zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kultura i sztuka: Rzeźba

calkaa

Archetyp,czyli o co człowiek często z automatu nieświadomie w zyciu zabiega i stawia w hierarchi potrzeb na wysokim szczeblu??

calkaa | 25 listopada 2016 13:12:54 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

Co ma na nas przemożny wpływ,choć nie jesteśmy tego świadomi,a wiemy że ma,z autopsji,i wiemy ,ze zeby nie ta nieświadomość to wpływu na nas by nie miało?Archetyp,to pierwowzór,ukryty w zbiorowej nieświadomości prastary symbol który jest wytworem doświadczen ludzkości.  czyli,autopsja wskazuje na prawde,która to prawdą nie jest i nigdy nie była.W ubiegłym wieku byli tam jacyś mysliciele co mit uwazali za magazyn archetypów.Mi sie zdaje ze wyglad i prezencja ,czasem jak sie patrzy smiesznie wyuzdanie strojony az do przesady.Bądz uśmiechniety i krawat miej ślicznie zapiety jako sposob na zycie.Jednym z calkiem dobrych archetypów wg.mnie jest ewa wachowicz,Ona zawsze suszy szczęke,co by się nie działo.Nie raz na ulicy patrze jak jakas dama jest kosztownie wystrojona a wygląda jak błazen nadwornego króla,albo maskotka cyrku.

Ostatnia aktualizacja: 25-11-2016 13:15:42
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Bingola

Jak stwierdzono, że mężczyzna zagrazający PADowi miał w strzykawce wodę święconą?

Bingola | 24 listopada 2016 16:35:39 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

KLIK

Zastanawia mnie mnie to, jak śledczy doszli do tego że była tam woda święcona? Jak się to stwierdza? Wkłada się jakiś papierek lakmusowy, który się zabarwia albo zmienia kształt na krzyż? Jak wiemy, Duda jest zesłany przez Ducha Świętego, więc święcona woda mu niegroźna. Ale gdyby tąż wodą zaatakował diabła (czyli np. poprzedniego prezydenta) - to pewnie uznano by to juz za zamach, prawda?
A co by się stało, gdyby "z powodów religijnych" ten gość miał w strzykawce jakąś inna substancję - np. morfinę? Też by go tak łagodnie potraktowano?
Ech, tyle pytań. W głowie sie kręci, pomuszcie, zgłupiałem!

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Garnoturomanxx

Co sądzicie o drewnianych zegarkach?

Garnoturomanxx | 17 listopada 2016 11:59:25 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
bana_na_banana

Dlaczego Hymen nie ma fiutka na wierzchu?

bana_na_banana | 16 listopada 2016 19:20:04 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

&

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
jestem trollem

witam

jestem trollem | 21 września 2016 17:45:48 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

Znalezione obrazy dla zapytania troll

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
zebedeja

Problem z kamerka internetowa

zebedeja | 11 września 2016 20:29:40 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

ktos se oze oientuje problem z kamerką pojawia sie czarny obraz ,
nie wiem jak sie za to zabrać, niech ktoś mi wytłumaczy krok po kroku ;p
jak to naprawić, help

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Marian Kowalski jako ideał i kanon prawdziwie Polskiego piękna?

~PrawdziwyPolak | 6 sierpnia 2016 09:07:59 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

Czy lider Ruchu Narodowego, Marian Kowalski powinien być wprowadzony do podręczników szkolnych jako wzorzec Prawdziwego Polaka i patrioty? Niskie prawdziwie Polskie czoło, prosty prawdziwie Polski nos, jasna karnacja, łysa głowa i błękitne pełne patriotycznej zadumy i inteligencji oczy. Czy może być piękniejszy i bardziej Polski wzorzec? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Garnituroman

Czemu wszyscy mają żony tylko nie ja i moi koledzy?

Garnituroman | 28 czerwca 2016 08:11:15 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz

Chciałbym wytrenować sobie mózg. Jak?

~Kamil92 | 28 czerwca 2016 00:31:26 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

Chciałbym mieć coś wyjątkowego. W dzisiejszym świecie mięśnie wyhodować potrafi sobie już każdy głupi - zwłaszcza ze wspomaganiem. Co robić i jak zacząć czym wzmacniać mózg i procesy mózgowe?

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Rzeźba

~niedoinformowanaxx | 27 czerwca 2016 18:54:55 | kategoria: Kultura i sztuka, Rzeźba

• G+
  • Facebook

Jak nazwać rodzaj sztuki, w której celem jest zrobienie takiej rzeźby lub aranżacji wnętrza, żeby pasowała tylko i wyłącznie do tego konkretnego miejsca i byłoby niemożliwe postawienie tego czegoś w innym miejscu, bo wtedy straciłoby sens lub by nie pasowało?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 56,6 pkt elsieelsie
  2. 2 47,7 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 33,9 pkt leone2leone2
  4. 4 32,3 pkt tadziotadzio
  5. 5 13,5 pkt BingolaBingola
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów