zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

znafca_żyta

Używacie takich urządzeń

znafca_żyta | 25 maja 2017 17:46:06 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

do robienia "selfies"?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
antysocjalista

Czy każdy z nas zasługuje na miłość?

antysocjalista | 25 maja 2017 09:29:07 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Czy jednak to frazes? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz

Czy można "naprawdę" zakochać się w kimś kto już nie żyje? Mnie to chyba spotkało...?

~SmutaśnyGość | 24 maja 2017 23:42:53 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Niesamowicie spodobała mi się ta dziewczyna, a przecież ona już...nie żyje :( ryczeć mi się chce...taka ładna, przeżyła katastrofę Lusitanii, niezwykłe wręcz. Strasznie mi przykro, że już jej nigdy nie poznam. Czy można zakochać się w kimś kto nie żyje? Ona na tym zdjęciu była w moim wieku 18/19 lat jakoś. To zdjęcie, co prawda było wykonane w 1915 r. ale przyznajcie sami, że widać piękno tej dziewczyny, musiała być "w naturze" wyjątkowo piękna...skoro jej zdjęcie mnie tak zauroczyło. Od kilku tygodni jest mi bardzo źle z tym, co czuję, bo z jednej strony jej wygląd wg. mnie mój ideał, a z drugiej strony, czy warto w ogóle o niej myśleć...no ale jak tu przestać? Po prostu nie potrafię...:( straszne... 
Jeśli ktokolwiek z osób czytających ten opis pod pytaniem chciałby zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny zamieszczone w nagraniu to proszę, poniżej jest link. I nie mówię tu tylko o męskiej części czytających. Z góry dziękuję. 

Link do nagrania, w którym jest jej zdjęcie: https://www.youtube.com/watch?v=EmQjEIHfDCk 24:37 (24 minuta i 36/37 sekund)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
qerty

Która postawa - rodziców czy nauczyciela - jest naganna?

qerty | 24 maja 2017 21:16:15 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Lekcja biologii o dziedziczeniu grupy krwi. W ramach urozmaicenia nauczyciel prosi uczniów, aby zapytali rodziców o grupę krwi, a następnie wykonali krzyżówkę genetyczną. Dwoje spośród uczniów dowiedziało się w ten sposób, że są adoptowani. Która postawa wpłynęła na negatywne, szokujące przyjęcie przez dzieci prawdy o rodzicach?

• Nauczyciela - nie pomyślał jakie mogą być konsekwencję jego działania
  • Rodzice - nie powiedzieli wcześniej dziecku prawdy o adopcji

Ostatnia aktualizacja: 24-05-2017 21:16:49
0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Garnituroman

Jak się nazywa taka fryzura?

Garnituroman | 24 maja 2017 20:28:15 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

Zmieszany

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Kiedy pozwoliłaś swojemu mężowi w Chocapic? Sondaż

~researcher | 24 maja 2017 17:32:10 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Przed ślubem, po ślubie czy nigdy?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy da się to jeszcze nadrobić?

~Gość | 24 maja 2017 00:11:36 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Już jestem blisko trzydziestki i nigdy nie przeżyłam młodzieńczej miłości (takiej odwzajemnionej) i nigdy nie imprezowałam wtedy. Zdałam sobie sprawę, że kiedyś było dużo łatwiej bo jak chłopak cię upatrywał gdzieś w szkole i sobie pogadaliście to można było mieć tego chłopaka. W szkole nie ale na studiach też mogłam częściej chodzić na imprezy i bardziej się otworzyć i poznawać facetów. Czuję, że przepie..ylam piękne lata i teraz to będzie po górkę. Z mężczyznami pod 30 i dalej jest już trudniej. Nie są już tacy kochliwi i po prostu człowiek robi się z biegiem lat bardziej cyniczny i pesymistyczny odnośnie związków. Nie znajdę już nikoho uczciwego i będzie trudno w ogole kogoś wolnego i normalnego teraz, co?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Skąd to przekonanie?

~Gość | 23 maja 2017 23:45:08 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Wcześniej pisałam o seksie z dużo młodszym chłopakiem. On 18, ja 27. Parę osób zaczęło pisać coś o zakochaniu. Skąd przekonanie, że taki się zakocha? W takim wieku najbardziej buzują hormony to taki musi się wyszumieć. Wpada w zauroczenia, które przechodzą. To prawda, że starsi są bardziej zakłamani i mniej podatni bo mają doświadczenie ale chłop to chłop. Jak napalony to w każdym wieku.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Emi_ly

Zastanawiam się jak to jest z podrywaniem osoby która jest w związku?

Emi_ly | 23 maja 2017 19:09:31 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Niby nie ma co pakować się w cudzy związek bo prócz niego,czy jej jest miliard innych samotnych ale co jeśli jednak się zakochamy.Jeśli on/ona to może ten jedyny,pisany nam? i co podrywający może pomyśleć o takiej,która da się poderwać?Może cieszy się,że mu się udało lecz czy później nie pomyśli źle o niej? że tak pozwoliła się wyrwac?że może jest łatwa,niezdecydowana?Może będzie miał obawy,że i jemu potem ktoś ją odbije bo ona znowu na to pozwoli? Co o tym myślicie? o tych dwóch stronach:kogoś kto pcha się w cudzy związek i kogoś kto dał się poderwać będąc w związku?

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz

Kobieta na wakacje

~Gość | 23 maja 2017 09:56:08 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam, 
Poszukuje  kulturalnej  kobiety  do  wspólnego  spedzania  wakacji w 3cim  tygodniu  lipca.  Wiek  miedzy  28  a  45,  najlepiej  niepaląca.  Aspekt  estetyczny  ma oczywiscie znaczenie,  ale wązniejsza  jest  tutaj  zgodność charakterów. Konieczne  spotkanie zapoznawcze  przed  wyjazdem,  tak,  abyśmy  mogli  stwierdzać,  czy lubimy  razem  spedzać czas.  Mały  szczegół:  wakacje  w  miasteczku  naturystycznym  na wybrzeże lazurowym  we Francji.  

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 321,5 pkt elsieelsie
  2. 2 112,9 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 83,1 pkt okonekokonek
  4. 4 59,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 57,0 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów