zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

Czy jeśli mezczyznie naprawdę podoba się kobieta i nawet jeśli nie jest zbyt wylewny to okaże zainteresowanie i ja prędzej czy później pocałuje?

~Gość | 20 stycznia 2017 12:23:33 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Podobno u nas w Polsce taki spontaniczny albo taki trochę na siłę pocałunek jest źle odbierany przez kobiety a i mężczyźni boją się, że dostaną z liścia stąd podejmują konkretne kroki jak są prawie pewni, że kobieta jest zainteresowana. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Poważna rozmowa, najprawdopodobniej na 99% się rozstaniemy. Jakieś porady?

~Gość | 19 stycznia 2017 16:33:32 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Tak, radzę się Was tu co jakiś czas w sprawie dziewczyny. :/
Sprawa wygląda następująco, po byciu jakieś 2 miesiące w związku prawdopodobnie się rozstaniemy. Zbytnio się od siebie różnimy, mimo że ja ją zaakceptowałem taką jaka jest i to, że ma inne zdanie ode mnie. Ja niestety raz dałem ciała, ale potem się pogodziliśmy, wręczyłem kwiaty, przeprosiłem i porozmawialiśmy - było znowu w porządku. Jednak przez spory czas się nie widzieliśmy, dopiero w tamtym tygodniu poszliśmy na spacer, ale była jakaś chłodna i neutralna w stosunku do mnie. Jedynie na przywitanie daliśmy sobie buzi, więcej jakby nie chciała, nawet się nie przytuliliśmy. W ogóle zmieniła się ostatnio, nie ma w niej już tej radości i zainteresowania co dawniej. Dodatkowo ciągle wybrzydzała co do miejsca spotkania, nic jej nie pasowało. Ostatnio ciągle ja się do niej odzywałem, a ona odpisywała mi, ale jakoś tak jakby od niechcenia, bez zachwytu. Przez ostatni cały okrągły tydzień nie mieliśmy w ogóle ze sobą kontaktu. Postanowiłem zastopować i zobaczyć czy sama się odezwie. Dopiero dziś dostałem info, że powinniśmy pogadać. Zależało mi na niej, może nawet za bardzo, jej też ale coś się w niej najwidoczniej wypaliło. Z resztą nie pasujemy do siebie. Wiem jednak, że mimo to dzisiejsze spotkanie bardzo mnie zaboli, bo do niedawna myślałem, że znalazłem kogoś z kim będę szczęśliwy, kogoś kto mnie docenia. Jednak się myliłem. Tak... rozstaniemy się na 99%, jestem niemal tego pewny i mam tego świadomość, jednak nie jestem gotowy na słowa, które na pewno od niej usłyszę. Dowiem się zapewne jak to nie umiem jej zainteresować, jacy to jesteśmy inni, jaki to jestem nieodpowiedzialny itp. Nie jestem święty, fakt, ale niech mnie osądza za wszystko. Nie mam zamiaru dać się zmanipulować, ale potrzebuję porad jak zachować się na tym spotkaniu. Wiem, z klasą, dobrze o tym wiem. Jak jednak powinien zachować się facet podczas takiej rozmowy? Nie będę jakoś podekscytowany na pewno, po prostu potraktuję ją poważnie jak koleżankę. Jakie tematy powinienem poruszyć a jakich unikać? Jak w ogóle wygląda pokojowe rozstanie? Potrzebuję porad od Was. Z góry dziękuję.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Gdzie moze poznać?

~Gość | 18 stycznia 2017 19:19:24 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Gdzie kobieta po studiach może znaleźć sobie faceta? Jeśli nie ma wielu znajomych.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
antysocjalista

Szybki bezpośredni i skuteczny podryw. Próbowaliście? Na was próbowano?

antysocjalista | 18 stycznia 2017 10:14:25 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
lemoniada1

okres

lemoniada1 | 17 stycznia 2017 22:13:11 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Hej! mam 19 lat powinnam dostac miesiaczke 10/11 stycznia nie mam do dzisiaj ostatni raz współżyłam 23 grudnia robiłam juz dwa testy tydzień temu i wczoraj oba negatywna martwie sie że bede w ciazy  raczej okres miałam zawsze regularnie,przezyłam duzo stresów po tym współzyciu chodziłam załamana i ciagle płakałam moze przez to mi sie tyle spóźnic okres?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
barthezo

Możliwe jest Twoim zdaniem zakochanie sie w kims...

barthezo | 17 stycznia 2017 18:26:48 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

...z kim ma sie kontakt jedynie przez internet?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Rodos

Jeśli dziewczyna tak napisze to oznacza że jej się podobam?

Rodos | 16 stycznia 2017 22:27:03 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Hejo wszystkim, mam takie pytanie. Pisałem przez kilka dni z dziewczyną, która bardzo mi się podoba i w pewnym momencie napisała że "bardzo by chciała i ma wielką nadzieję że kiedyś ktoś ją pokocha i zechce". Czy to może oznaczać że jej się podobam i czegoś ode mnie oczekuje? Że ją naprzykład gdzieś zaprosze?

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Ajumiko

Jakie chcielibyście mieć wesele? począwszy od ślubu, świadków, stroju, poprzez gości, tort weselny, miejsce a na podróży poślubnej skończywszy

Ajumiko | 16 stycznia 2017 20:52:52 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Pytanie do tych, co ślubowali i do tych, którzy dopiero będą. Gdybyście mieli teraz planować, to jakby to było?Znalezione obrazy dla zapytania wesele

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 20:54:39
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
barthezo

No, niestety, bez chemii się nie da...

barthezo | 16 stycznia 2017 12:34:49 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

...nawet mi się nie chce o nią zabiegać, bo nic nie czuję do niej. A jest bardzo ładna, inteligentna, naprawdę wartościowa dziewczyna. 

Ale jak ja nic nie czuję, to jak mam się starać o nią? 

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Czy to tylko zauroczenie?

~nicktymczasowy | 15 stycznia 2017 20:15:26 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Znalazłem pracę w biurze. Poznałem w niej dziewczynę o imieniu Anna. Jest ona niesamowicie uroczą dziewczyną. Ma swoje pasje(niektóre mamy wspólne), jest wesoła i ciekawa świata. Po pracy często się spotykamy. I gdy jestem z nią problemy świata znikają. Nie myślę o problemach w biurze.. Cały ten "Ból Istnienia" znika.. Gdy ona się uśmiecha ja się uśmiecham.. Gdy patrzę na nią czuję takie ciepło na sercu.. Nie wiem jak to opisać..Gdy ona się zawstydza po prostu topie się przy niej taka jest słodka..
Niestety niedawno do naszego biura dołączyła nowa pracownica Marta.. Spodobała mi się. Jest pomysłowa i żywiołowa.. Fascynuje mnie.. Jednak z tego powodu nie chciałbym rezygnować z Anny.. Nie wiem co mam z tym robić.. Cały czas nad tym myślę..

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 242,7 pkt elsieelsie
  2. 2 124,9 pkt collins01collins01
  3. 3 112,9 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 102,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 101,9 pkt VilemoVilemo
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów