zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
ToNieJaByłamEwą

Czy na odkochanie najlepsze jest zakochanie?

ToNieJaByłamEwą | 23 listopada 2014 10:09:17 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Miałam chłopaka z którym chodziłam prawie 5 miesięcy nie dawno się rozstaliśmy... . To były dla mnie cudowne chwile, których nie przeżyłam z poprzednimi chłopakami. Jestem w nim zakochana normalnie na zabój. Planowaliśmy nawet wspólnego sylwestra i nawet poznałam jego rodzinę. Na obiecywał mi różności i mówił mi ciągle jak bardzo mnie kocha i jestem dla niego najważniejsza. 
Któregoś dnia wpadli do mego chłopaka jego koledzy a ja wtedy byłam u niego zapalił z nimi (cenzura) i wypił. Po czym wróciłam do domu, bo ciężko było mi wysiedzieć z samymi chłopami.
Coś wtedy w nim pękło i na drugi dzień oznajmił mi, że mnie zdradził dwa razy i tak ciężko mu się z tym żyło, że lepiej żebyśmy się rozstali i że "nie zasługuje na taką cudowną dziewczynę jak ja".Płacz Wybaczyłam mu i chciałabym być z nim razem, ale on ciągle się opiera i mówi mi, że musi dojrzeć do jakiegokolwiek związku i że nie da razy żyć ze mną po takim czymś. Dodam, że nigdy go nie okłamałam ani nawet nie zdradziłam ... Ciężko mi z tym teraz tym. Dlaczego on tak się ode mnie odsunął? Wszystko było dobrze...Płacz Potem koledzy zaczęli się jego wtrącać i jeden z nich powiedział, że lepiej by było gdybyśmy się rozstali. A ja wciąż nie mogę przestać o nim myśleć. Przyjaciółka mi mówi, żebym odpuściła i znalazła sobie drugą miłość to wtedy zapomnę o nim. Ale czuję, że to nic nie da.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Kolumb1234

Jak wam sie podoba ratusz w Zduńskiej Woli?

Kolumb1234 | 23 listopada 2014 09:58:09 | kategoria: Biznes i finanse, Fundusze UE

• G+
  • Facebook

Ponoc ma najmocniejsze szyby ze wszystkich budowli w Europie

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
anetka000

zabrane w niemczech prawo jazdy

anetka000 | 23 listopada 2014 09:25:53 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

2006 do 2008 zabrano mi prawo jazdy w niemczech.Po odczekanym terminie pojechalam do polski oddalam prawojazdy oraz pismo z sadu niemieckiego do kiedy i dlaczego zostaly mi prawa zatrzymane.Otrzymalam nowe(wtornik).Do teraz-2014 jezdzilam na tych prawach.Przy rutynowej kontroli po 2 tygodniach wezwano mnie do urzedu i powiedziano ze nie moge na tych prawach jazdy jezdzic bo sa one duplikatem tych starych-kieruja mnie na MPU.Po tylu latach.Mam super prace nie moge jej stracic.a jak wyglada sprawa jesli pojade do polski przemelduje sie do innego miasta ,wyrobie NOWE PRAWA.Wiem ze beda one nowe i nowy numer.Prosze o rade.Slyszalam ze niemcy jezdza do CZech lub Polski i tak robia.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
laon

Co maja inni chłopacy czego nie mam ja,że mają dziewczyny a ja nie!!!

laon | 23 listopada 2014 08:51:39 | kategoria: Miłość i związki, Single

• G+
  • Facebook

No właśnie powie mi ktoś.

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
teorertikus

Jak oceniacie moje postępy wagowe na przestrzeni ostatniego tygodnia?

teorertikus | 23 listopada 2014 07:16:43 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

zeszła niedziela: 75.1kg  -0.2kg
    poniedziałek : 74.9kg  -0.2kg
           wtorek : 75.8kg  +0.9kg
            środa  : 75.2kg  -0.6kg
        czwartek : 76.0kg  +0.8kg
          piątek   : 76.7kg  +0.7kg 
          sobota  : 77.0kg  +0.3kg
       niedziela  :  75.0kg  -2.0kg
W ten sposób znowu wróciłem do optymalnej wagi, ponieważ poniżej 75kg nie zamierzam schodzić. Wyraźnie widać, że w sobotę trochę mniej zjadłem, co wcale nie znaczy, że głodowałem, tylko, że się nie opychałem zbytnio, bo jak robię średnio dziennie 15km joggingu to spalam na to około 1500 kcal, to też trochę więcej muszę zjeść niż pracownik biurowy, by zachować odpowiedni bilans energetyczny..UśmiechUśmiech

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
tadzio

Sentymentalnie ...wracaj do zdrowia Bono , pewnie to Mike Cię zepchnął z roweru ...

tadzio | 23 listopada 2014 07:12:44 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
znafca_rzycia

Tuszyn sławi Polskę Sondaż

znafca_rzycia | 23 listopada 2014 03:51:56 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Czy naprawdę jedyne wiadomosci o Polsce za granicą muszą dotyczyć radnych z Tuszyna w woj. Łódzkim, którzy toczą bój zacięty o misia Puchatka? Nie chcą nadać placowi zabaw imienia misia Puchatka, bo miś chodzi bez majtek i do końca nie wiadomo jaką ma płeć. Krzyś to na pewno zoofil.

A do tego autor pod koniec życia zmagał się z chorobą psychiczną.

Od siebie dodam, że matka kangurka Roo to bezwstydna panna z dzieckiem a miś ma objawy ADHD. Pnadto otyłość i łakomstwo zdecydowanie przemawiają za użyciem lepszego patrona placu zabaw niż Puchatek.

Mam nadzieję, że błyskotliwi radni z Tuszyna zostali wybrani na następną kadencję. Wy też macie taką nadzieję?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 23-11-2014 04:49:01
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

czy warto mieć dziewczyne która

~werty123 | 23 listopada 2014 02:23:22 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ma dużo kolegów.Pytam bo nie jesteśmy parą (bo wstydze się powiedzieć)i boje się bo jak już mówiłem ma ona dużo kolegów że by mnie zostawiła lub robiła coś za moimi plecami.co zrobić.Dodam jeszcze że ona jeździ z kolegami pomagać charytatywnie i ogólnie zadaje się prawie tylko z nimi.Podpowiedzcie mi co o tym myślicie.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
serek2731

Na czym leży Biblia ? Chodzi oto między kielichem a świecami

serek2731 | 23 listopada 2014 02:12:26 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
avan

Czym jest dla Was życie?

avan | 23 listopada 2014 01:58:14 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

ŻYCIE TO
CZYSTA KARTKA
FILM
KSIĄŻKA KTÓRĄ SAMI PISZEMY
PARĘ CHWIL
KILKA UŚMIECHÓW
SERCE KTÓRE SKRADNIEMY
TROCHĘ ŁEZ
POCAŁUNKÓW
SPOJRZEŃ W OCZY
KILKA RAN
PARĘ WSPOMNIEŃ
NIEPRZESPANYCH NOCY
PIOSENKI
FOTOGRAFIE
CHWILE ZAPOMNIENIA
TYSIĄC LUDZI
PORY ROKU
PORZUCONE MARZENIA
KOLORY
MYŚLI
GWIAZDY NA NIEBIE
KAŻDY DŹWIĘK I OBRAZ
I SŁOWA
A CZYM JEST DLA CIEBIE?

Ostatnia aktualizacja: 23-11-2014 01:58:50
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 67,5 pkt mk777mk777
  2. 2 41,7 pkt manammanam
  3. 3 36,0 pkt laonlaon
  4. 4 35,9 pkt chris27chris27
  5. 5 35,4 pkt MoltoBeneMoltoBene
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl