zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
titan
Exp

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w quizie "Czy jesteś spostrzegawczy?"

Exp | 26 września 2016 14:09:09 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

http://www.quizme.pl/q/kuriboh/czy_jestes_spostrzegawczy

Zapraszam do podzielenia się swoimi wynikami z użytkownikami tego forum. ;)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
95Edyta

Gdybyś miał się określić..

95Edyta | 26 września 2016 14:04:32 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W jednym zdaniu? ;)) Jak byście zareagowali, co odpowiedzieli, gdyby obca osoba, stwierdziła, że.. Jesteście haha "Cudeńkiem" ? 

titan

jak przejśc grę krakowskie granie w bieganie ? już 87 razy próbowałem a się nie da

titan | 26 września 2016 14:00:54 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

xklawox3

Samsung Galaxy s4

xklawox3 | 26 września 2016 13:41:30 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Witam, mam problemy z moim telefonem Samsuniem Galaxy s4, mianowicie telefon ciagle sie wylacza, jest np 40% i jak wlaczam cokolwiek np dane komorkowe to mi sie wylacza. Jak sie go po tym podlaczy do ladowarki i ponownie uruchomi telefon ma tyle procent przy ilu sie wylaczyl. Jesli sie nie podlaczy to ma jakies 2/3% i nie da go sie uruchomic. Dodam jeszcze ze bateria w telefonie spada w niewyobrazalnym tempie nawet jak nic nie robie. Czy to jest wina telefonu czy bateri? Co zrobic

Ostatnia aktualizacja: 26-09-2016 13:45:28
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

czy gdyby normalny czlowiek wiedzial ze osoba

~Gość | 26 września 2016 13:21:43 | kategoria: Miłość i związki, Single

• G+
  • Facebook

ktora z nim pisze rozmawia manipuluje nim z jakis przyczyn i nie jest tym za kogo sie podaje nakladlibyscie takiej osobie po pysku? A dostaliscie moze kiedys?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Amara

Dlaczego ludzie myślą, że związek spokojny i bez kłótni to zdrowy związek?

Amara | 26 września 2016 13:20:40 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

Podam przykład z życia. Każdy mówił, że znajomi mojej koleżanki są patologiczni bo trzaskają drzwiami, kłócą się i nie raz wyzywają. Oboje są impulsywni a on ma jeszcze braki emocjonalne z powodu dzieciństwa i się boi odrzucenia. Tylko, że ona jest wylewna i on zawsze wie co ona myśli. Rozstawali się i schodzili parę razy aż w końcu wzięli ślub i żyją razem od lat. Z kolei teraz dowiedziałam się, że moja koleżanka się rozstaje z chłopakiem, z którym była 5 lat i jeszcze do tego będą się procesować i ogólnie piorą swoje brudy nawzajem. Nigdy się nie kłócili. Ona taka zamknięta w sobie, on wydawał się spokojny a jak puściły im obojgu nerwy to teraz się rzucili sobie do gardeł i ona stwierdziła, że od dawna było jej źle bo nigdy szczerze nie pogadali. Co zabawne to każdy mówił, że to taka przykładna para i tylko im zazdrościć. Każdy myślał, że między nimi jest super a tutaj taki syf i okazuje się, że ta druga para furiatów to bardziej udany związek. Wydaje mi się, że w związku powinny być emocje bo jak ich nie ma to czy w ogóle tam są jakieś uczucia? Jak ze sobą ludzie nie rozmawiają to też źle. Wychodzi na to, że już lepiej wykrzyczeć co się myśli niż dusić w sobie latami jak moja koleżanka.

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
anisani631

czy powinnam iść do psychologa ?

anisani631 | 26 września 2016 13:12:53 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

witam mam 22 lata. Mieszkam z narzeczonym i mieszkamy już na swoim:) W wieku 16 lat zaszłam w ciążę z pierwszym dzieckiem, wtedy mieszkałam z rodzicami i moim byłym chłopakiem "ojcem dziecka". Zamieszkał u moich rodziców ze mną bo chciałam wręcz nalegałam na mamę by się wprowadził żeby pomógł mi przy dziecku, zgodziła się. Odkąd pamiętam moi rodzice od zawsze nadużywali alkoholu, on też lubił wypić ale wtedy nie wiedziałam że aż tyle, od czasu kiedy się wprowadził bardzo polubił moich rodziców z czego nie byłam aż tak zadowolona, no i zaczęło się wspólne nadużywanie alkoholu ja byłam na bocznym torze bo byłam w ciąży. Potem urodził się mój największy skarb, sens życia. Oni jak pili tak pili wtedy dalej, nie raz dostałam po pysku od ojca, wyzwiska na mój temat od matki. No i potem też od niego potem przepraszał mówił że się nie powtórzy ale to nie miało znaczenia bo było tak samo. Miałam go dość, nie pomagał mi przy dziecku, upokarzał mnie no i bił. Postanowiłam go zostawić. I tak zrobiłam powiedziałam że ma się wyprowadzić. Jak się wyprowadził rodzice bardzo się zdenerwowali na mnie gdyż on pracował i całe pieniądze wypłatę oddawał mojej mamie. A ona miała więcej pieniędzy. Potem ciąg dalszy wyzwisk od najgorszych dziwek szmat kurew itd. Potem poznałam wspaniałego człowieka który powiedział że mi pomoże że chce być ze mną i że nas z tąd wyciągnie. Jak powiedział tak zrobił mieszkamy razem mamy piękne mieszkanie drugie dziecko w drodze troszczy się o mnie i o mojego syna. Traktuje je jak swoje własne i oddał by wszystko żeby nie stała nam się krzywda. Problem polega w tym że ja nie jestem do końca szczęśliwa przez to co przeszłam niby już po wszystkim ale męczy mnie to jakoś czuję jak bym miała jakąś ranę która nie chce się zagoić. Teraz pytanie czy powinnam iść z tym do psychologa ? Opowiedzieć wszystko od A do Z ? Wstydzę się nie będę ukrywać. 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Andrzej6289

Dlaczego Anglikanie masowo wracają do Kościoła Katolickiego?

Andrzej6289 | 26 września 2016 12:20:42 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Czyż nie dla tego, że otworzyły im się umysły i serca i dojrzeli do prawdy, którą głosi jedyny, prawdziwy Kościół Katolicki?
Tak, to jest główna przyczyna dla której oni powracają do właściwego Kościoła o czym sami dają świadectwo... 
A ty, człowieku, dokąd będziesz zwlekał z powrotem?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
30cm_w_zwisie

Czy to prawda, że narząd nieużywany przez długi czas kurczy się i wysycha?

30cm_w_zwisie | 26 września 2016 12:18:24 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 232,5 pkt elsieelsie
  2. 2 87,5 pkt tadziotadzio
  3. 3 70,4 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 55,1 pkt leone2leone2
  5. 5 51,6 pkt okonekokonek
więcej rankingów