zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
Alice-in-wonderland

Jakich zapachów nie tolerujesz?

Alice-in-wonderland | 28 listopada 2014 08:53:38 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Ile mam lat?

~Gość | 28 listopada 2014 08:47:53 | kategoria: Między nami, Co o mnie myślisz

• G+
  • Facebook

A raczej na jakim etapie rozwoju jestem? Moje obowiązki w domu to wynoszenie śmieci i wychodzenie z psem. Nie gotuje w domu tylko babcia a czasem mama. Nie pracuję. Nigdy nie miałam chłopaka. Lubię i emocjonuje się zagranicznymi serialami, zwłaszcza jeśli występują tam pary. Najczęściej wysiaduje w internecie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Banan8

Jakie studia inżynierskie w Warszawie?

Banan8 | 28 listopada 2014 07:39:49 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

W przyszłym roku matura i koniec nauki w technikum (przy założeniu, że wszystko pójdzie zgodnie z planem).

Człowiek staje na rozdrożu na którym nie ma drogowskazów.

Zastanawiałem się nad studiowaniem w Warszawie - tylko jaki kierunek i jaka uczelnia?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
ToNieJaByłamEwą

Boję się jak jeden z użytkowników Pytamy zostanie moderatorem. bać się nie bać?

ToNieJaByłamEwą | 28 listopada 2014 07:37:26 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Miałam z nią na pieńku a teraz może zostanie moderatorem mam nadzieję, że okaże się dużym rozsądkiem i będzie traktować mnie jak na mądrego moderatora przystało.
Trzymam kciuki za nią i nie będę jej źle życzyć nie dlatego żeby się jej podlizać, ale jestem dobrą dziewczyną i tak naprawdę nikomu nie lubię źle życzyć.Śmiech

Ostatnia aktualizacja: 28-11-2014 07:37:56
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
znafca_rzycia

Internet

znafca_rzycia | 28 listopada 2014 05:23:57 | kategoria: Internet, Download

• G+
  • Facebook

Czy u Was też się Internet tak wlecze dziś cały dzień?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
lizus

Na dobranoc:-)

lizus | 28 listopada 2014 02:17:11 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Wizualizacja nowego akceleratora liniowego, który zostanie uruchomiony około 2020 roku.

Zapraszam

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Chairman

Jestem załamany, co mam zrobić?

Chairman | 28 listopada 2014 02:05:48 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Moja dziewczyna miała od około roku problemy psychiczne. Czuła się źle we własnym domu, pokoju. Mówiła że w pokoju coś jest nienaturalnego. Osobiścię wierzę w Boga i duchy i może faktycznie mogła mieć jakąś istotę paranormalną w domu. 
Rozmawialiśmy o jej problemach z naszą nauczycielką, która podobno jest empatą i wyczuwa różne rzeczy. Poleciła najpierw psychologa ale za moimi plecami namawiała dziewczynę na reiki. Z początku jak się o tym dowiedziałem to się zgodziłem. Pomyślałem, że jak to ma jej pomóc to ok. Ale było po tym jeszcze gorzej. 
Po pierwsze nagadali jej, że któraś z nich zamknęła "portal" w jej pokoju, przez który przechodziły te "złe moce" odpowiedzialne za jej zły stan psychiczny (cięcie się, dołki). Po drugie nauczyli jej oczyszczania aury i uzdrawiania co brzmi dla mnie niedorzecznie, ponieważ nie wierzę w takie zdolności ludzi, a przynajmniej nie wyuczone. 
Od kiedy tam chodzi jej charakter zmienił się o 360 stopni. Z cichej myszki bez znajomych nagle stała się duszą towarzystwa i szuka znajomych na siłę. Do mojej klasy chodzi jeszcze jeden z "darem" takim co ona i teraz są best friend. Ze mną codziennie się kłóci, ponieważ nie wierzę w te reiki i mówię że jest w sekcie co ją boli i jak słyszy, że się wyśmiewam z tych reików to odrazu jestem atakowany. 
Zaczyna taić przede mną różne rzeczy, chociaż nigdy nie mieliśmy tajemnic, za to wszystko mówi tej nauczycielce.

Czy te całe reiki to sekta? I co mogę zrobić ja, który boję się o moją miłość, o to że ją stracę przez to. Nawet nie wiem jak z tym walczyć i czy w ogóle powinienem...

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Jak reagujesz, gdy święty Mikołaj bierze Twoje dzieci na kolana i całuje się z nimi?

~kolanie | 28 listopada 2014 02:05:23 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Ten dzień jest coraz bliżej.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
lizus

Jak tam humory o 01:22, co robicie? :-)

lizus | 28 listopada 2014 01:22:27 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Uśmiech

Zapraszam

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
zbigpary

Jednych to ucieszy, a drugich to zmartwi, ale jeśli jeszcze raz pojawi mi się tu bezczelnie chuligańska reklama debilnego kapitalizmu,

zbigpary | 28 listopada 2014 01:17:35 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

to zrezygnuję z udzielania się na Pytamy.pl, bo szkoda mojego denerwowania się na takie bezczelnie chuligańskie reklamy debilnego, szujowatego kapitalizmu dla szuj i przygłupów, jakie serwują tu użytkownikom na tym serwisie właściciele i programiści. Przeniosę się do moich blogów, a gdy będzie je już trochę widać, to dam znać tu moim zwolennikom.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 42,8 pkt Leone1Leone1
  2. 2 41,8 pkt jan_ek 57jan_ek 57
  3. 3 41,1 pkt tadziotadzio
  4. 4 33,2 pkt mk777mk777
  5. 5 31,6 pkt no to cono to co
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl