zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
aluś

Dlaczego mnie tak wku...cie?

aluś | 24 kwietnia 2014 22:37:21 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Dlaczego? Dlaczego się pytam? !Dlaczego jesteście tacy podli i złośliwi i pełni jadu i klrytykujecie? Myslicie, ze jestescie kur...ze złota? Niech ktoś usunie ten profil i nie bede tutaj sie logowala. Tylko trace zdrowie przez ten chory portal. Tutaj sa kosmici jacys. Kur.... kurr... nawet nie mogę napisac na tym głupim portalu przekleństwa a jestem taka wku...ona!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
antysocjalista

Co myślicie o wykorzystywaniu wizerunku upośledzonych ludzi?

antysocjalista | 24 kwietnia 2014 22:36:12 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Czy uważacie że to do końca moralne i dobre?
Kiedy ludzie inwestują opłacając reklamy lub inne akcje charytatywne aby wywołać współczucie w widzach angażują do współpracy upośledzone i chore dzieci lub osoby dorosłe - właśnie te którym ci ludzie mają pomóc.

Działa to tak że: patrzę na chorą "Alę", robi mi się jej żal i chcę właśnie jej pomóc.

Jakoś mnie razi gdy widzę reklamę w telewizji w którym pokazują te dzieci w towarzystwie zawodowych aktorów na profesjonalnych planach firmowych w reklamie emitowanej w cenie 150 000 zł za 30 sekund. Takie handlowanie uczuciami ludzkimi...

Ada1

Film

Ada1 | 24 kwietnia 2014 22:32:20 | kategoria: Muzyka i film, Filmy z sieci

• G+
  • Facebook

Jaki film romantyczny polecacie ? Bo razem z chłopakiem chcemy zobaczyć jakiś film i nic nie umiem jak narazie znaleźć w internecie. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
dedlx

Szach Mat lewacy !

dedlx | 24 kwietnia 2014 22:27:31 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/04/dc97b4625cca1fd285f8c9354ae6a2f6_original.jpg?1398347581

Ostatnia aktualizacja: 24-04-2014 22:27:50
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Bardzo szybko się zniechęcam - rady?

~si | 24 kwietnia 2014 22:24:38 | kategoria: Szkoła, Języki obce

• G+
  • Facebook

Mam bardzo poważny problem ze zrozumieniem tekstu słyszanego. Oczywiście w j. angielskim. Próbuję oglądać filmiki, słuchać piosenek i wyłapywać słowa. Pojedyncze wyłapuję, owszem. Ale to wciąż za mało. Co więcej, bardzo szybko się zniechęcam, bo nie rozumiem całego tekstu. Strasznie mnie to denerwuje. Chciałabym opanować tę umiejętność, ale z drugiej strony nie mogę przełamać tego zniechęcania się. Czuję wstyd przed samą sobą, że prawie nic nie rozumiem. Codziennie sobie powtarzam - "nie, dzisiaj będzie inaczej. Puszczę jakiś filmik i obejrzę DO KOŃCA nawet, jeśli już w połowie coś nie będzie szło". Zawsze kończy się na tym samym - nie rozumiem czegoś, zniechęcam się i wyłączam filmik. Albo muzykę. Okropne to jest. Też tak mieliście czy tylko ja jestem taką osobliwością? Teraz tak na marginesie... Mam problem z wymową "th". Wymawiam je jak polskie "f", ale zdaję sobie sprawę, że jest to niepoprawne. Wiem, że język powinien być między zębami, ale... Nie potrafię. Albo ten język mi ucieka do tyłu i mówię "f", albo nic z tego nie wychodzi kompletnie, bo cały język wchodzi mi między zęby i wiecie jak to jest. Najgorzej jest przy "this", bo gdy zdarzy się, że to "th" mi wyjdzie zwyczajnie nie nadążam chować języka i seplenię "s". Trudno mi to wyjaśnić, ale chyba wiecie co mam na myśli. W ogóle... Czasem mam wrażenie, że mówię jak jakaś Chinka... Nie wiem, czy to już moje urojenia i każdy tak ma czy coś... 

sztrahecla

rak

sztrahecla | 24 kwietnia 2014 22:21:27 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Przypuśćmy że u bliskiej wam osoby(mama,tata,babcia itp.)wykryto raka złosliwego i ta osoba o tym nie ma pojęcia a do tego ma już swoje lata-powiedzmy 80-co robicie?Mówicie jej o tym czy kryjecie przed nią tą smutną prawdę?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
antysocjalista

Czy pisząc o personalnym szatanie powinno używać się dużą czy małą literę literę?

antysocjalista | 24 kwietnia 2014 22:16:23 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

Czy właśnie jako chrześcijanin powinienem pisać o nim z pogardą małą literą - "szatan".

Ostatnia aktualizacja: 24-04-2014 22:17:16
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
antysocjalista

Czy wierzycie w demona o imieniu "szatan" (opętania)?

antysocjalista | 24 kwietnia 2014 22:12:50 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Sytuacja w której demon o imieniu "szatan" przejmuje dyskretną kontrolę nad innymi ludźmi - wierzycie że to ma miejsce? W ogóle wierzycie w istnienie demonów i duchów? 

Ostatnia aktualizacja: 24-04-2014 22:21:27
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Co robić?

~Gość | 24 kwietnia 2014 22:07:08 | kategoria: Praca, Kariera

• G+
  • Facebook

Zaparzyłem sobie zieloną herbate ale jakaś taka nie dobra i teraz mam dylemat wypić ja czy wylać?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
seven

Jaką srednice ma longplay?

seven | 24 kwietnia 2014 22:00:23 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
więcej pytań

AMA i nowy profil

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 337,7 pkt arinkaoarinkao
  2. 2 291,6 pkt PitbullPitbull
  3. 3 272,1 pkt MoltoBeneMoltoBene
  4. 4 195,2 pkt  adell adell
  5. 5 185,5 pkt odrzuconaodrzucona
więcej rankingów