zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

antysocjalista

Szybki bezpośredni i skuteczny podryw. Próbowaliście? Na was próbowano?

antysocjalista | 18 stycznia 2017 10:14:25 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
lemoniada1

okres

lemoniada1 | 17 stycznia 2017 22:13:11 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Hej! mam 19 lat powinnam dostac miesiaczke 10/11 stycznia nie mam do dzisiaj ostatni raz współżyłam 23 grudnia robiłam juz dwa testy tydzień temu i wczoraj oba negatywna martwie sie że bede w ciazy  raczej okres miałam zawsze regularnie,przezyłam duzo stresów po tym współzyciu chodziłam załamana i ciagle płakałam moze przez to mi sie tyle spóźnic okres?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
barthezo

Możliwe jest Twoim zdaniem zakochanie sie w kims...

barthezo | 17 stycznia 2017 18:26:48 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

...z kim ma sie kontakt jedynie przez internet?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Rodos

Jeśli dziewczyna tak napisze to oznacza że jej się podobam?

Rodos | 16 stycznia 2017 22:27:03 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Hejo wszystkim, mam takie pytanie. Pisałem przez kilka dni z dziewczyną, która bardzo mi się podoba i w pewnym momencie napisała że "bardzo by chciała i ma wielką nadzieję że kiedyś ktoś ją pokocha i zechce". Czy to może oznaczać że jej się podobam i czegoś ode mnie oczekuje? Że ją naprzykład gdzieś zaprosze?

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Ajumiko

Jakie chcielibyście mieć wesele? począwszy od ślubu, świadków, stroju, poprzez gości, tort weselny, miejsce a na podróży poślubnej skończywszy

Ajumiko | 16 stycznia 2017 20:52:52 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Pytanie do tych, co ślubowali i do tych, którzy dopiero będą. Gdybyście mieli teraz planować, to jakby to było?Znalezione obrazy dla zapytania wesele

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 20:54:39
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
barthezo

No, niestety, bez chemii się nie da...

barthezo | 16 stycznia 2017 12:34:49 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

...nawet mi się nie chce o nią zabiegać, bo nic nie czuję do niej. A jest bardzo ładna, inteligentna, naprawdę wartościowa dziewczyna. 

Ale jak ja nic nie czuję, to jak mam się starać o nią? 

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Czy to tylko zauroczenie?

~nicktymczasowy | 15 stycznia 2017 20:15:26 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Znalazłem pracę w biurze. Poznałem w niej dziewczynę o imieniu Anna. Jest ona niesamowicie uroczą dziewczyną. Ma swoje pasje(niektóre mamy wspólne), jest wesoła i ciekawa świata. Po pracy często się spotykamy. I gdy jestem z nią problemy świata znikają. Nie myślę o problemach w biurze.. Cały ten "Ból Istnienia" znika.. Gdy ona się uśmiecha ja się uśmiecham.. Gdy patrzę na nią czuję takie ciepło na sercu.. Nie wiem jak to opisać..Gdy ona się zawstydza po prostu topie się przy niej taka jest słodka..
Niestety niedawno do naszego biura dołączyła nowa pracownica Marta.. Spodobała mi się. Jest pomysłowa i żywiołowa.. Fascynuje mnie.. Jednak z tego powodu nie chciałbym rezygnować z Anny.. Nie wiem co mam z tym robić.. Cały czas nad tym myślę..

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy to faktycznie dobry pomysł, abym się nie odzywał przez dłuższy czas skoro jej chyba nie zależy?

~Gość | 15 stycznia 2017 18:06:35 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Ostatnio dziewczyna przestała się mną interesować. :( Przestała pisać, odzywać się sama. Jedynie jak ja do niej piszę to mi odpisuje, ale tak jakby od niechcenia. Nie ma w niej już tego entuzjazmu i radości co na początku. Kolega, który już z niejedną dziewczyną się spotykał, polecił mi zaprzestać się do niej odzywać na parę dni choćby nie wiem co. I co? Już trzeci dzień się z nią nie kontaktuję i ona ze mną też nie.
Czy to znak, że zakończenie związku jest nieuniknione?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Co jest ze mna nie tak?

~Pinkli | 15 stycznia 2017 16:23:28 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Ze chce zerwac z kims, z jednocześnie chce to zrobic tak, zeby mu sie przypodobac troche chociaz, boje sie reakcji? 

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
janusmakroniusz

kto zaczął?

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 10:28:21 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

wiele związków/małżeństw ulega rozpadowi. Jednak na początku było uczucie, przysięgi...

Po czasie, wyniszczającej związek wojny, częstym zwrotem/pytaniem jest: kto zaczął. Czy naprawdę "kto" ma znaczenie? Czy jest to tylko zasłona dymna przed wybaczeniem? Zranieni, nie chcemy lub nie umiemy tego zrobić.
Patologię oczywiście pomijam.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów