zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki

barthezo

No, niestety, bez chemii się nie da...

barthezo | 16 stycznia 2017 12:34:49 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

...nawet mi się nie chce o nią zabiegać, bo nic nie czuję do niej. A jest bardzo ładna, inteligentna, naprawdę wartościowa dziewczyna. 

Ale jak ja nic nie czuję, to jak mam się starać o nią? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Czy to tylko zauroczenie?

~nicktymczasowy | 15 stycznia 2017 20:15:26 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Znalazłem pracę w biurze. Poznałem w niej dziewczynę o imieniu Anna. Jest ona niesamowicie uroczą dziewczyną. Ma swoje pasje(niektóre mamy wspólne), jest wesoła i ciekawa świata. Po pracy często się spotykamy. I gdy jestem z nią problemy świata znikają. Nie myślę o problemach w biurze.. Cały ten "Ból Istnienia" znika.. Gdy ona się uśmiecha ja się uśmiecham.. Gdy patrzę na nią czuję takie ciepło na sercu.. Nie wiem jak to opisać..Gdy ona się zawstydza po prostu topie się przy niej taka jest słodka..
Niestety niedawno do naszego biura dołączyła nowa pracownica Marta.. Spodobała mi się. Jest pomysłowa i żywiołowa.. Fascynuje mnie.. Jednak z tego powodu nie chciałbym rezygnować z Anny.. Nie wiem co mam z tym robić.. Cały czas nad tym myślę..

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy to faktycznie dobry pomysł, abym się nie odzywał przez dłuższy czas skoro jej chyba nie zależy?

~Gość | 15 stycznia 2017 18:06:35 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Ostatnio dziewczyna przestała się mną interesować. :( Przestała pisać, odzywać się sama. Jedynie jak ja do niej piszę to mi odpisuje, ale tak jakby od niechcenia. Nie ma w niej już tego entuzjazmu i radości co na początku. Kolega, który już z niejedną dziewczyną się spotykał, polecił mi zaprzestać się do niej odzywać na parę dni choćby nie wiem co. I co? Już trzeci dzień się z nią nie kontaktuję i ona ze mną też nie.
Czy to znak, że zakończenie związku jest nieuniknione?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Co jest ze mna nie tak?

~Pinkli | 15 stycznia 2017 16:23:28 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Ze chce zerwac z kims, z jednocześnie chce to zrobic tak, zeby mu sie przypodobac troche chociaz, boje sie reakcji? 

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
janusmakroniusz

kto zaczął?

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 10:28:21 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

wiele związków/małżeństw ulega rozpadowi. Jednak na początku było uczucie, przysięgi...

Po czasie, wyniszczającej związek wojny, częstym zwrotem/pytaniem jest: kto zaczął. Czy naprawdę "kto" ma znaczenie? Czy jest to tylko zasłona dymna przed wybaczeniem? Zranieni, nie chcemy lub nie umiemy tego zrobić.
Patologię oczywiście pomijam.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
janusmakroniusz

kiedy kobieta ładnieje...

janusmakroniusz | 15 stycznia 2017 02:19:48 | kategoria: Miłość i związki, O kobietach

• G+
  • Facebook

kiedy kobieta "ładnieje" o 10-15 kg, czy jest to powód by ją zdradzać czy zostawić? Czy w  powiedzeniu: wymienił na młodszy model - chodzi rzeczywiście o wiek?
Taki temat na nocne rozważanie:)

Ostatnia aktualizacja: 15-01-2017 02:22:15
odpowiedzi i komentarzy: 42
odpowiedz

Nietypowy problem

~Gość | 14 stycznia 2017 23:07:24 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Jestem kobietą i nie potrafię połączyć uczuć romantycznych z popędem. Kiedy mialam sympatię to nie wyobrażałam sobie z nim seksu i nawet nie miałam chęci. Podobal mi sie bardzo ale w gre wchodzilo tylko mizianie i buziaki i tyle. Jakby to był ktoś z ładnym ciałem ale bym nic nie czuła romantycznego to raczej bym nie miała oporów. Nie rozumiem czemu. Podobno mężczyźni tak mają ale nie kobiety. To w takim razie jak wam na kobiecie zależy to was nie kręci?  Dla mnie obiekt westchnień to taka trochę aseksualna osoba 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
brzydula-b

Fatalne zauroczenie?

brzydula-b | 14 stycznia 2017 21:42:19 | kategoria: Miłość i związki, Erotyka

• G+
  • Facebook

Oglądam właśnie ten film i tak sobie myślę,jak wiele "skoków w bok" kończy się tak,jak w tym filmie? I co dalej?Czy zdradzający nie boją się tego? Czy warto?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Czy też byście podjęli taka decyzję?

~Gość | 13 stycznia 2017 16:14:00 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mój chłopak jest bardzo zdolny, potrafi wiele rzeczy i jest świetnym człowiekiem. Naprawdę ze świecą  takiego szukać. On jest odważny i zdecydowany a ja tchorzliwa i niepewna. On zawsze szybko się uczył i jest zdolny a mnie sprawia trudności nauczenie się na jeden egzamin. Wiem, że nie do końca zdaje sobie sprawe jaki jest wspaniały przez rygorystycznego ojca. Myślę, że widzi jakaś wartość w byciu ze mna bo zawsze staje w jego obronie i go wspieram ale to jest dla mnie oczywiste. Poza tym niczym się nie wyróżniam i myślę, że inna dziewczyna byłaby dla niego lepsza i byliby silna para. To żadna sztuka wspierać kogości takiego jak on. Nie chce go ranic ale myślę, że w przyszlosci mądrzejsza dziewczyna bardziej by uszczęśliwila. Wiem, że najpierw rozstanie by bolało nas oboje ale on i tak w końcu zauwazy, że nasz poziom się różni jak ulotni się to pierwsze zauroczenie. Nie wiem do teraz czemu on chciał ze mną być. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
Lukasz21a

Jakie macie sposoby?

Lukasz21a | 12 stycznia 2017 17:24:23 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Jakie macie sposoby na wydłużanie seksu, na sprawianie żeby był dłuższy i intensywniejszy?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 109,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,2 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 78,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  4. 4 77,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 76,6 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów