zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Mężczyzna: Sprawy łóżkowe

Prawictwo. Temat jakich wiele...

~Gość | 15 stycznia 2017 20:23:15 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

...czy to dziwne i niepokojące skoro w wieku 22 lat nie uprawiałem jeszcze seksu? W prawdzie miałem dawniej dziewczynę, ale nam nie wyszło i nie zdążyło dojść do zbliżenia a z innymi, z którymi próbowałem kręcić nie wyszło również. Nie jest to, wbrew pozorom, dla mnie najważniejsze, bo chciałbym po prostu mieć dziewczynę, którą mógłbym pokochać z wzajemnością, ale jednak sprawa seksu jest bardzo ważna. Nie jestem jakimś zaniedbanym straszydłem, brzydalem. No jakimś super przystojniakiem również nie, ale chyba nie jest źle (tak na zaś mówię :) ). Tak więc, czy to dziwne, niepokojące czy wręcz żałosne, że w tym wieku nie uprawiałem seksu? Moją największą obawą jest to, że kiedy ewentualnie poznałbym jakąś dziewczynę to domyśli się, że nigdy tego nie robiłem i speszona po prostu "ucieknie". :/

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Do plci meskiej

~Gość | 4 listopada 2016 12:18:24 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Czy seks waginalny jest u was na ostatnim miejscu? pod wzgledem przyjemnosci jet gorszy or oralnego? czy wolicie wkladac do ust bardziej niz do pochwy? prosze o szczee i powazne odpowiedzi.

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Do panow pytanie

~Nie rozumiem | 30 października 2016 23:52:57 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Mam pytanie do mezczyzn. Dlaczego skoro wolicie seks oralny i analny, nie wiazecie sie z mezczyznami?  przeciez facet da wam to samo a nawet bedzie lepszy. Czy pochwy sa chociaz troche przyjemne? :( chyba mi sie zyc juz nie chce. 

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 27
odpowiedz
Tęczowy

Próbowałeś kiedyś swojej spermy ? :) Sondaż

Tęczowy | 30 października 2016 10:44:56 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

:)

Zobacz wyniki Zagłosuj:

3 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Jak faceci podchodzą do sexu z ciężarną kobietą ?

~madzia234 | 23 października 2016 00:51:14 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Zastanawia mnie jak mężczyżni podchodzą do seksu z ciężarną partnerką?Czy jeżeli kobieta jest już w 5 - 6 miesiacu ,mają normalnie ochotę na zbliżenia, czy są jakieś przeciwskazania ? A może w tym momencie rozglądają się za innymi kobietami, żeby zaspokoić swoje potrzeby ?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Kobietki jak reagujecie, gdy zaproponujecie mężczyznie seks , a on wam odmówi ?

~madzia234 | 23 października 2016 00:31:36 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Co robicie w tej sytuacji ?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

kto z pytamy jest dziwny?

~Gość | 8 października 2016 17:55:25 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

lubię osoby dziwne. sam też jestem dziwny. dziwacy jednoczmy się.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jak taktownie zaproponowac sex młodszemu facetowi ?

~madzia222 | 8 października 2016 01:41:00 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Chciałabym spotykać się z młodszym facetem o ok 9 lat -tak bez żadnych zobowiązań, tak żeby od czasu do czasu spędzać z nim miłe chwile.Znamy się tylko tak pobieżnie , mamy ze sobą kontakt, ale nie utrzymujemy zesobą bliższej znajomości. Nie wiem jak taktownie zaproponować mu bliższe spotkania, żebym nie wyszła na desperatkę.

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Kasia30

Co O tym myśleć?

Kasia30 | 7 października 2016 07:04:28 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

Jestem z moim facetem 13 lat. Ostatnio byli u nas znajomi, 2 pary. Po całej imprezie poszłam odprowadzić 1 parę do domu A mąż został z druga para A w zasadzie tylko z cycata bo jej facet już dawno spał w drugim pokoju. Z racji tego iż zasiedzialam się u znajomych trochę mnie nie było. Po powrocie do domu zostałam ich bardzo blisko siebie siedząc po ciemku A mój facet był pod kocem. Gdy oswiecilam światło byli trochę zdziwieni. Laska ubrana była A tak mi się wydaje przynajmniej. Obrocilam się i poszłam do.drugiego pokoju. Oni jeszcze chwilę siedzieli i coś szeptali. Rano po przebudzeniu pytałam co robili to podobno nic no i przy tym zostałam jednak na.każdym kroku znajduje coś:
- po całym zajsciu gdy facet przyszedł do.łóżka wysłał jej 2 sms które dotyczyły podobno jakiegoś pytania - ja napisałam z faceta fonu do niej by poslala i niby poslala 
- otwarta paczka chusteczek przy nich
- dużo  chusteczek do wyrzucenia które były przy nich
- dziwne plamki na kocu na którym siedział i pod którym był przykryty
- straszne przerażenie w.oczach gdy robiłam pranie, bokserki które miał wtedy ubrane miały rozpiety guzik i również miały plamy...
Po znalezieniu Ty H bokserek.postanowiłam sprawdzić jakie.ślady na ubraniach zostawia sperma. Kochając się z nim wytarlam się swoja piżama i jak się.okazało sa to te.same plamy jednak na bokserkach znacznie mniej.

Pytając bo czy coś robili twierdzi że nie, dlaczego się nie przyznał bo.twierdził że czego oczy nie.widzą ... drazac.temat okazało się że.chciał się z nią całować. 
Napisałam do.dziewczyny pisząc jej że facet mi wszystko powiedział zmieniając trochę jego wersję i niby potwierdziła ale.sa tez.spójne informacje i co najważniejsze napisała że był pijany i nie wiedział co robi...

Ja sama też już nie wiem co robic? Od tygodnia.się.trzęsą. Jak bo podejść? Jak zmusić by powiedział prawdę. Ale nieświadomie bo.podejść? Czy.po.pijanemu powie prawdę?

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Panowie, czy wyobrażacie sobie pobudkę bez porannego wzwodu?

~Hah | 30 września 2016 13:38:50 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 80,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 50,9 pkt j84j84
  5. 5 45,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

tadzio Vilemo teorertikus birbant arinkao