zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Mężczyzna

Prawictwo. Temat jakich wiele...

~Gość | 15 stycznia 2017 20:23:15 | kategoria: Mężczyzna, Sprawy łóżkowe

• G+
  • Facebook

...czy to dziwne i niepokojące skoro w wieku 22 lat nie uprawiałem jeszcze seksu? W prawdzie miałem dawniej dziewczynę, ale nam nie wyszło i nie zdążyło dojść do zbliżenia a z innymi, z którymi próbowałem kręcić nie wyszło również. Nie jest to, wbrew pozorom, dla mnie najważniejsze, bo chciałbym po prostu mieć dziewczynę, którą mógłbym pokochać z wzajemnością, ale jednak sprawa seksu jest bardzo ważna. Nie jestem jakimś zaniedbanym straszydłem, brzydalem. No jakimś super przystojniakiem również nie, ale chyba nie jest źle (tak na zaś mówię :) ). Tak więc, czy to dziwne, niepokojące czy wręcz żałosne, że w tym wieku nie uprawiałem seksu? Moją największą obawą jest to, że kiedy ewentualnie poznałbym jakąś dziewczynę to domyśli się, że nigdy tego nie robiłem i speszona po prostu "ucieknie". :/

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Ajumiko

Adam był pantoflarzem? Jacy są faceci?

Ajumiko | 11 stycznia 2017 19:34:59 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Faceci niby chcą być uważani za zdecydowanych, pewnych siebie, racjonalnie myślących, a w raju Adam dał się uwieść Ewie i twierdzi, że to jej wina, że zjadł to jabłkoWystawiony język
Znalezione obrazy dla zapytania adam z raju

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
dwojka

Niemuzyczne pytanie do mężczyzn: czy podoba się wam ta kobieta czy tak średnio?

dwojka | 7 stycznia 2017 18:27:48 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 07-01-2017 18:33:10
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

facet ktory sprawia ze przestaje ci sie podoba wlasne cialo....

~Gość | 4 stycznia 2017 18:47:13 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ile wart jest taki ktos???

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Krzemień

Romantycznie, With or without you ;)

Krzemień | 2 stycznia 2017 17:05:27 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

Idę do Ciebie

Nie dyskutuję z burzą

Niech się chmury chmurzą

Nie dyskutuję z deszczem

Idę do Ciebie

Niech przejmuje dreszczem

Nie mam nic przeciwko

Niech Słońce spada

Kocham Cię

Chociaż pada

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
czerwonyy

To która mi się przyzna?

czerwonyy | 2 stycznia 2017 14:40:34 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

"Kobiety uwielbiają słyszeć z Twoich ust sprośne teksty - to ich mały niegrzeczny sekret. Kochają to bardziej niż są się w stanie do tego przyznać."

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Na papierosa

~Ospa 36 lat | 30 grudnia 2016 14:35:26 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam,nie przechodzilem ospy w dziecinstwie i dopiero teraz mnie dopadla.Syn przyniosl z przedszkola.Moja pytanie brzmi czy moge na minute lub 2 wyjsc na balkon na papierosa? Oczywiscie dobrze ubrany.Temp okolo 1 st.Z gory dzieki za odpowiedzi typu dobry moment na rzucenie palenia itp

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Antykwa

Siedzę w knajpie.

Antykwa | 29 grudnia 2016 18:45:24 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bardzo podrzędnej knajpie gdzie podaje się tylko piwo, wódkę i jakąś wodę czy soczek. Ale to jest moja knajpa.

Zachodzę tu od wielu lat. Znam właściciela, lata temu wykonywałem dla niego sporą instalację. Znam stałego bywalca, niegdyś niezłego sztangisty w skali kraju i kilku podobnych. Sporadycznie zajrzą byli współpracownicy, koledzy z dawnych lat, głównie z budowy. Ja tu jestem swój człowiek. Wchodząc głośno się witam, niektórzy wyciągają ręce na przywitanie.
Siedzę i przy piwie czytam w ostatnim DF reportaż z życia, właściwie wegetacji, małej społeczności wyspy blisko brzegu w północnej Norwegii. Tę społeczność tworzą głównie emeryci około osiemdziesięcioletni. Młodsze pokolenia wybite zostały przez  Niemców, nie wróciły do rodzinnych stron po wysiedleniu przez cofającego się okupanta (zostawiał za sobą spaloną ziemię), lub wyjechały za lepszym życiem na południe. Jedynie z rzadka odwiedzają rodziców, dziadków.
Trudna to lektura, smutna ale wciągająca. Tłum za plecami gwarzy, pijacy pokrzykują, duży telewizor pod sufitem gada, gra i śpiewa, a ja spokojnie czytam. Najpierw pod oknem, potem przenoszę się pod ścianę z oświetleniem które dziewczyna zza baru na moją prośbę włącza.
Dla mnie zagadką jest paradoks który spostrzegam. Jak to możliwe?
W domu gdzie spokój, ciepło, cicho, kawa pachnie na stole, nic nie przeszkadza, nigdy bym tego reportażu nie przeczytał. Nie znalazłbym tyle cierpliwości, motywacji ani atmosfery. Nie mówiąc o tym że w domu z reguły nie pijam piwa. Czy to dlatego że telewizor, komputer, czytana książka, różne obowiązki, okazują się w domu silniejsze od chęci spokojnego zbliżenia się do problemów innych niż moje? Czy to nie potrzeba wyłączenia się z codziennej rutyny, takiego wyłączenia, że nawet ekstremalnie niesprzyjające warunki są lepsze od tych domowych?

Ten reportaż to tylko przykład choć autentyczny, dzisiejszy.

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 49
odpowiedz
antysocjalista

Jaki typ kobiety bardziej ci się podoba? Sondaż

antysocjalista | 29 grudnia 2016 10:12:01 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

Na ilustracji widzimy doskonałą twarz kobiecą. Perfekcyjne anielskie lica i do tego niestety koszmarne ciało, szpetny brzuch jak i reszta ciała poza piersiami jak u faceta. 
Przykre to bo prawdopodobnie to jest wina jakiś zaburzeń psychicznych, a nie genetyka. Pocieszające, że skoro efekt zaburzeń to można ją z tego wyleczyć i jej ciało może znowu powrócić do kobiecego wdzięku. Gorzej by było gdyby ciało było doskonałe, a twarz szpetna jak u faceta. Takie jest moje zdanie - że jednak zawsze twarz u kobiety jest najważniejsza. Jak twarz się nie podoba, to żadnym ciałem nas kobieta nie przyciągnie. Proporcja urody twarzy do ciała to dla mnie minumum 80 do 20. 

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czy mężczyznie wypada nosić biżuterie i co może zrobic by wygladac lepeiej

~blakastyk123 | 26 grudnia 2016 21:02:22 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 109,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,2 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 78,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  4. 4 77,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 76,6 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów