zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
ata-ata

Dzien dobry, dzis mamy Miedzynarodowy Dzien Odpoczynku od Swietowania

ata-ata | 21 października 2017 07:14:38 | kategoria: Praca, Własna działalność

• G+
  • Facebook

Tak wiec nie swietujemy dzis?
- Dnia bez Skarpetek (bo zimno)
- Swiatowego Dnia Liczenia Guzikow (bo po co)
- brytyjskiego Dnia Jablka (jak chcieli brexit to niech maja)
- amerykanskiego Dnia Slodyczy (przynajmniej nie utyjemy)
- meksykanskiego Dnia Naczo (i tak malo znane)
- niemieckiego Dnia Stron Dzieciecych (wyroslismy) 
- ani Trafalgar-Day (mamy swoje)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
elsie

Protestowal, ale co to da?

elsie | 21 października 2017 06:51:01 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

oto jego list:

1. Protestuję przeciwko ograniczaniu przez władze wolności obywatelskich.
  2. Protestuję przeciwko łamaniu przez rządzących zasad demokracji w szczególności przeciwko zniszczeniu (w praktyce) Trybunału Konstytucyjnego i niszczeniu systemu niezależnych sądów.
  3. Protestuję przeciwko łamaniu przez władzę prawa, w szczególności Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Protestuję przeciwko temu, aby ci, którzy są za to odpowiedzialni (m.in. Prezydent) podejmowali jakiekolwiek działania w kierunku zmian w obecnej konstytucji – najpierw niech przestrzegają tej, która obecnie obowiązuje.
  4. Protestuję przeciwko takiemu sprawowaniu władzy, że osoby na najwyższych stanowiskach w państwie realizują polecenia wydawane przez bliżej nieokreślone centrum decyzyjne związane z Prezesem PiS, nieponoszące za swoje decyzje odpowiedzialności. Protestuję przeciwko takiej pracy w Sejmie, kiedy ustawy tworzone są w pośpiechu, bez dyskusji i odpowiednich konsultacji, często po nocach, a potem muszą być prawie od razu poprawiane.
  5. Protestuję przeciwko marginalizowaniu roli Polski na arenie międzynarodowej i ośmieszaniu naszego kraju.
  6. Protestuję przeciwko niszczeniu przyrody, szczególnie przez tych, którzy mają ją chronić (wycinka Puszczy Białowieskiej i innych obszarów cennych przyrodniczo, forowanie lobby łowieckiego, promowanie energetyki opartej na węglu).
  7. Protestuję przeciwko dzieleniu społeczeństwa, umacnianiu i pogłębianiu tych podziałów. W szczególności protestuję przeciwko budowaniu „religii smoleńskiej” i na tym tle dzieleniu ludzi. Protestuję przeciwko seansom nienawiści, jakimi stały się „miesięcznice smoleńskie”, przeciwko językowi nienawiści i ksenofobii wprowadzanemu przez władze do debaty publicznej.
  8. Protestuję przeciwko obsadzaniu wszystkich możliwych do obsadzenia stanowisk ludźmi, którzy w większości nie mają odpowiednich kwalifikacji.
  9. Protestuję przeciwko pomniejszaniu dokonań, obrzucaniu błotem i niszczeniu autorytetów, takich jak Lech Wałęsa, czy byli prezesi TK.
  10. Protestuję przeciwko nadmiernej centralizacji państwa i zmianom prawa dotyczącego samorządów i organizacji pozarządowych zgodnie z doraźnymi potrzebami politycznymi rządzącej partii.
  11. Protestuję przeciwko wrogiemu stosunkowi władzy do imigrantów oraz przeciw dyskryminacji różnych grup mniejszościowych: kobiet, osób homoseksualnych (i innych LGBT), muzułmanów i innych.
  12. Protestuję przeciwko całkowitemu ubezwłasnowolnieniu telewizji publicznej i niemal całego radia i robieniu z nich tub propagandowych władzy. Szczególnie boli mnie niszczenie (na szczęście jeszcze nie całkowite) Trójki, radia, którego słucham od czasów młodości.
  13. Protestuję przeciwko wykorzystywaniu służb specjalnych, policji i prokuratury do realizacji swoich własnych (partyjnych bądź prywatnych) celów.
  14. Protestuję przeciwko nieprzemyślanej, nieskonsultowanej i nieprzygotowanej reformie oświaty.
  15. Protestuję przeciwko ignorowaniu ogromnych potrzeb służby zdrowia.

Protestów pod adresem obecnych władz sformułowano dużo więcej, ale skoncentrowałem się na tych, które są najbardziej istotne, godzące w istnienie i funkcjonowanie całego państwa i społeczeństwa. Nie kieruję żadnych wezwań pod adresem obecnych władz, gdyż uważam, że nic by to nie dało. Wiele osób mądrzejszych i bardziej znanych ode mnie, podobnie jak wiele instytucji polskich i europejskich, wzywało już te władze do różnych działań i niezmiennie te apele były ignorowane, a wzywający obrzuceni błotem

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
elsie

Poranny sucharek?

elsie | 21 października 2017 06:33:12 | kategoria: Inne, Śmieszne

• G+
  • Facebook

p9.jpg

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
elsie

Tym razem dedykacja dla?

elsie | 21 października 2017 06:18:44 | kategoria: Kultura i sztuka, Muzyka

• G+
  • Facebook

@znafca_zyta! (tylko nie narzekaj na wiesz co!!!)
https://www.youtube.com/watch?v=YT_63UntRJE

Podobny obraz

Ostatnia aktualizacja: 21-10-2017 06:31:00
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
znafca_żyta

Liczba bestii

znafca_żyta | 21 października 2017 01:17:08 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

666 miliardów - tyle wyniósł deficyt USA za rok fiskalny 2017. Przypadek? 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
okonek

czy nie włączając TV i niektórych portali czujecie się zdrowsi?

okonek | 21 października 2017 01:08:22 | kategoria: Hobby, Kolekcjonerstwo

• G+
  • Facebook

interpretacja dowolna

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Radomiła

I jak... warto iśc na "film" "Twój Vincent" ?

Radomiła | 21 października 2017 00:44:48 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Bo tak sobie planuję jutro na coś pójść, ale nie widzę nic ciekawego a film który mnie interesował jest tylko w godzinie, gdy mam jeszcze zajęcia :(
a może lepszy byłby "the mountain between us" ?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
antysocjalista

Co sądzicie o fanach nylonów i jak ich odbieracie?

antysocjalista | 20 października 2017 23:41:56 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

W internecie, a zwłaszcza na zbiorniku bardzo dużo jest ludzi jarających się nylonem! Śmiech Ja rozumiem tak jak ja wysokimi szpilkami, platynowymi lokami, ale nylonem? Co oni mają w baniach? Rodzą się z tym? Dla mnie takie coś jak na ilustracji tylko szpeci tą dziewczynę to co założyła na nogi. Bezsensu - mini i jakieś błyszczące coś na nogach. Albo nogi gładkie albo takie normalne rajstopy/pończochy a nie takie błyszczące. Zauważyłem że ci fani nylonów to chyba też mają jakieś zboczenie na punkcie gir. Zamiast patrzeć na uda jak ja bo wiadomo obok ud jest źródełko przyjemności to oni od końca jarają się palcami u nóg Zaskoczony i w ogóle stopami. 

Ja bym takiego gościa zbrechał publicznie jakby mi ktoś np. w pracy się przyznał, że lubi takie nylonowe nogi. A więc o takich fanach nylonów mam zdanie że trzeba się z nich śmiać. 

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
antysocjalista

Też tak macie, że z powodu zbyt dużej ilości pootwieranych okien hibernujecie kompa?

antysocjalista | 20 października 2017 23:32:43 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Ostatni raz restartowałem kompa chyba ze 3 tygodnie temu.
Cały czas go hibernuję bo mam za dużo pootwieranych rzeczy.
Dla przykładu mam teraz 8 arkuszy excela, 3 okna Chrome w każdym otwartym profilu po około 20 zakładek, 1 okno Internet Explorera z 8 zakładkami, 6 wordów, 10 notatników, w Notepad++ mam 49 zakładek Śmiech, a do tego jeszcze aplikacja monitorująca bazę danych i SQL developer. 

Potrzebuję ze 2 godziny aby wszystko zamknąć i zapisać odpowiednio więc cały czas tylko hibernuję tego kompa. Czy po skończonej weekendowej pracy powinnem to zrobić czy czekać z tym do poniedziałku? W poniedziałek pewnie nie będzie czasu znowu... 

odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Wesołe miasteczko co ludzie w tym widzą ?

xxxmaciejkaxxx | 20 października 2017 23:30:40 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 110,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,0 pkt birbantbirbant
  3. 3 46,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 38,3 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 31,2 pkt ata-ataata-ata
więcej rankingów