zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

AGD i RTV

- ika -

Pomadka ochronna/pielęgnacyjna dla alergika?

- ika - | 15 stycznia 2017 19:49:49 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

Pytanie kieruję głównie do użytkowniczki j84, ponieważ pisała, że zna się na składzie kosmetyków. Ale jeśli ktoś ma coś sprawdzonego, to również poproszę. Chodzi mi o pomadkę nie zawierającą żadnych szkodliwych dodatków ani lanoliny czy jakichś wyciągów ze ślimaka czy innych robali, bo tego się po prostu brzydzę. Pomadka ma przede wszystkim działać kojąco i pielęgnacyjnie na mocno spierzchnięte usta. Szukałam już w aptece, w której zwykle kupuję online, ale nic sensownego tam nie wypatrzyłam. Ogólnie wybór pomadek do ust był znikomy i same paskudztwa :( Nie chcę też wydawać na to jakiejś ogromnej sumy, wolałabym coś tak do 50 zł, jeśli to możliwe

Ostatnia aktualizacja: 15-01-2017 19:50:36
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
mamita

Co mówisz ,gdy odbierasz telefon ?

mamita | 12 stycznia 2017 18:32:35 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

I jest to nieznany Ci numer?A co ,gdy dzwonią "znajomi" ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

czy produkcja telewizorów ma jeszcze sens?

~ggg | 10 stycznia 2017 20:01:54 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Moim zdaniem telefony z projektorami mogły by z łatwością zastapić telewizor.
Nie wszystko się zobaczy w telewizorze nawet niewygodne jest pisanie kpmentarzy jak się posiada w tv internet. 
Sylwester można by było wybierać gdyby telefony posiadały telewizję. Jefno urządzenie zamiast kilku to rewolucja. Ponieważ gdyby było cpś w internecie to mpżn by było pokazać i oglądać w każdym miejscu.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Wybierzmy optymalny telefonik za ok 1000zł +- 200

~Oszołomiony Wyborem | 10 stycznia 2017 19:37:44 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Od kilku dni szperam po różnych stronach telepolis, mgsm, benchmark, przeglądam youtuba jak np. Mobzilla i stwierdzam że jest w tym temacie straszny rozgardiasz. Jestem średnio-wymagającym użytkownikiem, trochę multimediów (oczywiście muzyczka, fajnie żeby aparacik trzymał poziom, jakaś karta pamięci), no żeby mi co 5min bateria nie padła wiadomo - generalnie ma się całość trzymać. Modele które rozpatrywałem w kolejności dochodzenia: LG G4/Nexus5 , Xperia Z3, Huawei P9 Lite, Samsung Galaxy A5 2016, Alcatel Idol 4 i Xiaomi Redmi 3s. Papilarne nie są koniecznością jakoś nie widzę do tego zastosowania na najbliższe 3lata, prędzej jakiś żyro do zabawy z VR ale jakoś nie naciskam. Co waszym zdaniem i dlaczego?  

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
All12345

Niepełnoletni zakupy w sieci

All12345 | 9 stycznia 2017 17:47:26 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Audio

• G+
  • Facebook

Mam 14 lat i chcę se kupić fajne słuchawki za ponad 300 zł ale w moim mieście nie ma ich :P Chciałbym je zamówić ale nwm czy mogę. Chce zamówić je kurierem i płatność przy odbiorze. Czy mogę

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Daniel86

Czy posiadasz Blu-ray? Sondaż

Daniel86 | 8 stycznia 2017 12:42:20 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Wideo

• G+
  • Facebook

Witam. Kiedyś prawie każdy miał magnetowid. Potem przyszedł czas na odtwarzacze DVD, choć przypuszczam, że już w mniejszym stopniu, bo musiały one konkurować z internetem, komputerami i konsolami do gier z funkcją odtwarzania filmów DVD/VCD. Zastanawia mnie więc, jak głęboko zakorzenił się Blu-ray i w jakiej formie? I czy w ogóle w dzisiejszych czasach potrzebny jest jakikolwiek odtwarzacz filmów, skoro prawie w każdym domu jest komputer, internet, telewizor i/lub dekoder płatnej telewizji z VOD, twardym dyskiem i gniazdem USB? (Pytając inaczej: czy fizyczne nośniki filmów są nam jeszcze potrzebne?).

Jeśli więcej niż jedna opcja, to zaznacz tą, z której najczęściej korzystasz.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 08-01-2017 12:45:15
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
calkaa

Czy kanar uprawia swój zawód z zamiłowania?

calkaa | 6 stycznia 2017 17:41:36 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Jest oczywistym ,ze nie kupuje biletu tylko ten co na chleb nie ma,a nie ze próbuje sie wzbogacic.Ja reklamuje ludzi w swojej pracy,dlaczego kanar w swojej ich degraduje ,wiedzac ze nie ma taki co jedzie bez biletu bo ci przy korycie mają za dużo?

Ostatnia aktualizacja: 06-01-2017 17:44:36
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Witam

~Gość | 5 stycznia 2017 19:46:49 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

Mam pytanie ? 
Mam podać nr aukcji ,a nie wiem który to jest numer .
Proszę o odpowiedz

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
calkaa

Do tych co pytamy,daje im rekomendacje....

calkaa | 5 stycznia 2017 17:33:50 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Dlaczego robicie z tego portalu gazete bravo girl"?

http://pytamy.pl/kat,19,title,dlaczego-tak-mnie-traktuje2,pytanie.html

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
- ika -

Kogo nazwalibyście Azjatą?

- ika - | 3 stycznia 2017 08:33:50 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

Nie wiem czy tylko mi się tak ubzdurało, ale pamiętam, że kiedyś Azjatą nazywano tylko skośnookich mieszkańców Azji należących do rasy żółtej, czyli np. mieszkańców Chin, Mongolii, Wietnamu, Korei. Jednak od niedawna terminem tym obejmuje się także mieszkańców Półwyspu Arabskiego, Azji Mniejszej, Półwyspu Indyjskiego i ogólnie Arabów mieszkających w Azji. Gdyby ktoś kiedyś powiedział, że np. widział w moim mieście jakichś Azjatów, to od razu pomyślałabym, że chodzi o skośnookich. Czy tylko ja tak kojarzę, czy faktycznie to się zmieniło?
Może to przesada, ale odnoszę wrażenie, że terminem tym zaczęto określać w mediach Arabów i np. Pakistańców, aby ukryć fakt, że chodzi o wyznawców islamu i aby nie podawać, z jakich konkretnie krajów pochodzą.
PS
Tak, wiem że wszystkie te półwyspy leżą w Azji :P

Ostatnia aktualizacja: 03-01-2017 08:47:02
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 109,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,2 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 78,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  4. 4 77,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 76,6 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów