zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
littlestar

Czy mam depresję? Co mi jest?

littlestar | 24 lipca 2017 16:10:24 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Od około roku pojawiły się u mnie objawy fobii społecznej, spowodowane tym, że byłam mocno prześladowana w tym roku szkolnym. Mam 14 lat. W ostatnim czasie zamartwiam się o swoją przyszłość, a raczej o przyszłość moich bliskich, bo kij ze mną, ale nie chcę, żeby im coś się stało. Wyraźnie straciłam apetyt i schudłam 3 kg. Jeśli coś zjem, czuję się z tym okropnie. Czuję, że ze mną dzieje się coś złego. Najgorzej jest rano. Po południu mi się trochę poprawia, ale ranki są nie do zniesienia. Jestem strasznie przygnębiona, ale nie chce mi się płakać. Kiedy idę spać najpierw muszę poleżeć 2 godziny, a dopiero później zasypiam. Jestem zmęczona, nie chce mi się nic robić. Co mi jest i co mam zrobić?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
antysocjalista

Co daje bycie lokalnym przewodnikiem w Google?

antysocjalista | 24 lipca 2017 15:54:56 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wczoraj poczytałem trochę na stronach Google o funkcji lokalnego przewodnika ale nadal za bardzo nie widzę w tym zysku. To robimy tak sobie tylko dla chwały czy kryją się za tym jakieś wymierne korzyści? 

Ktoś z was jest lokalnym przewodnikiem na Google?

Ostatnia aktualizacja: 24-07-2017 15:55:10
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Bingola

Czy po tak masakrycznej ocenie ustaw o TK i KRS przez prezydenta, Rzecznika Praw Obywatelskich i wiele innych uznanych instytucji, nie wspominając o Suwerenie – magister Ziobro powinien odejść?

Bingola | 24 lipca 2017 15:34:25 | kategoria: Polityka, Afery

• G+
  • Facebook

Wszak to on ją forsował, to on przemawiał i bronił jak lew w Senacie, to on miał w niej najwięcej do powiedzenia i to on uzyskiwał w wyniku jej przyjęcia największą władzę.

Honor nakazywałby odejście lub przynajmniej oddanie się do dyspozycji Premiera.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Camping z dzieckiem?

~Zuzia1985 | 24 lipca 2017 15:17:24 | kategoria: Podróże, Europa

• G+
  • Facebook

Czy mając dzieci, zdecydowalibyście się wyjechać z nimi pod namiot?
Poszukując pomysłów na zaplanowanie tych wakacji, trafiłam na blog młodej pary, która opisuje swoje podróże z dzieckiem (kliknij) I tak mnie zainspirowali, że zaczęłam rozważać taką opcję, żeby z mężem i 2letnią córką wybrać się pod namiot np. do Chorwacji. Co o tym sądzicie? Mieliście już podobną wyprawę?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
harmonik

Dałbym Wam dodatkowe 2 dni wolne w każdym tygodniu, gdybyście chcieli przestawić się na odżywianie wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów. Sondaż

harmonik | 24 lipca 2017 15:08:41 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Poszlibyście na taki układ?

Spytajcie się też Waszych dzieci, czy wolałyby nie iść przez dodatkowe 2 dni w każdym tygodniu do szkoły, wybierając takie wyłącznie owocowe odżywianie.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
ata-ata

Wybierzecie cos dla siebie? Sondaż

ata-ata | 24 lipca 2017 14:59:39 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bo dzisiaj mamy:

1. Dzien Policjanta
2. Dzien Pszczolki Mai
3. Swiatowy Dzien Wirtualnej Milosci
4. Dzien Tequili (amerykanski)
5. Opowiedz-Jakis-Stary-Dowcip-Dzien (tez amerykanski)

No wiec co wybieracie?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
znafca_żyta

To może i ja..

znafca_żyta | 24 lipca 2017 14:52:51 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

jakiś śmieszny quiz
Miałem 100%

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
znafca_żyta

Najważniejsza informacja dnia

znafca_żyta | 24 lipca 2017 14:39:01 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Renault oficjalnie potwierdziło, że Kubica będzie testował tegoroczny model bolidu na Węgrzech. Tym samym chyba potwierdzają się pogłoski o bliskim końcu Palmera w tej ekipie. Myślicie, że jest szansa na powrót Roberta do startów jeszcze w tym sezonie? 

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
elsie

Wypad do Argentyny?

elsie | 24 lipca 2017 14:10:57 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

TEST

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
antysocjalista

Wystarczy podstawić daty?

antysocjalista | 24 lipca 2017 13:33:27 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Od początku 1926 (2015) roku trwały w II (III) RP zamieszki, strajki i demonstracje. Pomimo kryzysu gospodarczego młoda polska demokracja świetnie funkcjonowała. Piłsudski (Tusk) będący na politycznej emeryturze od 1922 (2009) roku widział w kryzysie swoją nadzieje na powrót do władzy. Pracę nad obaleniem demokracji przygotowywał już od 1922 (2015) roku. Od 1922 (2015) funkcjonowały dwie wzajemnie się przenikające konspiracje mające na celu obalenie demokracji i pluralizmu w celu odsunięcia prawicy od władzy. Jedną konspiracją była konspiracja piłsudczyków (peowców), drugą konspiracja masonerii (niemiecka i kod). Inicjatorami współpracy masonerii (kodziarstwa) z sanacją (peowcami) byli masoni (kodziarze) (w 1926 (2015)policja rozpoczęła inwigilacje masonerii (kodziarstwa) podejrzewając ją słusznie o organizowanie przewrotu – niestety prezydent Wojciechowski (Duda) nie wierzył że Piłsudski (Tusk) targnie się na instytucje niepodległej Polski). Wprowadzenie dyktatury i odebranie możliwości Polakom decydowania o losie Polski było jedyną możliwości sanacji (peowców) na przejecie władzy (nieustannie kurczące się poparcie dla sanacji (peowców) było zbyt małe by dać zwycięstwo w demokratycznych wyborach). ZSRR (UE) wiązał ogromne nadzieje z zapowiadającą się w Polsce wojną domową. 

Zamach poprzedziła ofensywa medialna sanacji.

12 mają 1926 roku (2018) sympatycy Piłsudskiego (Tuska) obalili prawicowy rząd pochodzący z demokratycznych wyborów

Ostatnia aktualizacja: 24-07-2017 14:25:03
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 274,1 pkt elsieelsie
  2. 2 134,9 pkt BingolaBingola
  3. 3 121,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  4. 4 111,4 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 97,1 pkt ata-ataata-ata
więcej rankingów