zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
Zgorszony Mędrzec

Wiecie ile zajęłoby człowiekowi dojście pieszo do galaktyki Andromeda?

Zgorszony Mędrzec | 19 września 2017 17:01:58 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

468 miliardów lat.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Tęczowy

Podoba ci się chomik europejski ? :) Sondaż

Tęczowy | 19 września 2017 16:57:23 | kategoria: Przyroda, Gryzonie

• G+
  • Facebook

Moim zdaniem ładne są, ale są bardzo agresywne, taki chomiś to za krzywe spojrzenie na niego to jakby mógł to wymordował by ci pół rodziny i zjadł psa :D 
W sumie mógł by bo mogą przenosić wściekliznę, ale z zjedzeniem psa miał by problemy, no chyba że to york, chichuachua lub inny psopodobny szczur
Taki chomiczek waży pół kilo i jest największym chomikiem, nie jest zagrożony wyginięciem, ale w Polsce jest chroniony bo jest tutaj rzadki 

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
opuszczona

W jakich krajach jest firma Kronospan?

opuszczona | 19 września 2017 16:21:37 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

I gdzie dymi on najwięcej oprócz Polski? 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

śniło mi się, że zostałam zamknięta w obozie koncentracyjnym - co myśleć o takim śnie?

~bananka | 19 września 2017 16:21:19 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

i ludzie tam byli podzieleni na dwie grupy. Pierwsza to czciciele jakby wodza tego obozu i katów i druga trochę mniejsza, gdzie byłam ja to Chrześcijanie. I dla Chrześcijan katy były szczególnie okrutni i zabijali ich na końcu a im dlużej ktoś przeżył tym gorsze tortury miał. To ja od razu chciałam dać się zabić od kuli przy pierwszej ich kontroli, ale bałam się, że to grzech, że udaję, że nie należę do grupy Chrześcijan, że to kłamstwo i w sumie samobójstwo. I miałam jakby kilka żyć bo kilka raz dałam się zabić od kuli a w ostatnim jakby życiu (choć możliwe, że miałam tylko jedno życie a to wszystko jak wcześniej umierałam mi się śniło) chciałam do końca stać przy Chrześcijanach, żeby kaci widzieli, że należe do tej grupy i  nie dać się zabić. I strasznie się bałam i była pierwsza kontrola, okropnie się bałam i pisałam z kimś na telefonie co mam robić i przyszli do nas szybko schowałam tel ale bałam się, że mi zabiorą bo nie zdążyłam go dobrze schować i przez cały sen towarzyszył mi strach i nie rozumiałam, czemu ta druga grupa czci tych katów skoro dla nich też byli bardzo okrutni. I może to nie był koszmar w sensie, że obudzilam się spocona ale niezbyt miły sen delikatnie mówiąc i mocne wrażenia wywarł. 

szimny02

zgubione

szimny02 | 19 września 2017 16:12:45 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

no to jak zgubiłem dowód nadania to wszystko przepadło tak. To co oni tam robią na pewno mają wpisane w komputerze że wysyłałem list

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy po usunięciu pieprzyka z twarzy na nosie można jeść?

~nick_Tymczasowyowy | 19 września 2017 16:01:40 | kategoria: Styl i uroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Boję się, że mi szew pęknie albo źle rana zagoi. To jest koło noska, koło lewego oka. 
Jak jem to czuję jakby mi tam skakało/ruszało. Plaster też ciągnie, nie mogę go zdjąć do piątku. 

Nic mi nie mówiono czy można jeść czy nie można. Może ktoś jest lepiej doinformowany?

Mam obawy, bo jak byłam u dentystki przy usuwaniu ósemek sama wyczytałam, że nie można jeść itp. 

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
szimny02

Zgubiłem awizo?

szimny02 | 19 września 2017 15:56:54 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wysłałem list do odbiorcy priorytetowo 14.08 dzisiaj jest 19.08.2017 i list nie doszedł do odbiorcy ale w tym czasie zgubiłem awizo. Czy to znaczy że przepadł ten list.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
harmonik

Jest możliwe, że następny huragan na Karaibach nazwą Magdalena, Józef lub Piotr?

harmonik | 19 września 2017 15:56:31 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Obecny po Irmie, nazwano Marią. Bo Fatimą to chyba baliby się nazwać..

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
harmonik

Potraficie to sobie wyobrazić, że większość społeczeństwa opowie się za wprowadzeniem kilku kategorii wzrostowych do Sondaż

harmonik | 19 września 2017 15:37:30 | kategoria: Sport, Siatkówka

• G+
  • Facebook

siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, aby te atrakcyjne gry sprawnościowe były dostępne dla całego społeczeństwa, a nie tylko dla obficie wyrośniętych, i stanie się to normą prawną?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Zgorszony Mędrzec

Jaka jest najgorsza praca?

Zgorszony Mędrzec | 19 września 2017 15:36:58 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

.
.
.
.
Nocna zmiana na biegunie północnym. :D

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 222,2 pkt elsieelsie
  2. 2 105,2 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 93,6 pkt okonekokonek
  4. 4 90,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 63,9 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów