i coś czuje do gościa chciałabym spróbowac ale nie wiem czy on będzie mnie chciał, niby wpada czasem do mnie do pracy ale to chyba po koleżeńsku mnie odwiedza sama już nie wiem... jedno jest pewne chciałabym spróbować...

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
zebedeja

Jedzenie publiczne

zebedeja | 23 marca 2017 12:22:52 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Macie problemy z jedzeniem w miejscach publicznych? lub przy ludziach w większym gronie?
gdzie np,jest dużo ludzi w restauracji ?Wystawiony język

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz

Dlaczego slysze czedto jak mężczyźni w kółko to powtarzają?

~Gość | 22 marca 2017 15:39:06 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

,,Wszystkie kobiety lecą na dupków/drani/chamów "
Słyszę to non stop. Nawet kolega, który jest typem dżentelmena powiedział niby żartem,  że ,,lubią niegrzecznych chłopców". Przemilczalam to. Kurde, ja nie lubię takich.Wręcz mnie odpychala od takich. I co? Nie potwierdza się, że wszystkie.. Wole delikatniejszych i wesołych i na pewno nie gadających takich głupot w kółko. Co jest fajnego w ordynarnym facecie, który źle traktuje kobietę? Mnie osobiście nie kręci bycie traktowana jak ścierka. Może inne kobiety tak.. Nie wiem skąd się to wzięło zjawisko ale to takie zamknięte koło. Udaje gościu chama i jest nienaturalnt i potem się dziwi,  że nie trafia na normalne kobiety. Bo uciekają od nich. Kiedy onie pojma, że to sobie robią na złość a nie kobietom? Tak. Chamów wybierają kobiety z patologii, które się przyzwyczaily do złego traktowania albo mocno zakompleksione, które trzymają się kogokolwiek bo boją się być same. Takie was interesują? Wątpię. Jeśli z kolei kobieta nie rozumie, że facet to tez człowiek i ma swoje słabości i nazywa go cieniasem bo to okazuje to tez diabli z taką babą. Potem i tak będzie wam podkopywala samoocenę bo to taki podły typ kobiet. Same czują się niepewnie i szukają brutala,  który będzie robił za jakiegoś ochroniarza.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 47,3 pkt elsieelsie
  2. 2 32,3 pkt birbantbirbant
  3. 3 30,2 pkt tadziotadzio
  4. 4 26,4 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 25,4 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów