zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

AGD i RTV

Szmaragdowa_

Ma ktoś z Was polaroid ?

Szmaragdowa_ | 2 sierpnia 2017 20:33:33 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Pozazdrościłam koleżance tych mini zdjęć. 
Domowy Geek poinformował mnie, że to "plastikowe badziewie", a nie sprzęt do robienia zdjęć i ręki do tego nie przyłoży... 
Mial ktoś z Was taki aparat? 
Jakiej firmy sprzęt wybrać ? 
Czy to faktycznie jest "plastikowym badziewiem" ? 
Podoba mi się to, że zdjęcie byłoby natychmiast na papierze i można stworzyć z nich ciekawą kompozycję... 
Jakieś opinie ?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz

sms

~Gość | 2 sierpnia 2017 15:50:49 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

czy można wysłać sms-a jeśli telefon nie jest zalogowany do sieci

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
komodo236

Czy jak włoże dwie baterie 1,5v to w urządzeniu będzie zawsze 3.0v czy urządzenie może zrobić że będzie tylko 1,5v ?

komodo236 | 21 lipca 2017 16:48:58 | kategoria: AGD i RTV, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Daniel86

Co myślicie o przezroczystych obudowach?

Daniel86 | 15 lipca 2017 17:38:13 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Witam. Co myślicie o przezroczystych obudowach? Co chcielibyście mieć w takiej obudowie?

Ciekawostka: Podobno w wiezieniach amerykańskich telewizory muszą mieć przezroczystą obudowę, by nie mogły służyć do przemytu np. narkotyków.

Telewizor kineskopowy w przezroczystej obudowie
Telewizor kineskopowy w przezroczystej obudowie

Telewizor LED w przezroczystej obudowie
Telewizor LED w przezroczystej obudowie

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Lepiej być niskim i wysportowanym czy wysokim i cherlawym Sondaż

~Gość | 12 lipca 2017 07:04:00 | kategoria: AGD i RTV, Konsole

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
eloszka66

Philips s326

eloszka66 | 4 lipca 2017 17:51:19 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Hejka!Mam do Was pytanie :) 

Mam telefon Philips s326, ale niestety nie ma na niego modnych coverów itd (jestem nastolatką więc chciałabym, żeby mój telefon miał fajną obudowę xd). Chodziłam po każdym sklepie i się pytałam o casy i covery lub fajne dodatki, ale nie było tych rzeczy a jak już były to nie w moim guście ;/. Może wiecie JAKI TELEFON JEST PODOBNY/IDENTYCZNY Z BUDOWY PHILIPS S326? 

Proszę o pomoc! <3 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Telewizory z HDR, Adaptive Backlight Dimming... czy to naprawdę są takie super technologie?

~Gość | 3 lipca 2017 16:56:18 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Sprzedawcy w sklepach zachwalają telewizory z nowymi technologiami. Jednak w sklepie nie bardzo mamy możliwość sprawdzenia danego tv, ponieważ nawet jeśli nam włączą sygnał telewizyjny, to albo jest on słaby albo obraz się tnie, ale przede wszystkim w sklepach jest bardzo jasno (światła wielu jarzeniówek). Chyba nikt w domu nie ma takich warunków do oglądania tv. Stąd moje pytanie do osób posiadających nowe telewizory z HDR lub jasnymi matrycami (bo podobno obecne telewizory mają jaśniejszy obraz niż te starsze). Czy przy wielkości tv 40"-43" zwłaszcza wieczorem przy zgaszonym świetle takie tv nie rażą Was jasnością? Czy taki jasny obraz nie powoduje bólu oczu lub/i głowy i czy nie jest męczący zwłaszcza podczas wieczornych seansów? 
Pytanie 2 odnośnie adaptacyjnego przyciemniania podświetlenia (wyraziste sceny rozgrywające się w ciemności i wysoki kontrast dzięki nieustannej optymalizacji podświetlania - tv stale analizują otrzymywane obrazy i ciągle dostosowują moc światła, aby zapewnić optymalną jakość obrazu), ale czy takie coś nie powoduje w praktyce migotania obrazu (zwłaszcza wieczorem jak jest ciemno)?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Ajumiko

Jakie są aktualnie najbardziej korzystne abonamenty telefoniczne bez telefonu?

Ajumiko | 1 lipca 2017 22:12:48 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Znalezione obrazy dla zapytania abonament telefoniczny Ile macie internetu, co macie nielimitowane i czy jesteście zadowoleni?

odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz

Jak to jest z tym SMART TV?

~Gość | 1 lipca 2017 15:13:49 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Myślę o zakupie nowego telewizora (40"-43") i po przeczytaniu różnych opinii zastanawiam się jak to naprawdę jest w praktyce z tym Smart Tv... Podobno telewizory się zawieszają, ale co dla mnie ważne czy wieszają się w trakcie zwykłego oglądania telewizji lub zmiany kanałów, czy dopiero jak się zacznie wchodzić w aplikacje, przeglądarkę, usb itd.? Kolejna sprawa to jak działają te przeglądarki www? Czy można swobodnie przeglądać strony w necie jak na komputerze, czy są z tym jakieś problemy (jakie)? Wreszcie czy ilość rdzeni ma naprawdę znaczenie? Czy tv dwu- lub czterordzeniowy faktycznie będzie działał płynniej niż jednordzeniowy? Podobno takie też się zawieszają. Ps. mój starszy tv LCD w ogóle się nie wiesza, ale czy jest to możliwe we współczesnych TV? Czy może wszystkie obecnie sprzedawane tv są "skazane" na takie problemy?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Garnituroman

Zazwyczaj pierwsze czy drugie nazwisko jest panieńskie u żon które mają dwu członowe nazwisko?

Garnituroman | 1 lipca 2017 12:44:21 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 224,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 95,8 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów