zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

Co jest ze mna nie tak?

~Pinkli | 15 stycznia 2017 16:23:28 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Ze chce zerwac z kims, z jednocześnie chce to zrobic tak, zeby mu sie przypodobac troche chociaz, boje sie reakcji? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
janusmakroniusz

kto zaczął?

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 10:28:21 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

wiele związków/małżeństw ulega rozpadowi. Jednak na początku było uczucie, przysięgi...

Po czasie, wyniszczającej związek wojny, częstym zwrotem/pytaniem jest: kto zaczął. Czy naprawdę "kto" ma znaczenie? Czy jest to tylko zasłona dymna przed wybaczeniem? Zranieni, nie chcemy lub nie umiemy tego zrobić.
Patologię oczywiście pomijam.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
janusmakroniusz

kiedy kobieta ładnieje...

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 02:19:48 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

kiedy kobieta "ładnieje" o 10-15 kg, czy jest to powód by ją zdradzać czy zostawić? Czy w  powiedzeniu: wymienił na młodszy model - chodzi rzeczywiście o wiek?
Taki temat na nocne rozważanie:)

Ostatnia aktualizacja: 15-01-2017 02:22:15
odpowiedzi i komentarzy: 42
odpowiedz

Nietypowy problem

~Gość | 14 stycznia 2017 23:07:24 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Jestem kobietą i nie potrafię połączyć uczuć romantycznych z popędem. Kiedy mialam sympatię to nie wyobrażałam sobie z nim seksu i nawet nie miałam chęci. Podobal mi sie bardzo ale w gre wchodzilo tylko mizianie i buziaki i tyle. Jakby to był ktoś z ładnym ciałem ale bym nic nie czuła romantycznego to raczej bym nie miała oporów. Nie rozumiem czemu. Podobno mężczyźni tak mają ale nie kobiety. To w takim razie jak wam na kobiecie zależy to was nie kręci?  Dla mnie obiekt westchnień to taka trochę aseksualna osoba 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
brzydula-b

Fatalne zauroczenie?

brzydula-b | 14 stycznia 2017 21:42:19 | kategoria: Miłość i związki, Erotyka

• G+
  • Facebook

Oglądam właśnie ten film i tak sobie myślę,jak wiele "skoków w bok" kończy się tak,jak w tym filmie? I co dalej?Czy zdradzający nie boją się tego? Czy warto?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Czy też byście podjęli taka decyzję?

~Gość | 13 stycznia 2017 16:14:00 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mój chłopak jest bardzo zdolny, potrafi wiele rzeczy i jest świetnym człowiekiem. Naprawdę ze świecą  takiego szukać. On jest odważny i zdecydowany a ja tchorzliwa i niepewna. On zawsze szybko się uczył i jest zdolny a mnie sprawia trudności nauczenie się na jeden egzamin. Wiem, że nie do końca zdaje sobie sprawe jaki jest wspaniały przez rygorystycznego ojca. Myślę, że widzi jakaś wartość w byciu ze mna bo zawsze staje w jego obronie i go wspieram ale to jest dla mnie oczywiste. Poza tym niczym się nie wyróżniam i myślę, że inna dziewczyna byłaby dla niego lepsza i byliby silna para. To żadna sztuka wspierać kogości takiego jak on. Nie chce go ranic ale myślę, że w przyszlosci mądrzejsza dziewczyna bardziej by uszczęśliwila. Wiem, że najpierw rozstanie by bolało nas oboje ale on i tak w końcu zauwazy, że nasz poziom się różni jak ulotni się to pierwsze zauroczenie. Nie wiem do teraz czemu on chciał ze mną być. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
Lukasz21a

Jakie macie sposoby?

Lukasz21a | 12 stycznia 2017 17:24:23 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Jakie macie sposoby na wydłużanie seksu, na sprawianie żeby był dłuższy i intensywniejszy?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Lukasz21a

Do kobiet - jak odmawiasz?

Lukasz21a | 12 stycznia 2017 12:37:52 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Jak odmawiasz mężczyźnie seksu jeżeli nie masz ochoty albo siły a on jest coraz bardziej podniecony (obmacuje Cię, wsadza rękę pod bluzkę albo w majtki, głaszcze nogi)?

odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
Wozio

Bilard z dziewczyną. Czy to dobry pomysł na randkę?

~Gość | 10 stycznia 2017 19:14:08 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Wszelkie gastronomie (kawiarnie, restauracje itp) odpadają, bo jest na diecie i nie może jeść ani pić między posiłkami. Chciałem zaprosić do takiego jednego pubu oraz na kręgle, ale zarówno na jedno i na drugie uważa, że to fajny pomysł, ale trzeba by wybrać się w kilka osób. Zastanawiam się, więc nad bilardem. Uważacie, że zaproponowanie bilardu to dobry pomysł? I czy w ogóle randka przy bilardzie to dobry przepis na udaną randkę?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 139,5 pkt elsieelsie
  2. 2 56,7 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 38,1 pkt collins01collins01
  4. 4 37,9 pkt VilemoVilemo
  5. 5 35,2 pkt KrewkaZośkaKrewkaZośka
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd