zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

AGD i RTV: Sprzęt Fotograficzny

calkaa

Czy kanar uprawia swój zawód z zamiłowania?

calkaa | 6 stycznia 2017 17:41:36 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Jest oczywistym ,ze nie kupuje biletu tylko ten co na chleb nie ma,a nie ze próbuje sie wzbogacic.Ja reklamuje ludzi w swojej pracy,dlaczego kanar w swojej ich degraduje ,wiedzac ze nie ma taki co jedzie bez biletu bo ci przy korycie mają za dużo?

Ostatnia aktualizacja: 06-01-2017 17:44:36
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
calkaa

Do tych co pytamy,daje im rekomendacje....

calkaa | 5 stycznia 2017 17:33:50 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Dlaczego robicie z tego portalu gazete bravo girl"?

http://pytamy.pl/kat,19,title,dlaczego-tak-mnie-traktuje2,pytanie.html

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
calkaa

Plac ile używasz za swój ,,leasing"?

calkaa | 31 grudnia 2016 11:03:11 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Moim zdaniem,tylko pod warunkiem gdy cale życie robiłes dla kogos ,i gdy nadarzy sie okazja ,niech inni robia a ty czerp.(Kapitalistycznie najełam pokoje i mam strasznie kiepsko platna prace zarobkowa,korzystam z kapitalizmu ,po wyczerpaniu baterii wlasnej,czerpie ...z innego jednego,co ja marnotrawi,choc to inni go zaopatrują w nia bez jego wkladu.).(Tym bardziej ze jazmo pasożyta co pewien czas nade mna wisi i sie uaktywnia,koszac jak odkurzacz,z predkoscią swiatła.)Uczciwe zagranie wobec nieuczciwosci ,winno byc mało chwalebne.U mnie tak jest.Czym się strułes tym się lecz.Nikt normalny nie jest samobójcą bo to tymbardziej nie jest chwalebne.

Ostatnia aktualizacja: 31-12-2016 11:38:59
1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
ewka87

Jaki aparat fotograficzny?

ewka87 | 20 listopada 2016 12:23:38 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Czy możecie mi polecić jakiś dobry aparat fotograficzny z funkcją nagrywania w rozsądnej cenie? mój stary aparat robi okropne zdjęcia, jakość gorsza niż z telefonu. 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
ewelina2881

FOTOBLOG

ewelina2881 | 5 sierpnia 2016 15:38:05 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Jaka może być fajna,KRÓTKA nazwa photobloga nawiązująca do tematu fotografii?:) macie moze jakies oryginalne pomysły?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
ewelina2881

Kit, Sigma 18-55mm a przyciski

ewelina2881 | 25 lipca 2016 15:21:58 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Czy recznie nastawiajac ostrosc w trybie P na obiektywie musze obrac M? czy nie ma to znaczenia dla takiego obiektywu? i czy wogole w trybie programowej automatyki mozna sobie dowolnie krecic obiektywem?

odpowiedz
Aparatka001

Czy aparatem Nikon D600, oprócz robienia zdjęć, można nagrywać filmy?

Aparatka001 | 30 kwietnia 2016 19:44:44 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Przy zakupie owego aparatu zostałam ostrzeżona, abym nie nagrywała nim filmów. Ponoć coś się może stać. Czy to prawda? A jeżeli tak, to dlaczego? I co może się stać?

odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
Jesienny

Kto z Was jest użytkownikiem tej kamery?

Jesienny | 9 kwietnia 2016 01:23:51 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Interesuje mnie opinia użytkowników kamery sportowej Forever SC-400 Ultra HD

Zainteresowanych zapraszam na stronę 

https://www.teletorium.pl/kamera-sportowa-forever-sc-400-4k-wi-fi/47002/

Jak sprawdza się Wam ta kamerka? Czy jesteście zadowoleni z jej parametrów i efektów foto i wideo?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Catbert

it's the final ciam ciam?

Catbert | 5 kwietnia 2016 20:51:49 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

cos mi sie przypomnialo na temat piosenek:
macie piosenki, ktore wam sie podobaly dawno temu, ale nie rozumieliscie, co spiewaja? i dopiero teraz sie dowiedzieliscie?
bo my sobie niedawno sluchalismy z mezem angielsko-jezycznych piosenek, ktore byly popularne w PRLu, w ramach wieczorku sentymentalnego, i w przypadku niektorych dopiero teraz zrozumialam slowa :) zajelo mi 30 lat, ale co tam... 
dalej nie wiem o co chodzi w tej ponizej, moze za nastepne 30 Uśmiech

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... odpowiedz
calkaa

Czemu ludzie tak lubią skrajności,Czyzby pragnąc być wybitnie mądrymi,szkodzą ogółowi?

calkaa | 22 marca 2016 18:14:38 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Cyt.z czasopisma św.jhvh,którzy na pewno do tych skrajnosci się przyczyniaja-cyt:naukowcy stwierdzili ze przystojnych mezczyzn czesciej zapraszano na rozmowy kwalifikacyjne gdy do cv dolaczali swoje zdjecie a w wypadku atrakcyjnych kobiet efekt byl odwrotny.Dlaczego?Zdaniem owych naukowcow byc moze dlatego,ze testy personalne-odpowiedzialne za rekrutacje,sa obsadzone glownie przez kobiety,w tygodniku the economist wysnuto trudny do przelkniecia wniosek ze do dyskryminacji pieknych kandydatek popychala kobiety stara jak swiat,zazdrosc.,"Do dzis pamietam jak ma znajoma jehowa u lekarza ,powiedziala o mnie do niego-cyt.panie doktorze,pan zobaczy jak ona wyglada.I dalej...dygresja w temacie.-przekonalam sie z wlasnej autopsji ze moj wyglad,byl za malo doskonaly niejednokrotnie,i na tej podstawie pare razy zostalam odepchnieta bo pracodawca niedoszly nie mial przyjemnosci w tym bym opisywa dlugopis jego na sto sposobow(o huyopisach juz napominalam w innym profilu że widnieja jako nieodlaczne elementy w rozmowach kwalifikacyjnych o pracę,inni nazywaja to że trzeba mieć to coś,ja nie miałam.Kolejna dygresja-W warszawskim ratuszu widniał napis-miejsce przeznaczone dla osób sprawnie piękniejszych.Ja nie mając nóg,potraktowalabym to jako obludna aluzje do mej dysfunkcji,.Ludzie z dysfunkcją nie potrzebują tego,lecz potrzeba im niezauważalnie i traktowania w taki sam sposób jak innych ,a cukier im tylko szkodzi.Następna dygresja-osoba z dysfunkcją od urodzenia z cielesnymi brakami,urabia na wyglądzie 300zl dziennie,a ludzie dają a ona to przepija oraz rozdaje na prawo i lewo.Mi nawet tyle w miesiącu ostatnimi czasy szef nie daje zarobić.A wracając do pytania,skąd takie skrajnosci.Albo przesadne rozpieszczenie brzydoty,albo przesadne jej tępienie,i analogicznie,albo przesadne tępienie piekna,albo przesadne jej rozpieszczenie wzorem tutejszego forumowego antysocjalisty.Czy ludzie muszą popadać wiecznie w skrajnosci?

Ostatnia aktualizacja: 22-03-2016 18:21:55
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 84,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 58,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 50,9 pkt j84j84
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów