zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

brak tematów do rozmów Sondaż

~eeiwpd | 26 września 2017 00:38:46 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

mam taki problem , z moim chłopakiem jestem już 7 miesięcy , od pewnego czasu mam takie wrażenie ,że brakuję nam tematów do rozmów , nie spotykamy się często ponieważ to jest związek na ,ale staramy się spotykać , regularnie .  teraz oboje pracujemy i żadnego innego tematu nie ma jak praca , gdy ja chcę nawiązać jakiś temat mam wrażenie jakby jego to nie interesowało , kiedyś potrafiliśmy pisać godzinami gdy ja mu powiedziałam o tym co jest na rzeczy on stwierdził ,że szukam powodów do kłótni ,albo mówię tak bo chcę się go pozbyć .. 

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
ZiraaeL

Chcecie bajki ? Oto bajka

ZiraaeL | 25 września 2017 21:05:09 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Dla wszystkich tych, którzy po romantycznej kolacji aktualnie są na spacerze. 

. different point of view . Wystawiony język

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Rubelia

Mam taki pewien problem

Rubelia | 25 września 2017 18:48:31 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

O to on...

Podoba mi się taki jeden chłopak <-- Pisałam w tamtym pytaniu co zrobić... Tylko jestem zazdrosna. Do rzeczy! Wydaje mi się, że moja przyjaciółka jest w nim zakochana. Mówi o nim ciągle ;'( że jest fajny i wgl... Ona wie o tym, że on mi się podoba, ale robi swoje. Co zrobić żebym z nim więcej gadała niż on z nią... I co zrobić żeby być przekonana, że on jej się nie podoba?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czemu to takie intensywne?

~Gość | 25 września 2017 18:46:31 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Zakochałam się w facecie tak, że od kilku miesięcy myślę o nim sto razy dziennie. Co parę minut sprawdzam czy coś odpisał albo gamie się na jego fotki. Jak teraz mam urlop to już w ogóle mi odbija. Czuje się jak maniaczka. Juz kiedyś tak miałam z kimś innym ale teraz jeszcze bardziej. Jakby btła chora z miłości. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
purple_reign

gotowość na związek

purple_reign | 24 września 2017 19:32:22 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

zupełnie off topic w stosunku do ostatniego poruszanego przeze mnie wątku.

po czym poznać, że facet podchodzi poważnie do kobiety? albo inaczej - kiedy poznać, że facet jest gotowy na związek i nie ściemnia? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
antysocjalista

Wolicie zabierać ze sobą kobietę na zakupy?

antysocjalista | 24 września 2017 12:49:48 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ja tylko gdy mam zaplanowane wielkie zakupy bo wtedy mam 2 dodatkowe ręce do noszenia i wtedy procentowo jej udzial jest mniejszy w wydatkach zbędnych. No bo czy idziemy po wózek zakupów za 400 czy po kurczaka na obuad to ona musi kupić jakieś śmieci typu ciastka, serki homo, mleczne kanapki. Do tego ona nie lubi oglądać rzeczy tylko chce je kupować przez co nie można się z nią zrelaksować oglądając w galerii drogie sikory, fajne auta, wycieczki egzotyczne czy np. broń w miltarnym. 
Ja czekam zawsze aż ona ma drugą zmianę do pracy i robię wtedy zakupy. 

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
harmonik

Zabierałeś/aś się do pierwszego stosunku bez uprzednich prób masturbacyjnych? Sondaż

harmonik | 24 września 2017 12:31:54 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Pytanie niby odpowiedniejsze w odniesieniu do chłopaków, bo im narząd wtrysku musi się usztywnić, ale i kobiety muszą się chcieć rozchylić..

Oczywiście nie jest to mądra zabawa w przypadku tak nieharmonijnego, patologicznego gatunku..

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 24-09-2017 12:58:44
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Pytanie do kobiet. Co jest gorsze - porzucenie przez partnera czy zdrada? Sondaż

~nie_wiem | 22 września 2017 21:17:55 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

I z czego szybciej można się otrząsnąć?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
purple_reign

związek w pracy

purple_reign | 22 września 2017 17:25:13 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

ciekawi mnie, co myślicie o związkach pomiędzy ludźmi, którzy razem pracują. ja głównie słyszę opinię, że nie sra się tam gdzie się je.

Sytuacja następująca: kolega z pracy, z którym świetnie się dogaduje w trakcie rozmowy 1x1 późnym wieczorem, kiedy gadaliśmy o związkach i randkach zapytał mnie, co bym powiedziała, gdyby zaprosił mnie na randkę. pytanie mnie dosłownie zabiło, bo nie miałam pojęcia, co mu odpowiedzieć. powiedziałabym, że poczułabym się niezręcznie, bo razem pracujemy, ale pewnie bym się zgodziła, z tym że nie śpieszyłabym się z rozwinięciem tej znajomości, tylko raczej rozegrała to powoli (rozmawialiśmy po angielsku i jakoś łatwiej było mi to ubrać w słowa xd). 

Po trzech dniach spotkaliśmy się u mnie na piwie i on chyba oczekiwał jakiejś decyzji. ja miałam wtedy ciężki okres, tęskniłam strasznie za Polską i chciałam wracać i powiedziałam, że potrzebuje więcej czasu. później rozjechaliśmy się na wakacje, cały czas byliśmy w kontakcie. po powrocie z urlopu miałam mnóstwo pracy, więc w biurze nie było zbyt czasu, żeby pogadać. ale gdzieś tam cały czas (rzadko, bo rzadko) wymienialiśmy wiadomości na komunikatorze. 

cały czas myślałam, czy warto ryzykować (lubię moją pracę i nie chciałabym jej zmieniać) i w końcu stwierdziłam, że dla niego warto zaryzykować. jestem bardziej stabilna emocjonalnie niż byłam miesiąc temu i byłabym gotowa to zrobić. ale mam jakieś dziwne wrażenie, że on chyba stracił zainteresowanie (daje bardzo sprzeczne sygnały). w każdym razie jutro spotykamy się u mnie w mieszkaniu na uzo (sam napisał do mnie, że musimy w końcu się spotkać, żeby je wypić, więc dzisiaj ja wyszłam z propozycją, żeby zrobić to w ten weekend) i mam nadzieję, że będziemy mogli też pogadać szczerze o tym, czego oczekujemy i czego tak naprawdę chcemy. 

ale dalej boję się co z tego wyniknie...

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

dlaczego nikt mnie nie chce ?

~jaczaruje | 22 września 2017 00:05:06 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

mam 22 lata i zaczynam popadać w depresje bo nie wiem dlaczego kazdy facet którego poznaje sie ode mnie odsuwa. Nigdy nie miałam faceta.Poznałam już wielu facetów ale zawsze kończy sie tak samo tzn albo chce mnie tylko wykorzystać albo nawet nie chce mnie poznać a o portalach randkowych nawet nie wspomnie bo to jestt zazwyczaj tak ze napisze popisze ze mna pare wiadomosci i koniec przestaje sie odzywac ... Naprawde nie wiem o co chodzi a przeciez widze sie w lustrze i brzydka nie jestem zreszta z kolesiami z ktorymi sie zadawalam niby pisali ze im sie podobam ale jak przyszlo co do czego to po prostu olali mnie i w zaden sposob nie pokazywali ze tak wlasnie jest.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 16,9 pkt elsieelsie
  2. 2 14,4 pkt collins01collins01
  3. 3 12,1 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 11,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 9,9 pkt okonekokonek
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów